eerst VI dan kroeg een optie?quote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:01 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Ik zit met een dilemma, naar de kroeg of VI kijken. Ik zit te neigen naar het laatste maar er zijn vrouwen in het spel bij het eerste.
Vrouwtjes regelen na VIquote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:01 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Ik zit met een dilemma, naar de kroeg of VI kijken. Ik zit te neigen naar het laatste maar er zijn vrouwen in het spel bij het eerste.
Waar ga je zitten? Paaldansclubje?quote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:10 schreef johannes_vermeer het volgende:
In de kroeg zitten vooral mensen die elkaar pas de waarheid gaan vertellen als ze een halve liter jenever in hun mik hebben. Dat is aan mij niet besteed, ik ga ergens zitten en dan zeg ik gewoon hoe ik er over denk.
Ik twijfel tussen de oq club, club 69 of zo'n hoerentent in het oostblok.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:20 schreef Stiggie het volgende:
[..]
Waar ga je zitten? Paaldansclubje?
Maak je niet druk meid, VI is sowieso niet bedoeld voor vrouwen.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 19:50 schreef ikweethetookniet het volgende:
Hondsziek en koud en rillerig in bed met de verwarming aan![]()
Broekje uit op de bank gaat het niet worden![]()
En tramadol maakt me zo suf als een konijn![]()
Wat moet ik doen![]()
Gepost van ipad in bed en geen tv in sk
quote:Op vrijdag 25 januari 2013 20:27 schreef Stiggie het volgende:
We gaan er tegen aan!
[ afbeelding ]
VI Hooligans united!!!!
Pedagogische Academie voor het BasisOnderwijsquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |