quote:Op donderdag 30 januari 2014 17:40 schreef Franktastic1984 het volgende:
'Banshee' Renewed for Third Season by Cinemax
http://tvbythenumbers.zap(...)r&utm_source=twitter
Je kunt bijna geen serie meer kijken zonder hashtags in beeld de hele tijd, grrr.quote:Op maandag 20 januari 2014 14:41 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Die knalgele hashtag 50 minuten lang in beeld had voor mij niet gehoeven.
Viel me ook al op ja.quote:Op donderdag 30 januari 2014 19:06 schreef Breuls het volgende:
Geen hashtag te zien op HBO, gelukkig.
Mooi!!quote:
True, maar niet zo slim van dat vrouwtje als je het mij vraagt...quote:Op zaterdag 8 februari 2014 20:44 schreef truedestiny het volgende:
Die scene in het graanveld was heel mooi weergegeven.
Onzin. Er gebeurde niets, maar je kon erg veel zien. En het was interessant gemonteerd. Heb me geen seconde verveeld.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 20:19 schreef Bienelientjee het volgende:
Die eerste 20 minuten waren zoooooo langdradig....
Het voelde ook als een aflevering die even pauzeerde van alle gebeurtenissen en onderstreepte waar we staan en waar het over gaat. Hood wilde vertrekken uit Banshee, maar het feit dat Rabbit nog steeds een bedreiging is maakt hem (en ons) duidelijk dat daar nog helemaal geen sprake van is. Het werd ook mooi in beeld gebracht door het afbrandende huis; het symbool voor zijn leven "na dit alles", zijn rustpunt waar hij (wellicht met haar) zich kan settlen, brandt af en wordt een symbool voor hoe zijn huidige leven nog steeds de actualiteit is, hoe hij nog niet kan rusten en op zijn hoede moet blijven.quote:One of the things Sugar says is that men like him don't need to be in a cell, they build their own bars wherever they go. And that's pretty much what the show is about.
Die Brit was inderdaad geweldig, had wederom veel meer ingezeten. En hoe die aan zn einde kwam is wat mij betreft ook een dikkequote:Op zondag 16 februari 2014 07:08 schreef Ludd het volgende:
Ik vond de laatste aflevering een beetje tegenvallen. Weinig ontwikkeling in de lopende verhaallijnen. Ijzersterk begin met introductie van een interessant karakter, jammer dat dit maar voor 1 aflevering was.
De reden daarvoor was mij eerlijk gezegd ook niet duidelijk.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 17:28 schreef schijffie het volgende:
Ik snap niet helemaal waarom die Jason Hood dood moest? Gewoon om zijn boodschap kracht bij te zetten of...?
Proctor wil die chick gewoon volledig in zijn macht hebben.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 17:28 schreef schijffie het volgende:
Ik snap niet helemaal waarom die Jason Hood dood moest? Gewoon om zijn boodschap kracht bij te zetten of...?
Mee eens, ik zat ook met eenquote:Op zondag 16 februari 2014 10:49 schreef padlarf het volgende:
[..]
Die Brit was inderdaad geweldig, had wederom veel meer ingezeten. En hoe die aan zn einde kwam is wat mij betreft ook een dikke.
Of wellicht heeft hij haar aan brillemans beloofd.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 18:26 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Proctor wil die chick gewoon volledig in zijn macht hebben.
quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:16 schreef tliciouz het volgende:
Goede aflevering weer, en Rebecca in witte bikini
Die is gelukkig regelmatig schaarsgekleed of niet gekleed in de serie.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:16 schreef tliciouz het volgende:
Goede aflevering weer, en Rebecca in witte bikini
Gelukkig wel maar die witte bikini stond haar erg goed.quote:Op zondag 23 februari 2014 14:58 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die is gelukkig regelmatig schaarsgekleed of niet gekleed in de serie.
En ze wilde het... in the ass!quote:Op vrijdag 28 februari 2014 21:25 schreef Tim86 het volgende:
Overigens ging "Rebecca" nu ook naakt in True Detective. En hoe![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |