Als ik zo even snel naar de OP komt mijn stijl vrij overeen met die van Piye. Misschien is het de afstand, hij haalt zijn wiet in Rotterdam, ik in Delft. Ik zal even kort uitleggen hoe ik een joint draai, wellicht later met pics.
Sowieso begint men met een tip, voorheen draaide ik meestal een M, daarmee bedoel ik 4 keer vouwen en dan eromheen rollen. Tegenwoordig maak ik er een N van, dus 3 keer, heb het idee dat dat fijner rookt. Vervolgens 1/4 - 1/3 van een grammetje wiet/hasj mixen met een halve sigaret. Ik wil hierbij wel echt een sigaret en geen shag hebben. Shag heeft naar mijn idee een te sterke smaak waardoor de smaak van de wiet/hasj teniet gaat. Vervolgens leg ik beide (skunk+tip) in een vloeitje met de tip rechts, en draai altijd inside-out. Even een beetje schudden om alles goed te verdelen, een keer met de wijsvinger en duim van de linkerhand eroverheen strijken terwijl de rechterhand de tip en vloei bij elkaar houdt, en vervolgens de joint indraaien, beginnend bij de tip, maar eigenlijk de hele plakrand in een keer. Vervolgens zorgen dat hij goed vastgeplakt zit en dan de nutteloze vloei eraf scheuren.
Je tip er eerst uit laten steken en dan erin duwen vind ik eigenlijk niet de goede manier. Als je hem in een keer draait is het altijd beter dan dat je er daarna nog aan gaat kloten, dus dat moet je altijd vermijden, gewoon je skills verbeteren.
Ik schrijf dit nu na een paar biertjes en krijg gelijk zin om te blowen, klotewiet ook. Maarja stonies, ik ga nu pitten, niet stoned, en post hier wel weer een keer als ik wel stoned ben.
I'm the motherfucking baboon