Ons uit eindelijke doelquote:Op donderdag 15 september 2011 23:06 schreef Razor21 het volgende:
Hallo,
Na het zorgvuldig controleren van onze gegevens hebben we vastgesteld dat
uw AdSense-account mogelijk ongeldige activiteit genereert. Omdat we onze
AdWords-adverteerders moeten beschermen tegen kunstmatig verhoogde kosten
voor ongeldige activiteiten, hebben we uw AdSense-account moeten
uitschakelen. Uw openstaande saldo en het aandeel van de inkomsten dat
Google zou ontvangen, worden volledig terugbetaald aan de betreffende
adverteerders.
We hopen dat u begrijpt dat we genoodzaakt zijn dergelijke stappen te
nemen om de effectiviteit van het advertentiesysteem van Google en met
name een goede verhouding tussen adverteerders en uitgevers te kunnen
garanderen. We beseffen dat dit tot ongemak kan leiden en willen u daarom
alvast bedanken voor uw begrip en medewerking.
Als u vragen heeft over de stappen die we hebben ondernomen, over de
procedure voor het aantekenen van bezwaar tegen dit besluit of over
ongeldige activiteit in het algemeen, kunt u meer informatie vinden op
http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153.
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.sitesell.com/quote:Op vrijdag 18 januari 2013 15:56 schreef YoshiBignose het volgende:
Wat is dat? Ik ken alleen de SBI van de bedrijfssoort die je krijgt aangewezen van de KvK.
Tsja ik ken iemand persoonlijk die daar wel gebruik van maakt en die harkt daar toch 2x modaal mee binnen. De kracht zit hem daar denk ik in de community en engelstalig.. Volgens mij kunnen ze binnen de community erg makkelijk kwalitatieve backlinks vergaren..quote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:01 schreef YoshiBignose het volgende:
Ik haat dat soort websitesdan lees ik al niet eens meer verder.
http://videotour.sitesell.com/quote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:27 schreef CasB het volgende:
Jezus die sitesell site ziet er zo beroerd uit, en ik snap nog niet wat het concept is.
Echt he, ouderwetse baggersite.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 16:27 schreef CasB het volgende:
Jezus die sitesell site ziet er zo beroerd uit, en ik snap nog niet wat het concept is.
Niks. 's gravenhage is de deftige vorm. Den haag de korte modernequote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:12 schreef RanTheMan het volgende:
even tussendoor, weet iemand toevallig het verschil tussen 'S-Gravenhage en Den Haag? Ik moest een formulier invullen en kom er niet uit...
Dank je wel, lees je dat Blester grote vriend, ik weet prima in welke stad ik woon.. kan ik weer rustig slapenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:23 schreef ursel het volgende:
[..]
Niks. 's gravenhage is de deftige vorm. Den haag de korte moderne
Net zoals Den Bosch en 's hertogenbosch
Verder is Scheveningen niks anders dan een deelgemeente van Den Haag, terwijl veel mensen denken dat het een eigen plaats is.
Heb je last van slaapproblemen dan Randau? Gaan de zaken niet zo goed op dit moment?quote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:27 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
Dank je wel, lees je dat Blester grote vriend, ik weet prima in welke stad ik woon.. kan ik weer rustig slapen
Voor Randau maak ik natuurlijk gewoon even tijd, tenslotte gun ik niemand slaapproblemenquote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:30 schreef YoshiBignose het volgende:
ik dacht dat je geen tijd had voor dit soort onzin toch?
haha basje toch.. ik zal je helpen, de enige site die je van mij kon vinden isquote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:28 schreef Blester het volgende:
[..]
Heb je last van slaapproblemen dan Randau? Gaan de zaken niet zo goed op dit moment?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zal je plezier verder niet verderven
Hierbij voor iedereen 10% korting= voucher code korting10 succes allemaal
De rest vind je immers nietMaar goed te zien dat je je best doet basje
Ps start je scooter alweer?“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
Tuurlijk Rickquote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:33 schreef YoshiBignose het volgende:
Gaan we elkaar nu allemaal met voornaam hier noemen ofzoWe worden nog een echte vriendengroep hahaha
wordt pas lastig als ursel in 's-hertogenbosch blijkt te wonen ipv Den Bosch.. Dan is Bas even van het padje af..quote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:44 schreef YoshiBignose het volgende:
Misschien als Blester nog tijd over heeft kan hij jouw echte naam ook wel ergens traceren ursel
Jan Willemquote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:44 schreef YoshiBignose het volgende:
Misschien als Blester nog tijd over heeft kan hij jouw echte naam ook wel ergens traceren ursel
Gevonden, je hebt je hele cv online staan dus was niet zo lastigquote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:52 schreef ursel het volgende:
[..]
En gok je dat aan mijn email of vind je die ook?
quote:Op vrijdag 18 januari 2013 17:31 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
haha basje toch.. ik zal je helpen, de enige site die je van mij kon vinden isOh, http://www.quiltonline.nl/ is niet van jou?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zal je plezier verder niet verderven
Hierbij voor iedereen 10% korting= voucher code korting10 succes allemaal
De rest vind je immers nietMaar goed te zien dat je je best doet basje
Ps start je scooter alweer?
Ik ben niet degene die dit 'spelletje' is gestart, dit is de heer Randau. Zoals in de DM aangegeven heb ik geen probleem met deze knul, echter heeft hij er zelf blijkbaar lol in om andere mensen te zieken.
Maargoed, genoeg spelletjes gedaan. Laten we weer OT gaan
~ Love comes unseen; we only see it go
kijk mensen, zo verzamel je dus gratis back-links.. PS dezelfde kortingscode heb ik daar ook even geactiveerd.. dus sla je slag!quote:Op vrijdag 18 januari 2013 18:27 schreef Blester het volgende:
[..]
Oh, http://www.quiltonline.nl/ is niet van jou?
Ik ben niet degene die dit 'spelletje' is gestart, dit is de heer Randau. Zoals in de DM aangegeven heb ik geen probleem met deze knul, echter heeft hij er zelf blijkbaar lol in om andere mensen te zieken.
Maargoed, genoeg spelletjes gedaan. Laten we weer OT gaan
de mijne ook niet, maar het zou je nog verbazen hoe populair dat soort onzin isquote:Op vrijdag 18 januari 2013 19:11 schreef YoshiBignose het volgende:
Nee sorry, is niet mijn smaak die dekbedden
HAHAHA. Dat zei ik helemaal niet.quote:Op vrijdag 18 januari 2013 14:39 schreef Blester het volgende:
[..]
Volgens mij begrijp je het niet helemaal. EMD's zijn 'exact matched domains', dus als jij op het keyword 'hypotheek afsluiten' zou willen ranken zal je een domeinnaam gebruiken als 'hypotheekafsluiten.nl' wanneer je EMD wilt op het keyword.
Nu zegt Afwazig dat EMD's (hypotheekafsluiten.nl) geen voordeel hebben op andere domeinnamen die focussen op het keyword 'hypotheek afsluiten', volgens hem is alleen de informatieve waarde van de website belangrijk. Als ik zijn woorden moet geloven kun je met een domeinnaam zoals 'hypotheek-direct-afsluiten-nu.nl met evenveel werk kunnen ranken op het keyword 'hypotheek afsluiten' dan wanneer je aan de slag zou gaan met de domeinnaam 'hypotheekafsluiten.nl', volgens hem doen EMD's het namelijk minder goed. Dat is natuurlijk pure onzin.
Ik beheer +- 45-50 EMD's en deze zijn de afgelopen jaren op dezelfde positie gebleven op enkele na (door nieuwe concurrentie en nog geen tijd voor gehad). Het klopt gewoon niet wat je zegt.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 10:13 schreef Afwazig het volgende:
[..]
HAHAHA. Dat zei ik helemaal niet.
Ik zei dat EMD's het ten opzichte van een jaar geleden het een stuk minder doen door de EMD update, en dat dat ook meer dan terecht is. De rest verzin jij erbij. Anders leer je even begrijpend lezen. Mafkees.
Oké man. SEO expert noem je je danquote:Op zaterdag 19 januari 2013 10:25 schreef Blester het volgende:
[..]
Ik beheer +- 45-50 EMD's en deze zijn de afgelopen jaren op dezelfde positie gebleven op enkele na (door nieuwe concurrentie en nog geen tijd voor gehad). Het klopt gewoon niet wat je zegt.
Haha, niet inhoudelijk ingaan op berichtenquote:Op zaterdag 19 januari 2013 10:28 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Oké man. SEO expert noem je je dan.
Ik heb medelijden met je klanten.
Een discussie met jou is zonde van de tijd. De hele SEO branche heeft het over de EMD update gehad een tijdje geleden maar Blester weet het beter want die EMD update is helemaal niet waar.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 10:30 schreef Blester het volgende:
[..]
Haha, niet inhoudelijk ingaan op berichten
Ik heb medelijden met z'n familie en vriendenquote:Op zaterdag 19 januari 2013 10:28 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Oké man. SEO expert noem je je dan.
Ik heb medelijden met je klanten.
Precies. Maar volgens onze SEO-expert heeft hij geen last heeft van de update dus bestaat deze niet.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 10:37 schreef ..-._---_-.- het volgende:
EMD's geven geen voordeel meer bij kwalitatief slechte sites. Als je op allerlei andere kenmerken al goed scoort is een EMD nog steeds een hele dikke plus.
Ach die laten hem gewoon bij zijn verzorgers achter en sturen hem met de kerst een kaartje dus veel last zullen ze niet van hem hebben.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 10:39 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Ik heb medelijden met z'n familie en vrienden
Ik geef dagelijks tips aan mensen in dit topic hoor ,krijg regelmatig van mensen een PB om de website te bekijken en tips te geven, hier ga ik altijd uitvoerig op in. Discussies kun je echter totaal niet voeren in dit topic, dan komen bij de meeste gebruikers de kinderlijke gedachtes meteen weer naar boven en valt er geen redelijk woord meer mee te 'typen'. Zoals ik altijd zeg: je hoeft het helemaal niet van me aan te nemen, iedereen mag zijn eigen techniek gebruik voor het ontwikkelen van websites.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 11:44 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Zozo goede sfeer hier
@ Blester: gedraag je nou eens hier. We zijn hier om elkaar te helpen en tips te geven. Niet om elkaar af te kraken of uit te lachen. Waarom moet je altijd zo dwars liggen? Afgunst omdat er geen centjes binnen komen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |