eehm tja, dit zou een stomme fout zijn als het zo is.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:00 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat denken we hiervan??? Kees of Paulien de Mol?
[ afbeelding ]
Neehee, dat zou niet eerlijk zijn tegenover Joep en Ewout namelijk. Want die zijn al afgevallen op 'een mol'. Stel dat zij hadden ingevuld op de nieuwe mol?quote:Op vrijdag 1 februari 2013 23:52 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Misschien was Janine de mol eerst. Na haar ongeluk hebben ze de reservemol ingeschakeld. Vandaar 2 mollen.
Waar is dat uitgezonden waar Arjen, Ewout ,Janine, Paulien en Kees erop staan op de foto.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:18 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik zot echt vreselijk iets te missen. Waar heb je dit plaatje vandaan?
De Gouden Televizierring ? Kan je niet meer terugkijken bij uitzending gemist.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 17:40 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Waar is dat uitgezonden waar Arjen, Ewout ,Janine, Paulien en Kees erop staan op de foto.
Heb ik niet gezien.
Dankje wel! Heb het destijds wel gekeken naar De Gouden Televizierring . Maar was vergeten dat WIDM ook genomineerd waren.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:47 schreef jcdragon het volgende:
De Gouden Televizierring ? Kan je niet meer terugkijken bij uitzending gemist.
En reageert wederom nauwelijks. Elke keer weer geen enkele emotie, ook als het om haarzelf gaat. Al kan dat ook zijn hoe ze zelf is.quote:Op donderdag 7 februari 2013 21:44 schreef Pino112 het volgende:
Paulien zit bij de executie weer apart van de rest.
De tweets beginnen nu steeds met de D..twitter:
Zarayda.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:02 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Wie heeft hoeveel geld in de pot gebracht? Volgens mij heeft Paulien het minst toch? Kees had misschien wel minder kunnen pakken gisteren.
Ik hoor het ook, kan iemand dat fragment filteren ofzo?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 02:58 schreef Amarantha het volgende:
Bij de laatste aflevering hoor je bij 15:18 ongeveer een hele wazige stem (na de shot van het busje wat over de wegrijd). Daar hoor ik duidelijk 'Zarayda is de mol'. Maar kan zijn dat ik het nogal ver zoek
Lees ook dingen nu als dat de titel ' horen, zien en zwijgen' was en Zarayda heeft alle drie de bewegingen uitgevoerd (https://twitter.com/WIDMtips/status/299633707449475073/photo/1 foto)
Ik begin haar hoogtevrees ook steeds verdachter te vinden. De mol leeft immers onder de grond, houdt niet van hoogte en het zou niet de eerste keer zijn dat deze truc wordt toegepast.quote:
Ik zou het wel erg uitgekauwd vindenquote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:21 schreef Zocalo het volgende:
[..]
Ik begin haar hoogtevrees ook steeds verdachter te vinden. De mol leeft immers onder de grond, houdt niet van hoogte en het zou niet de eerste keer zijn dat deze truc wordt toegepast.
Bovendien keek ze bij het oplezen van het kaartje in het vliegtuig wel een paar keer leuk, niet bang naar voren en buiten.
Is ergens een opsomming te vinden.quote:
Ik zal wel in een tunnelvisie zitten, maar die cockpit scene vond ik gewoon iets te overdreven, en later soms wel leuk de verte in kijken?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:31 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik zou het wel erg uitgekauwd vinden
http://www.wieisdemol.com/index.php?p=widm13-overzicht-molgeldzakquote:Op vrijdag 8 februari 2013 09:44 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Is ergens een opsomming te vinden.
Ik hoorde het ook jaquote:Op vrijdag 8 februari 2013 02:58 schreef Amarantha het volgende:
Bij de laatste aflevering hoor je bij 15:18 ongeveer een hele wazige stem (na de shot van het busje wat over de wegrijd). Daar hoor ik duidelijk 'Zarayda is de mol'. Maar kan zijn dat ik het nogal ver zoek
Lees ook dingen nu als dat de titel ' horen, zien en zwijgen' was en Zarayda heeft alle drie de bewegingen uitgevoerd (https://twitter.com/WIDMtips/status/299633707449475073/photo/1 foto)
quote:
Je hoort iets dat gewoon in het nummer zit ...quote:
Opgehelderd, dank. Het lijkt er wel verdomde veel op.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:36 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
[..]
Je hoort iets dat gewoon in het nummer zit ...
http://grooveshark.com/#!(...)ward%20Geddes/Weaver
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |