Ik dacht het niet. Heb ik ook eens gedaan en toen werd die post dus gewoon gewist met de mededeling dat dat topic daar niet voor was.quote:Op maandag 14 januari 2013 20:52 schreef donroyco het volgende:
Bij interesse is gewoon dit topic te gebruiken.
Probeer het ook eens hier:
MUZ / Vinyl #19 - Vinyl fever
Maar daar zitten toch de liefhebbers van vinyl. Dat snap ik dan niet zo goed...quote:Op dinsdag 15 januari 2013 10:43 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Ik dacht het niet. Heb ik ook eens gedaan en toen werd die post dus gewoon gewist met de mededeling dat dat topic daar niet voor was.
Oh ik heb me even voorgesteld, in dat topic. Ook omdat ik zelf nog wel vinyl draai.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:20 schreef donroyco het volgende:
[..]
Maar daar zitten toch de liefhebbers van vinyl. Dat snap ik dan niet zo goed...
ja precies, ik vond het zelf wel prettig dat dit werd gemeld, anders had ik het niet gezienquote:Op dinsdag 15 januari 2013 19:20 schreef donroyco het volgende:
[..]
Maar daar zitten toch de liefhebbers van vinyl. Dat snap ik dan niet zo goed...
Hoi djkoelkast,quote:Op dinsdag 15 januari 2013 20:57 schreef djkoelkast het volgende:
Graag een lijst in je OP, want linkjes naar externe sites staan we eigenlijk helemaal niet toe, maar als het om een bepaalde hoeveelheid gaat mag het wel zolang ook alle info direct in je OP te vinden is.
Ik snap je bedoeling, maar anderen doen het wel, met lijstjes. Ik ga even overleggen.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 21:01 schreef div-er het volgende:
[..]
Hoi djkoelkast,
een lijstje gaat me niet lukken, als je wilt kun je even naar de foto's kijken. Dat is gewoon teveel om een getypt lijstje van te maken. Ik zou het waarderen als het topic toch open kan blijven.
Sorry, dat gaat niet. Ik respecteer de regels, sluit het topic dan maar. Jammer.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 22:22 schreef djkoelkast het volgende:
Toch graag een lijst in de OP, wat verkocht is kun je doorstrepen, lijst kan in een spoiler bijvoorbeeld.
Als je je topic niet meer kunt editen even een seintje geven, dan zorgen we dat je tijdelijk kunt editen zodat je je wijzigingen kunt doorvoeren. We begrijpen dat het veel werk is, maar we willen graag alle aangeboden artikelen in het topic hebben, foto's mogen wel extern.
Handel je deals af in het topic, niet via DM, PM of mail. Je mailadres wordt verwijderd uit de OP.
"noteer het bestandsnummer linksonderaan" is dus ook niet een manier die we graag zien in V&A, men moet gewoon uit de lijst kunnen kiezen. Als je de lijst hebt kun je hem hier posten en een Topic Report plaatsen, dan zetten we hem voor je in de OP.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |