SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
thxquote:Op donderdag 10 januari 2013 22:50 schreef Kyara het volgende:
Oh wat spannend Kleinzusje. Geen grote kans begrijp ikHoop voor jullie dat het lukt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
Ohhquote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:48 schreef Tante_Soesa het volgende:
Kz, wat mega spannend! Succes
Zoëwat gaat ze snel! Knap!
Midas en Kyara, van harte! Wat een knapperd
Hier een meisje dat heel erg mamahonger heeft vandaag, ze wil alleen maar bij mij zijn. Dit was de eerste week 3x KDV dus dat is ff wennen voor haar
. Geeft niks, ik vind het heerlijk
.
voor de meiden die mijn endometriose verhaal hebben meegekregen; ik ben bij de endo specialist van het VUMC geweest. Het ziet er eigenlijk allemaal prima uit en ik hoef geen operatie. Ook wanneer we voor een tweede willen gaan hoeft dit niet via het ziekenhuis aangezien ik vorige x zo snel zwanger ben geworden. Ik ben zooo opgelucht!
Ohhquote:
Oh bluh, ik lees nu over je dag. Soms heb je van die dagen... Fijn dat je vriend naar huis komt!quote:Op vrijdag 11 januari 2013 16:21 schreef Sonnetje85 het volgende:
Soesa![]()
Zoe, dat hoop ik ookvooralsnog wordt vandaag niet veel beter
doucheputje loopt niet meer door bluh. Gelukkig is vriend onderweg naar huis, dus dat is wel even fijn.
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 16:21 schreef Sonnetje85 het volgende:
Soesa![]()
Zoe, dat hoop ik ookvooralsnog wordt vandaag niet veel beter
doucheputje loopt niet meer door bluh. Gelukkig is vriend onderweg naar huis, dus dat is wel even fijn.
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 16:35 schreef Sonnetje85 het volgende:
[ afbeelding ]
Deze maakt een hoop goed, dat wel
gelukkig was ik snel genoeg dat het niet over me heen kwamquote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:33 schreef Ticootje het volgende:
Papa mocht ook luier verschonen. Die kreeg een mooie grote plas van Bram.
Ja hoi , jou moet ik hebben bram zoekt verkering!quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:12 schreef Incantrix het volgende:
Hi! Ik meld me ook voorzichtig met Isabel na een paar hele geweldige dagenze doet het fantastisch en ze is zó lief!!
Lief dat je er aan denkt, 7 maanden vandaag ja! Hier lijkt de ergste frustratie bij Faye nu over te zijn, nu ze helemaal zelfstandig blijft zitten als je haar op haar billen zet. Het inslapen gaat ook weer makkelijker. Nu slaapt ze weer na 10 minuten borst en kan ik haar weg leggen. 's nachts is nog wel drama, veel voedingen. Maar ook niet meer wakker worden. Ik denk dat het weer zo'n stom sprongetje was waardoor ze zo was.. Nu moet ik alleen nog bij zien te komenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:24 schreef Phaidra het volgende:
Marjolijntje, Faye vandaag 7 maandenHoe is het nu met jullie?
Ze zijn al zeker groot, onze meidenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:29 schreef Sonnetje85 het volgende:
Welkom inca!
Gaat hard he Soesa. Ze zijn alweer zo groot
Maar dat is ook wel heel leuk weer. De interactie
+ 1quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:36 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Ze zijn al zeker groot, onze meiden. Ik vind het ook wel steeds leuker worden maar als ik dan de foto's van dat kleine rupsje weer zie...rammeldebammel
Helaas, ze is al bezet! J.ulius T.iberius is haar lover.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:17 schreef Joene het volgende:
[..]
Ja hoi , jou moet ik hebben bram zoekt verkering!
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:12 schreef Incantrix het volgende:
Hi! Ik meld me ook voorzichtig met Isabel na een paar hele geweldige dagenze doet het fantastisch en ze is zó lief!!
smelt <3quote:Op vrijdag 11 januari 2013 16:14 schreef Tante_Soesa het volgende:
Jaa. Zo ligt ze nu al een uur
:
[ afbeelding ]
Tinu, fijn dat het goed was gegaan!
Dat laatste zeker. De mijne ging in het begin zo belachelijk snel, dus dat hele kleine was ook maar zo kort.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:36 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Ze zijn al zeker groot, onze meiden. Ik vind het ook wel steeds leuker worden maar als ik dan de foto's van dat kleine rupsje weer zie...rammeldebammel
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:17 schreef Joene het volgende:
[..]
Ja hoi , jou moet ik hebben bram zoekt verkering!
Haha, dat zekerquote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:09 schreef mignonne het volgende:
[..]roze wolk much?
vertel vertel, heb je een lieve kraam? Hoe gaat t met Isabel? En hoe gaat t met jou?
Oh ja, die moest ik nog vervangenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:55 schreef Tante_Soesa het volgende:
Lief, jullie reacties
Son, je bent volgens je ticker 65w 3d zwanger![]()
![]()
Oh, wauwquote:Op vrijdag 11 januari 2013 21:02 schreef Incantrix het volgende:
En dank allen, voor het welkom
[..]
Haha, dat zekerkraam is briljant, wat een supermens! Ik voel me echt heel goed, ik heb nauwelijks ergens last van, mijn lijf voelt weer zo vertrouwd! Heel fijn
en och, Isabel, ze is supermakkelijk
ze drinkt goed, ze plast en poept goed, de borstvoeding is op gang, en ja, ze is zo mooi en lief.. Heerlijk meiske is het, een knuffeltje echt!
Niet meerquote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:57 schreef Enfermera het volgende:
Inca welkom!!
Twink wat fijn van je ongesteldheid, hihi. Hier btw een mini die haar armen niet wil laten vasthouden dus vijlen van nagels was ook lastig. Mijn oplossing: doen als ze net een fles heeft gehad. 1. Ik zit er goed voor en 2. Ze is te verzadigd om zich te verzetten!werkt perfect. XD
Zo Son das een olifantendracht in je ticker of wat xD
thnxquote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:39 schreef Twinkle20 het volgende:
Och arm ding.
Misschien dan jpijn gehad waar de pcm goed tegen hielp? Mooie les voor de volgende keer
Neem het jezrlf niet kwalijk .. Er kwam geen gebruiksaanwijzing mee toen je hem kreeg he
Iets met z'n oortjes?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:52 schreef Skoap het volgende:
[..]
thnx
Ja ik denk dat hij inderdaad pijn had, ook omdat ik hem niet neer mocht leggen, ook niet op schoot. Alleen rechtop was goed.
WIj zijn gewoontedieren, wij koken nog steeds elke dag die flessen en spenen uit (en dat terwijl die fles nu nog maar 1x per dag gebruikt wordtquote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:22 schreef Twinkle20 het volgende:
Tot wanneer steriliseerden jullie ervaren mamas eigenlijk iedere dag de flessen en spenen. Ik doe het braaf iedere ochtend wanneer ik de fles heb gegeven. Kleine moeite en ze zijn nog zo kwetsbaar die minies. Maar komt er een omslagpunt?
En ik ben nogal laks zo te lezen...quote:Op zaterdag 12 januari 2013 08:24 schreef Kyara het volgende:
[..]
WIj zijn gewoontedieren, wij koken nog steeds elke dag die flessen en spenen uit (en dat terwijl die fles nu nog maar 1x per dag gebruikt wordt)
Maar goed, wij hebben geen afwasmachine (die is stuk) anders zouden we denk ik vanaf een maand of 6 de flessen in de vaatwasser zetten ipv uitkoken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik blijf wel meelezen want anders loop ik zo achter als ik over een week of 6 weer terug kom hier
Tot binnenkort!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |