Dat is zeker niet waar.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 16:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het kan in ieder stadion gebeuren, dit is gewoon een domme fout van Vitesse
Ook in Eindhoven en Amsterdam worden evenementen in het stadion gehouden, het is aan de hoofdgebruiker aan te geven wanneer dit wel of niet kan, dat heeft Vitesse dus verzuimdquote:
Ajax heeft ook een aandeel in de Arena, Vitesse niet in de Gelredome.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 16:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ook in Eindhoven en Amsterdam worden evenementen in het stadion gehouden, het is aan de hoofdgebruiker aan te geven wanneer dit wel of niet kan, dat heeft Vitesse dus verzuimd
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:11 schreef kurk_droog het volgende:
[ afbeelding ]
Na een twijfelend begin zijn nu ook de negers te water.
Hoe serieus is deze opmerking eigenlijk?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 13:28 schreef Afhaalchinees het volgende:
Als vitesse - Ajax niet in de ArenA mag, dan doen we het toch in het Olympisch Stadion
Niet serieus met een sprankje hoopquote:Op vrijdag 11 januari 2013 18:12 schreef Adames het volgende:
[..]
Hoe serieus is deze opmerking eigenlijk?
bron: http://fudbalsrbija.net/meleg-i-konacno-ajaksov/quote:Meleg and finally Ajax!
How unofficially learned fudbalsrbija.net, reached a final agreement between Vojvodina and Ajax on transfer Dejan Meleg.
After leaving Stevanovic in Seville, this is another great transfer from Vojvodina in some of the greats of European zime.Kao possible compensation for Meleg mentioned the figure of 500,000 euros, but the agreement reached by all the higher amount will be paid in Vojvodina.
Dat zit wel goed.twitter:Lorenzoebecilio twitterde op vrijdag 11-01-2013 om 16:15:09First training with metallurg donetsk was nice some power and some jogging.. reageer retweet
PSV heeft als volledige eigenaar de keuze gemaakt om tijdens het seizoen geen niet-voetbalactiviteiten te organiseren die het veld belasten. Dus nee, dat kan in Eindhoven nooit gebeuren.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 16:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ook in Eindhoven en Amsterdam worden evenementen in het stadion gehouden, het is aan de hoofdgebruiker aan te geven wanneer dit wel of niet kan, dat heeft Vitesse dus verzuimd
Knetterbetrouwbaar.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:12 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
bron: http://fudbalsrbija.net/meleg-i-konacno-ajaksov/
Nog niet bevestigd op andere websites, staat vooralsnog alleen hierop.
Jenna Jameson ook.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:11 schreef huffderobot het volgende:
Trekt volle zalen dus past perfect in de Arena.
fotos van eriksen plzquote:Op vrijdag 11 januari 2013 17:11 schreef kurk_droog het volgende:
[ afbeelding ]
Na een twijfelend begin zijn nu ook de negers te water.
Ik had stiekem gehoopt op een nieuwe rechtsbuiten deze winter, maar geen nieuwe spelers halen valt ook wel wat voor te zeggen.quote:De Boer verwacht vertrek van drie basisspelers bij Ajax
11/01/2013 18:57
Frank de Boer verwacht tijdens de huidige winterstop een rustige transferperiode voor Ajax. Dit in tegenstelling tot komende zomer wanneer er volgens hem wél spelers zullen vertrekken. De trainer van de Amsterdammers liet in Rio de Janeiro weten dat de club zich de komende weken waarschijnlijk koest houdt op de transfermarkt.
'Ik hoef er geen spelers bij. Ik ben tevreden met wat ik heb', aldus De Boer. 'Ik denk dat deze groep gewoon intact blijft. Of er moet een club met een heel grote zak geld komen. In de zomer denk ik echter dat er drie of vier spelers zullen vertrekken.'
'Dan denk ik aan Toby Alderweireld, Christian Eriksen en Siem de Jong. Als dat inderdaad gebeurt, zullen we weer opnieuw moeten beginnen. Dat is geen probleem, zo is het nu eenmaal. Het is een illusie om te denken dat spelers die op hun top zijn nog langer bij ons blijven.'
Over het trainingskamp van Brazilië is De Boer tevreden. 'Je weet van tevoren dat het niet ideaal is. Natuurlijk train je liever op een biljartlaken. En heb je liever geen lange reistijden naar het trainingsveld. Maar op fysiek gebied hebben we alles kunnen doen wat we wilden.'
'Bovendien is dit heel goed voor de teambuilding. Zo hebben we twee heel goede teambesprekingen gehad, waar je normaal niet aan toekomt. Op voetbaltechnisch gebied hebben we niet veel kunnen doen, maar dat doen we na terugkeer in Nederland. Ik vind echt dat we een fantastisch trainingskamp hebben gehad.'
Zondag oefent Ajax nog tegen Vasco da Gama, maar De Boer is niet van plan te experimenteren tegen de Braziliaanse club. Jöel Veltman vervangt de afwezige Alderweireld, verder ziet de ploeg eruit zoals de laatste weken voor de winterstop.
Mogelijk is er wel speeltijd voor Ryan Babel en Kolbeinn Sigthórsson, die na maanden blessureleed in Brazilië weer aansloten bij de spelersgroep. 'Het zal er om hangen of Babel en Sigthórsson tegen Feyenoord al mee kunnen doen', blikte De Boer vooruit naar De Klassieker van zondag 20 januari, waarmee Ajax de competitie hervat. 'Voor Ryan is de kans groter dan voor Kolbeinn.' (Simon Zwartkruis)
Alderweireld no problem. Siem én Chris is wat veel van het goede. Dat gaat een rotklus worden om op te vangen.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:46 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Ik had stiekem gehoopt op een nieuwe rechtsbuiten deze winter, maar geen nieuwe spelers halen valt ook wel wat voor te zeggen.
Ik zag trouwens op twitter een suggestie dat Vitesse de Arena kan huren net zoals de KNVB doet voor Interlands en dan is het gewoon een "thuis wedstrijd"quote:Op vrijdag 11 januari 2013 18:17 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Niet serieus met een sprankje hoop
ook gelezen, ben benieuwd of dat kloptquote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik zag trouwens op twitter een suggestie dat Vitesse de Arena kan huren net zoals de KNVB doet voor Interlands en dan is het gewoon een "thuis wedstrijd"
Dus Frank had fijner kunnen trainen in Amsterdam. Waarom ga je daar dan heen?quote:Over het trainingskamp van Brazilië is De Boer tevreden. 'Je weet van tevoren dat het niet ideaal is. Natuurlijk train je liever op een biljartlaken. En heb je liever geen lange reistijden naar het trainingsveld. Maar op fysiek gebied hebben we alles kunnen doen wat we wilden.'
Geen foto's gezien? Spange tanga's alles. Van wie ben je eigenlijk een kloon?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:54 schreef huffderobot het volgende:
[..]
Dus Frank had fijner kunnen trainen in Amsterdam. Waarom ga je daar dan heen?
Iets met sponsors en belangenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:54 schreef huffderobot het volgende:
[..]
Dus Frank had fijner kunnen trainen in Amsterdam. Waarom ga je daar dan heen?
En het zou leuk zijn om de SigStar weer een keder aan het werk te zien.![]()
4 wedstrijden in 2 weken moeten ze dus niet meer doen. En niet aan hem zitten.quote:zo 19/08/12 ERE NEC 1 - 6 Ajax
wo 15/08/12 VRI IJsland 2 - 0 Faeröer Eilanden (x2)
zo 12/08/12 ERE Ajax 2 - 2 AZ
zo 05/08/12 SUC PSV 4 - 2 Ajax
I like tanga's better. Zag een paar spelers met een nijlpaard op de foto gaan.quote:
Dat scheelt dan weer Frank.quote:'Ik vind echt dat we een fantastisch trainingskamp hebben gehad.'
Wanneer loopt De Jong zijn contract af?quote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:06 schreef Smoofie het volgende:
Ik denk dat Ajax de jong én Eriksen laat weggaan, alleen voor 20 mil + .
2015 dacht ik.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wanneer loopt De Jong zijn contract af?
Ajax moet geld aantrekkenquote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:36 schreef j0rdiiii het volgende:
[ afbeelding ]
Directeur marketing zit in Brazilië te voetvolleyen.
Vergeet het maar, voor geld veel geld heb je markt veel markt nodigquote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:39 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ajax moet geld aantrekkenVeel geld
.
Ja...maar door europees voetbal kun je alsnog geld binnenhalen met sponsors, een geldschieter kan altijd gewoon, ongeacht de markt. Porto en Benfica hebben ook redelijk veelg eld.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vergeet het maar, voor geld veel geld heb je markt veel markt nodig
Hij kan beginnen met een top shirtsponsor, ben benieuwd, het blijft altijd een wisselwerking met marktquote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:44 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ja...maar door europees voetbal kun je alsnog geld binnenhalen met sponsors, een geldschieter kan altijd gewoon, ongeacht de markt. Porto en Benfica hebben ook redelijk veelg eld.
quote:Gino van Kessel scoort eerste goal voor City
Almere City FC is het nieuwe jaar goed begonnen. In en tegen Putten werd het vrijdagavond 1-9 voor de Almeerders. Nieuweling Gino van Kessel gaf zijn visitekaartje af. De snelle spits van Almere City FC kwam enige keren gevaarlijk door en vlak voor rust wist hij het net te vinden.
Onder leiding van scheidsrechter Roelof Luinge ging Almere City FC in de eerste wedstrijd van 2013 overtuigend van start, maar liep wel tegen een achterstand aan. De vreugde voor zaterdageersteklasser SDC Putten was echter van korte duur, want de onnavolgbare Fabian Serrarens tekende binnen enkele minuten voor de gelijkmaker.
Serrarens zette zijn uitstekende vorm van de laatste wedstrijden nog eens extra luister bij, door in de tweede helft voor de 1-2 en 1-4 te tekenen, Gino van Kessel zorgde voor de 1-3.
Ook Sven Nieuwpoort maakte zijn debuut. De verdediger speelde een solide wedstrijd.
In de tweede helft drukte een gewijzigd Almere City FC door en liep uiteindelijk uit naar een ruime 1-9 overwinning.
Fabian Serrarens scoorde in de tweede helft nog zijn vierde treffer. Leroy Resodihardjo, Rowin van Zaanen (2x) en Gilbrano Plet namen de overige treffers voor zijn rekening.
Dat zou één dikke penis in de anus van de KNVB zijn hahaquote:Op vrijdag 11 januari 2013 22:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik zag trouwens op twitter een suggestie dat Vitesse de Arena kan huren net zoals de KNVB doet voor Interlands en dan is het gewoon een "thuis wedstrijd"
Is dit nieuws nu al officieel? Wordt er ook nog wat geld voor de messi uit amsterdam betaald?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:56 schreef j0rdiiii het volgende:
Dat zit wel goed.twitter:Lorenzoebecilio twitterde op vrijdag 11-01-2013 om 16:15:09First training with metallurg donetsk was nice some power and some jogging.. reageer retweet
Met Braziliaans bedoel je biologisch afbreekbaar?quote:Op zaterdag 12 januari 2013 12:56 schreef JanCees het volgende:
Er gaan wat geruchtjes dat in de zomer nieuwe stoelen worden geplaatst, omdat dan die braziliaanse stoelen worden geleverd. Eerst zien dan geloven..
Braziliaans bedrijf die de stoelen produceertquote:Op zaterdag 12 januari 2013 13:10 schreef tammepiet het volgende:
[..]
Met Braziliaans bedoel je biologisch afbreekbaar?
Met ingebouwde waxstrip zodat je tijdens de wedstrijd je bikinilijn kan bijwerkenquote:Op zaterdag 12 januari 2013 13:10 schreef tammepiet het volgende:
[..]
Met Braziliaans bedoel je biologisch afbreekbaar?
ja wat ik bedoelde, zou het eigenlijk kunnen?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 18:17 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Niet serieus met een sprankje hoop
Komt maandag pas op ajax.nl ivm met de beurs.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 13:10 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
Is dit nieuws nu al officieel? Wordt er ook nog wat geld voor de messi uit amsterdam betaald?
Maar wie heb je daarna? Stel blessure voor Moisander, Veltman die het toch niet redt... Dan zou je zonder vervanger wel met een probleem zitten.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:22 schreef Ranja_Ranja het volgende:
heitinga terughalen is natuurlijk fantastisch, alleen heeft het nou echt nut? wie moet hij vervangen? toby? frank zegt dat veltman er klaar voor is, dus dan ondermijn je je eigen plan met de jeugd. moisander vervangen zou ook niet echt logisch zijn. die is van de zomer gekocht..
Prachtige beelden toch, kan alleen bij Ajaxquote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:36 schreef j0rdiiii het volgende:
[ afbeelding ]
Directeur marketing zit in Brazilië te voetvolleyen.
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 16:16 schreef MrStock het volgende:
Neem aan dat Bergkamp achter is gebleven in Nederland?
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 16:20 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Die is nog onderweg![]()
![]()
Heracles kan ook nogquote:Op zaterdag 12 januari 2013 17:08 schreef HarryVonZwichell het volgende:
Ook Doetinchem wijst Vitesse af.
Van rhijn, bazoer, blind, sporkslede en boilesen kunnen allemaal centraal. Ik denk dat een poulsen dat ook kan, als noodverband.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:27 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Maar wie heb je daarna? Stel blessure voor Moisander, Veltman die het toch niet redt... Dan zou je zonder vervanger wel met een probleem zitten.
Niet dat ik sta te springen voor Heitinga. 3 miljoen, hoog salaris, wordt niet meer beter.
De Jong moet er wel in hoor wmb.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 17:40 schreef blackAFCA het volgende:
![]()
Zal Ajax nog wat halen deze winter of gaan we met deze groep door?
Beste opstelling imo:
Fischer - Babel - Lukoki
Eriksen - Serero
Schöne
Boilesen/Blind - Moisander - Alderweireld - Van Rhijn
Vermeer
Z'n enige wapen is z'n snelheid. Matige voorzet en ziet het spel soms heel erg slecht.quote:
Ik zet mijn geld op Tilburg. Jammer dat het niet in het buitenland mag, dan was Brussel wel leuk geweest. Combi-Fyra.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 17:08 schreef HarryVonZwichell het volgende:
Ook Doetinchem wijst Vitesse af.
1 van de weinige spelers die onvoorspelbaar is. Lang niet alles lukt, maar zorgt wel voor dreiging. ik zou hem er ook inzetten.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 18:29 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Z'n enige wapen is z'n snelheid. Matige voorzet en ziet het spel soms heel erg slecht.
Er zit wel talent in maar ik vind het absoluuut geen zekerheidje
Ten eerste heb ik vertrouwen in Frank. Als Boerrigter de voorkeur krijgt op rechtsbuiten, terwijl dat niet zijn positie is en hij een stuk ouder is dan Lukoki, dan is er iets mis. Daarnaast heeft hij een te laag rendement in de wedstrijden die hij dan wel speelt. Zijn type speler zou veel meer assists moeten hebben.quote:
Onvoorspelbaar als in dat je niet van tevoren weet of zijn voorzet te kort of te lang is?quote:Op zaterdag 12 januari 2013 18:41 schreef ValHallen het volgende:
[..]
1 van de weinige spelers die onvoorspelbaar is. Lang niet alles lukt, maar zorgt wel voor dreiging. ik zou hem er ook inzetten.
Bazoer?quote:Op zaterdag 12 januari 2013 17:13 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Van rhijn, bazoer, blind, sporkslede en boilesen kunnen allemaal centraal. Ik denk dat een poulsen dat ook kan, als noodverband.
Moet dat nou ? Vermeer een prima gozer en doet het uitstekend dit jaar.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 20:24 schreef Smoofie het volgende:
Babel--------Siggy--------Boer/Lukoki
-----------------------De jong---------------
--------Eriksen------------------------------
------------------Bocarra--------------------
-------------------------------------------------
--Blind----Moisander--Toby---Rhijn--
---------------Vliegnede aap------------
Eensch. Alleen Boccara kan ik nog niet over oordelen en ik zie toch liever een keeper op doel dan een ieder personage uit de Wizard of Oz.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 20:24 schreef Smoofie het volgende:
Babel--------Siggy--------Boer/Lukoki
-----------------------De jong---------------
--------Eriksen------------------------------
------------------Bocarra--------------------
-------------------------------------------------
--Blind----Moisander--Toby---Rhijn--
---------------Vliegnede aap------------
Was een grapje man, ik vind vermeer een prima gozer, maar niet echt een geweldige keeper.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 20:30 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Moet dat nou ? Vermeer een prima gozer en doet het uitstekend dit jaar.
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 20:32 schreef Artillerieschaap het volgende:
[..]
Eensch. Alleen Boccara kan ik nog niet over oordelen en ik zie toch liever een keeper op doel dan een ieder personage uit de Wizard of Oz.
quote:Op zaterdag 12 januari 2013 20:45 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Was een grapje man, ik vind vermeer een prima gozer, maar niet echt een geweldige keeper.
Die zal dus binnenkort wel weer een nieuwe blessure oplopen, iets met een gekneusde schaambeen.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 20:49 schreef tammepiet het volgende:
[ afbeelding ]
Goalbeins schatje uit Brazilië.
Liesproblemenquote:Op zaterdag 12 januari 2013 20:53 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Die zal dus binnenkort wel weer een nieuwe blessure oplopen, iets met een gekneusde schaambeen.
Zou me niet eens verbazen als het binnenkort nog uitkomt ook.quote:
Misschien doet een lekker wijf hem goed man, extra testo productie, minder kans op blessures.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:03 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Zou me niet eens verbazen als het binnenkort nog uitkomt ook.
Zou die geen vriendin hebben ofzoquote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:04 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Misschien doet een lekker wijf hem goed man, extra testo productie, minder kans op blessures.
Die jongen is 16 toch ? Lijkt me btje overdreven.quote:
Goed genoeg is oud genoeg maar 16 is toch nog wel iets te jong. Al debuteerde Anita natuurlijk ook op zn 16equote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:32 schreef j0rdiiii het volgende:
Goed genoeg is oud genoeg enzo.
Volgens Vissers van de Volkskrant is hij tegen FC Eindhoven geen enkele keer in de problemen gekomen. Volgend jaar voor de plek achter Veltman concurreren met Sporkslede.
Sporkslede speelt de laatste tijd weer centraal achterin. Kan rechts centraal spelen en op het middenveld.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:37 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Zou die geen vriendin hebben ofzoAl snap ik dat trouwens ook wel als ik voetballer bij Ajax was had ik ook iedereen platgeneukt die ik zou kunnen krijgen.
[..]
Die jongen is 16 toch ? Lijkt me btje overdreven.
[..]
Goed genoeg is oud genoeg maar 16 is toch nog wel iets te jong. Al debuteerde Anita natuurlijk ook op zn 16eEn fc eindhoven staat volgensmij kansloos onderaan in jupiler league dus of dat een goed meetpunt is..
Wat bedoel je trouwens met voor de plek achter Veltman? en Sporkslede is cvm.
Verder hoop ik dat Heitinga terug wil keren voor een rol a la Ooijer. En dan natuurlijk gewoon vertrek van Alderweireld opvangen met Denswil en Veltman, heb erg veel vertrouwen in deze jongens
Dan hoef je alleen nog Maher te halen voor eriksen/dejong en dan ben je klaar.
Ik zat eens vlakbij hem bij een wedstrijd, was wel een blond wijf met hem mee.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:37 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Zou die geen vriendin hebben ofzoAl snap ik dat trouwens ook wel als ik voetballer bij Ajax was had ik ook iedereen platgeneukt die ik zou kunnen krijgen.
Jammer dat die weg isquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:56 schreef j0rdiiii het volgende:
Dat zit wel goed.twitter:Lorenzoebecilio twitterde op vrijdag 11-01-2013 om 16:15:09First training with metallurg donetsk was nice some power and some jogging.. reageer retweet
Ow echt? Dat wist ik niet manquote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:39 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Sporkslede speelt de laatste tijd weer centraal achterin. Kan rechts centraal spelen en op het middenveld.
Ja zeker zon ijslandse schone hahaquote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:40 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ik zat eens vlakbij hem bij een wedstrijd, was wel een blond wijf met hem mee.
mwah kwam gewoon kwalitatief tekort. En ook gebrekkige instelling. Al wens ik hem verder ook veel succes daar niet vanquote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:41 schreef truedestiny het volgende:
[..]
Jammer dat die weg isIk wens hem alle goeds toe in z'n buitenlandse avontuur.
Heitinga is gewoon niet goed genoeg. Liever een nieuwe verdediger kopen dan Heitinga terughalen.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 15:22 schreef Ranja_Ranja het volgende:
heitinga terughalen is natuurlijk fantastisch, alleen heeft het nou echt nut? wie moet hij vervangen? toby? frank zegt dat veltman er klaar voor is, dus dan ondermijn je je eigen plan met de jeugd. moisander vervangen zou ook niet echt logisch zijn. die is van de zomer gekocht..
Heitinga is beter dan Toby en Moisanderquote:Op zaterdag 12 januari 2013 23:10 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
Heitinga is gewoon niet goed genoeg. Liever een nieuwe verdediger kopen dan Heitinga terughalen.
Overigens ben ik benieuwd of Denswil gaat aansluiten op termijn.
Really? een vaste international van Oranje die een WK finale heeft gespeeld acht jij lager dan een Alderweireld die niet eens in de basis van Belgie mag spelen? Om nog maar te zwijgen over Moisander die nog steeds regelmatig kinderlijke fouten maakt.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 23:17 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
Hmm qua niveau ontlopen ze elkaar niet zoveel. Al acht ik Heitinga momenteel de minste van de drie. Op termijn moet Ajax naar een hogerplan, dat doe je niet met Johnny.
Really, Johnny heeft zich de laatste jaren niet weten te ontwikkelen. Toen hij bij Ajax vertrok was het al een zwakke schakel, dat is sindsdien nauwelijks verbeterd.quote:Op zondag 13 januari 2013 02:22 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Really? een vaste international van Oranje die een WK finale heeft gespeeld acht jij lager dan een Alderweireld die niet eens in de basis van Belgie mag spelen? Om nog maar te zwijgen over Moisander die nog steeds regelmatig kinderlijke fouten maakt.
Als Johnny terug komt naar Ajax is dat een absolute versterking.
Vandaar dat hij vorig seizoen is uitverkozen tot beste man van Everton door de fans?quote:Op zondag 13 januari 2013 02:39 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
Really, Johnny heeft zich de laatste jaren niet weten te ontwikkelen. Toen hij bij Ajax vertrok was het al een zwakke schakel, dat is sindsdien nauwelijks verbeterd.
Ja bij Ajax was het ook een leuke en sympathieke jongen, dat zegt me allemaal niet zoveel. Nu zit hij bijvoorbeeld op de tribune.quote:Op zondag 13 januari 2013 02:41 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Vandaar dat hij vorig seizoen is uitverkozen tot beste man van Everton door de fans?
en dus is hij niet goed?quote:Op zondag 13 januari 2013 02:42 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
Ja bij Ajax was het ook een leuke en sympathieke jongen, dat zegt me allemaal niet zoveel. Nu zit hij bijvoorbeeld op de tribune.
Nja, jij hecht er wel waarde aan ik niet. Heitinga won in Nederland ooit de Gouden Schoen en ook toen bakte hij er ook niet bijzonder veel van.quote:Op zondag 13 januari 2013 02:44 schreef The_Groove het volgende:
[..]
en dus is hij niet goed?
Natuurlijk zegt een award van supporters wel wat! Dan ben je echt geen koekebakker en al helemaal niet in de Premier League.
Heitinga is niet het beste van het beste qua verdedigen maar zeker vele malen beter dan Alderweireld en Moisander.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |