quote:Op woensdag 9 januari 2013 10:54 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
idee van Lienekien en verpruts door Maanvisdus een nieuwe ronde
Users die eerst de boel verprutsen om daarna een topic te gaan kicken.quote:
Users die eerst klagen dat een andere user de boel verprutst en daarna een nieuw topique openen met hetzelfde ding om het vervolgens weer 3 weken te laten liggen en dus WEER te verprutsenquote:Op maandag 4 februari 2013 11:04 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
[..]
Users die eerst de boel verprutsen om daarna een topic te gaan kicken.
Waarom kick je het topic dan?quote:Op maandag 4 februari 2013 12:13 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Users die eerst klagen dat een andere user de boel verprutst en daarna een nieuw topique openen met hetzelfde ding om het vervolgens weer 3 weken te laten liggen en dus WEER te verprutsen.
Typisch FOK! weer, een goed initiatief verneuken door users af te kraken.quote:Op maandag 4 februari 2013 12:46 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Waarom kick je het topic dan?
TS heeft hier keurig een lijstje gemaakt. Is ruim meer dan we van jou kunnen zeggen.
Geef eens antwoord op de vragen die gesteld worden in plaats van er altijd omheen te draaien. Dat was je in je eigen verneukte topic ook al goed in.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:53 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Typisch FOK! weer, een goed initiatief verneuken door users af te kraken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |