waarmee?quote:Op zondag 6 januari 2013 22:03 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Wel jammer voor jou dat jij nog niet aan de beurt bent geweest.
En 'hebt'.quote:Op zondag 6 januari 2013 22:04 schreef beequeen het volgende:
Het is wespennest en bijenkorf. Ignore.
Neh, die zijn niet leuk om mee te bekvechten, geen partij, vind ik echt niks aan, ja om te lezen, grappig, niet om te participerenquote:Op zondag 6 januari 2013 22:03 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ohw je hebt een nieuw speeltje...sorry hoor..
En wat een schandaal dat wij niet allemaal boerend en schetenlatend in onze neus zitten te boren op een internetstream.quote:Op zondag 6 januari 2013 22:04 schreef candysugar het volgende:
Maar scrut geval wel over John een grote bek hebben maar als je een vraag wordt gesteld ga je je verbergen. Laf ben je wel das bekend. Een praatjes maker ben je
Schei eens uit zeg.quote:Op zondag 6 januari 2013 22:09 schreef candysugar het volgende:
Dat zijn jouw principes copy. Er zijn ook nog mensen met andere principes. Fijn dat je ook nog generaliseerd met mensen met het dow syndroom
Goeie Hopjes, die kwam aan, ik weet het zekerquote:Op zondag 6 januari 2013 22:09 schreef candysugar het volgende:
Dat zijn jouw principes copy. Er zijn ook nog mensen met andere principes. Fijn dat je ook nog generaliseerd met mensen met het dow syndroom
Als het jou niet aanstaat wat ik hier op FOK! doe moet je hier niet lezen. Nehnehnehnehnehquote:Op zondag 6 januari 2013 22:10 schreef candysugar het volgende:
He scrut als je dat niet aanstaat moet je niet kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |