Het welbekende riedeltje van de zielige geweigerde Marokkaan.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:19 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Erg simpel dit.. Marokkanen hebben hun beeld niet mee..
Ik was eens stappen met een Marokkaanse vriend, type Universiteit, volledig "ingeburgerd" en we werden geweigerd. Wij dames, mochten naar binnen. Hij niet.
Onderschat de discriminatie richting Marokkanen niet. Het is er.
Als men dit van jongs af aan meekrijgt, begrijp ik hun stap naar de criminele wereld wel.
Op basis van hun gedrag natuurlijk.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:25 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Op basis van hun kleur en lelijke kapsel?
Nee, dit is het welbekende riedeltje van de Turkse vriendin van die zielig geweigerde Marokkaan. Lezen Lavenderr, lezen.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:24 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het welbekende riedeltje van de zielige geweigerde Marokkaan.
Tsja, het is sneu voor die enkele welwillende, maar de meerderheid zijn gewoon troublemakers, en op basis daarvan worden die stelselmatig geweigerd. Ik zou ze ook niet in mijn toko laten.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:26 schreef Ambipur het volgende:
[..]
En dat maakt het verschil, hij is geweigerd om zijn looks.
Deze denkwijze is onbegrijpelijk voor mij... Als je dus een paar keer iets minder leuks meemaakt, dan ga je het criminele pad op, althans volgens jou. Onvoorstelbaar.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:23 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Ja. Dat meen ik. Hieruit zeg ik niet dat hun stap goedkeur, maar ik begrijp dat dit de makkelijkste stap is voor hen.
Het punt is dat je zo een domino-effect krijgt: waarom zou je je nog aanpassen als de maatschappij je bij voorbaat uitkotst. Dit treft dus ook mensen die nog niets in de zin hadden en in principe een toekomst in het verschiet hadden.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:22 schreef Hathor het volgende:
[..]
Goh, en hoe zou het nou komen denk je, dat ze nergens naar binnen mogen?
Dat domino effect hebben ze toch echt zelf in gang gezet.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Het punt is dat je zo een domino-effect krijgt: waarom zou je je nog aanpassen als de maatschappij je bij voorbaat uitkotst. Dit treft dus ook mensen die nog niets in de zin hadden en in principe een toekomst in het verschiet hadden.
Dat advies kan ik jou ook geven, lees de post van Piet Verdriet eens aandachtig door.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:26 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Nee, dit is het welbekende riedeltje van de Turkse vriendin van die zielig geweigerde Marokkaan. Lezen Lavenderr, lezen.
'quote:Op zondag 6 januari 2013 14:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Het punt is dat je zo een domino-effect krijgt: waarom zou je je nog aanpassen als de maatschappij je bij voorbaat uitkotst. Dit treft dus ook mensen die nog niets in de zin hadden en in principe een toekomst in het verschiet hadden.
Wat is er volgens jou aan de hand? Heb je een verklaring voor hun gedrag?quote:Op zondag 6 januari 2013 14:27 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Deze denkwijze is onbegrijpelijk voor mij... Als je dus een paar keer iets minder leuks meemaakt, dan ga je het criminele pad op, althans volgens jou. Onvoorstelbaar.
Overigens: de overgrote meerderheid van de Marokkaanse crimineeltjes heeft alleen op de basisschool op het goede pad gezeten, dus met alle respect: het lijkt me zomaar dat er iets anders aan de hand is dan jij suggereert.
Je begrijpt het niet. Het treft ook Marokkanen die nog een hele toekomst voor zich hebben en nog niets verkeerds hebben gedaan.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:29 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat domino effect hebben ze toch echt zelf in gang gezet.
Plus dat men niet van kinds af aan naar de discotheek gaat, dus het gedrag was al eerder verkeerd.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:27 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Deze denkwijze is onbegrijpelijk voor mij... Als je dus een paar keer iets minder leuks meemaakt, dan ga je het criminele pad op, althans volgens jou. Onvoorstelbaar.
Overigens: de overgrote meerderheid van de Marokkaanse crimineeltjes heeft alleen op de basisschool op het goede pad gezeten, dus met alle respect: het lijkt me zomaar dat er iets anders aan de hand is dan jij suggereert.
Heb ik gedaan. Ik zie daarin een Marokkaanse die precies weet hoe het werkt.. De Nederlanders zijn te lief. En dat is wat ik concludeer uit dat artikel.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat advies kan ik jou ook geven, lees de post van Piet Verdriet eens aandachtig door.
Nu zeg je het zelf. Te lief. Te lang. Te lief. En daar plukken we nu de wrange vruchten van.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:31 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Heb ik gedaan. Ik zie daarin een Marokkaanse die precies weet hoe het werkt.. De Nederlanders zijn te lief. En dat is wat ik concludeer uit dat artikel.
Begrijpend lezen is niet jouw beste kant blijkt weer. Ik gaf een simpel voorbeeld van discriminatie richting Marokkanen en heb nergens geconcludeerd, dat dat de reden is, dat zij de criminaliteit ingaan.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:30 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Plus dat men niet van kinds af aan naar de discotheek gaat, dus het gedrag was al eerder verkeerd.
Dat is dan voor die generatie een uitgelezen kans om ieders ongelijk te bewijzen, maar dat gaat niet lukken als je al vanaf je 12e begint met in portieken te hangen en tegen alles en iedereen een grote bek opzet, tegen de tijd dat je dan oud genoeg bent om je in het uitgaansleven te begeven, heeft je reputatie je alweer ingehaald en ben je nergens welkom.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Je begrijpt het niet. Het treft ook Marokkanen die nog een hele toekomst voor zich hebben en nog niets verkeerds hebben gedaan.
Het is goed met je. Je trollt maar lekker doorquote:Op zondag 6 januari 2013 14:32 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Begrijpend lezen is niet jouw beste kant blijkt weer. Ik gaf een simpel voorbeeld van discriminatie richting Marokkanen en heb nergens geconcludeerd, dat dat de reden is, dat zij de criminaliteit ingaan.
De oorzaak van de problemen met Marokkaanse crimineeltjes ligt niet in de Nederlandse cultuur, maar in de Marokkaanse cultuur: een tribale cultuur (wij tegen zij: de Nederlanders zijn de 'zij') gecombineerd met het opvoeden met een afkeer van de Nederlandse cultuur etc. Dat botst, en levert de bekende enorme jeugdcriminaliteit op.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:30 schreef Ambipur het volgende:
[..]
'
Dit dus.
[..]
Wat is er volgens jou aan de hand? Heb je een verklaring voor hun gedrag?
Je blijft ervoor kiezen te doen alsof alle Marokkaanse jongeren zo zijn.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:34 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat is dan voor die generatie een uitgelezen kans om ieders ongelijk te bewijzen, maar dat gaat niet lukken als je al vanaf je 12e begint met in portieken te hangen en tegen alles en iedereen een grote bek opzet, tegen de tijd dat je dan oud genoeg bent om je in het uitgaansleven te begeven, heeft je reputatie je alweer ingehaald en ben je nergens welkom.
Toen ik nog klein en lief was en niet zo verdomde bijdehand was, werd ik door mijn Nederlandse klasgenoten van 7 jaar oud, al uitgemaakt voor kanker Turk. Discriminatie begint erg jong.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:34 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat is dan voor die generatie een uitgelezen kans om ieders ongelijk te bewijzen, maar dat gaat niet lukken als je al vanaf je 12e begint met in portieken te hangen en tegen alles en iedereen een grote bek opzet, tegen de tijd dat je dan oud genoeg bent om je in het uitgaansleven te begeven, heeft je reputatie je alweer ingehaald en ben je nergens welkom.
Veel, heel veel.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:35 schreef Disana het volgende:
[..]
Je blijft ervoor kiezen te doen alsof alle Marokkaanse jongeren zo zijn.
Goed en op basis waarvan heb jij je mening gevormd?quote:Op zondag 6 januari 2013 14:35 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
De oorzaak van de problemen met Marokkaanse crimineeltjes ligt niet in de Nederlandse cultuur, maar in de Marokkaanse cultuur: een tribale cultuur (wij tegen zij: de Nederlanders zijn de 'zij') gecombineerd met het opvoeden met een afkeer van de Nederlandse cultuur etc. Dat botst, en levert de bekende enorme jeugdcriminaliteit op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |