Dat lijkt me wel wat!quote:Op woensdag 9 januari 2013 18:22 schreef Viezze het volgende:
[..]
Wat werkt er niet dan? Bij mij werkte dat altijd prima.
Edit; ik kan hem trouwens ook wel met een input formuliertje maken, misschien nog makkelijker en sneller. Zal eens even kijken binnenkort als mensen interesse hebben.
http://db.tt/bQ58lyyNquote:
Nou hij telt daar gewoon alles bij elkaar op. Ook als je een nieuwe maand begint. Dus zeg maar zo:quote:Op woensdag 9 januari 2013 18:22 schreef Viezze het volgende:
[..]
Wat werkt er niet dan? Bij mij werkte dat altijd prima.
Edit; ik kan hem trouwens ook wel met een input formuliertje maken, misschien nog makkelijker en sneller. Zal eens even kijken binnenkort als mensen interesse hebben.
Ja er zal vast wel iets gebeuren, maar ik hou er niet van. Vooral omdat die motoren in de praktijk toch niet zuiniger zijn. Die downsize is alleen handig omdat in de officiële verbruikstest de inspanning zo laag is dat kleiner altijd efficiënter is, in de echte wereld niet.quote:Op donderdag 10 januari 2013 16:35 schreef Irritatie100 het volgende:
Schijnt overigens best een aardige motor die zijn die 0.9.
Zit bij AR, maar die zullen natuurlijk wel het zelfde reageren. Zoek nog wel even verder en anders bel ik ze straks op.quote:Op donderdag 10 januari 2013 16:52 schreef joppie_saus het volgende:
Gewoon Easyway bellen. Zeggen dat je niet weet wat je doen moet. Dikke kans dat je met de taxi mag.
Met De lijn zou het moeten lukken als je gewoon Maastricht station als begin neemt. Delijn doet bussen en treinen, dus die zou wat moeten vinden.quote:Op donderdag 10 januari 2013 16:49 schreef Ordinateur het volgende:
15 minuten later weer gebeld, voor een wisselrit die begint in Vlijtingen (5km over de grens bij Maastricht) en dan naar Oirschot, en van Oirschot dus weer de omgekeerde route. Beetje vreemd, want als ik zou beginnen en eindigen in Oirschot zou het allemaal veel minder ingewikkeld zijn. Maar goed, als het andersom zou kunnen hadden ze het zelf ook wel bedacht denk ik.
Kom er alleen niet echt uit met het OV. Ik zal sowieso wel naar Maastricht moeten, en dan dus naar dat dorp over de grens. Hoe bereidt je zoiets voor? kom er met delijn.be ook niet echt uit.. Iemand ervaring mee?
Ik denk dat ze bij EW heel anders zouden reageren als jij ze beltquote:Op donderdag 10 januari 2013 16:54 schreef Ordinateur het volgende:
[..]
Zit bij AR, maar die zullen natuurlijk wel het zelfde reageren. Zoek nog wel even verder en anders bel ik ze straks op.
Ben er inderdaad wel redelijk uit. Moet vanaf maastricht met met 2 verschillende bussen, en duurt precies een uur. Kosten zijn 6 euro, dus zal sowieso geen taxi mogen nemen. Hoop dat ook de terugweg dan goed gaat, want kan natuurlijk geen 9292 app gebruiken dan. Misschien heb ik geluk en krijg ik een lift!quote:Op donderdag 10 januari 2013 16:56 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Met De lijn zou het moeten lukken als je gewoon Maastricht station als begin neemt. Delijn doet bussen en treinen, dus die zou wat moeten vinden.
Ik heb wat veranderd, t zou nu goed moeten zijn ( http://db.tt/bQ58lyyN )quote:Op donderdag 10 januari 2013 12:28 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Nou hij telt daar gewoon alles bij elkaar op. Ook als je een nieuwe maand begint. Dus zeg maar zo:
Datum - verdiend - per maand
1 januari - 100 euro - 100 euro
2 januari - 100 euro - 200 euro
1 februari - 100 euro - 300 euro
2 februari - 100 euro - 400 euro
Ipv dat ie dan in februari weer bij 0 euro begint. Savvie?
Trouwens gisteren over twee ritten 9 uur gedaan. Die eerste rit naar het oosten van het land was best prima, maar moest daar drie kwartier op de bus wachten (eens in het uur) en toen nog 2:15 uur naar mijn volgende adres reizen. Na aflevering in Almere nog in een verkeerde trein gestap, kwam ik ineens in Amsterdam ipv Amersfoort
Inderdaadquote:
Dan zou er een verschil moeten zijn tussen eerste inschrijving en eerste inschrijving in Nederland. Sowieso is de Up een vrij nieuw model. Zal wel een tijdelijke auto zijn.quote:Op donderdag 10 januari 2013 17:43 schreef Ordinateur het volgende:
[..]
Maar t blijft vreemd, een gloednieuwe auto (kenteken 4jan 2013) ophalen in belgie om via oirschot een 2 jaar oude Micra te brengen. Enige reden die ik kan bedenken is dat de auto al ouder is maar op belgisch kenteken rijdt, en nu is overgeschreven naar Nederland en daarom nieuw lijkt.
Inderdaad wat vreemd, wellicht dat er toch wat fout is gegaan. In Oirschot zit namelijk wel een leasemaatschappij waar ik heel af en toe een ritje voor heb gereden. Logischer zou het, er vanuit gaande dat het idd die leasemij is, zijn om van daar met de nieuwe auto naar België te gaan en de 2 jaar oude Micra mee terug te nemen naar de leasemij. Nu zitten ze op het ophaaladres dus even zonder autoquote:Op donderdag 10 januari 2013 17:43 schreef Ordinateur het volgende:
[..]
Inderdaad![]()
Heb zelfs nog gebeld om zeker te zijn dat het niet andersom is, dus oirschot-belgie-oirschot, maar de planner die ik aan de lijn kreeg zei dat het zo was doorgegeven dus dat het zo moest.
Maar t blijft vreemd, een gloednieuwe auto (kenteken 4jan 2013) ophalen in belgie om via oirschot een 2 jaar oude Micra te brengen. Enige reden die ik kan bedenken is dat de auto al ouder is maar op belgisch kenteken rijdt, en nu is overgeschreven naar Nederland en daarom nieuw lijkt.
Toch bereid ik me maar voor op een avontuurlijke dag morgen.
Zo redeneerde ik dus ook, de leasmij in Oirschot is mijn 'thuisbasis', woon er vlakbij en kom er regelmatig.quote:Op donderdag 10 januari 2013 18:11 schreef Pizzabodem het volgende:
[..]
Inderdaad wat vreemd, wellicht dat er toch wat fout is gegaan. In Oirschot zit namelijk wel een leasemaatschappij waar ik heel af en toe een ritje voor heb gereden. Logischer zou het, er vanuit gaande dat het idd die leasemij is, zijn om van daar met de nieuwe auto naar België te gaan en de 2 jaar oude Micra mee terug te nemen naar de leasemij. Nu zitten ze op het ophaaladres dus even zonder auto
Blijft een rare volgorde, maar mooi van die taxiquote:Op donderdag 10 januari 2013 18:13 schreef Ordinateur het volgende:
[..]
Zo redeneerde ik dus ook, de leasmij in Oirschot is mijn 'thuisbasis', woon er vlakbij en kom er regelmatig.
Net nóg een keer gebeld naar AR, om het nog een keer te checken en omdat ik in belgie een belbus zou moeten nemen, uur vantevoren reserveren en dat 2x op een dag leek me iets te veel van het goede. Deze keer wel wat beter geholpen, de rit klopt toch echt en ik heb wel toestemming om zowel heen als terug van maastricht een taxi te nemen.
Nutteloze tip, ik kom uit Eindhoven en daar is patat sowieso al friet. Ik weiger zelfs uit principe om als ik noordelijk kom 'patat' te bestellen, altijd friet.quote:Op donderdag 10 januari 2013 18:16 schreef Pizzabodem het volgende:
[..]
Blijft een rare volgorde, maar mooi van die taxi![]()
En let op in België is het friet en dus niet patat!
Maar dat leasebedrijf is dus nog klant? Heb al erg lang niet meer voor ze gereden. Ik kom eigenlijk nooit meer zuidelijker dan Den Bosch![]()
Ja, die inderdaad. Naast de schadehersteller volgens mij.quote:Op donderdag 10 januari 2013 18:22 schreef Ordinateur het volgende:
En dat bedrijf is inderdaad nog klant, als je tenminste het bedrijf bedoelt waar de parkeerinstructie heel belangrijk is (''let op, er geldt in Oirschot een ZEER BELANGRIJKE parkeerinstructie'')
Misschien schade of een ander probleem. Of mevrouw vond de kleur niet mooiquote:Op donderdag 10 januari 2013 18:32 schreef Warrick21 het volgende:
Ik heb morgen pas een aparte dag.
Moet eerst van Rotterdam naar Sittard in een Fiat Panda uit het jaar 2012.
Vervolgens moet ik dan van hetzelfde adres in Sittard nogmaals een zelfde type Fiat Panda 2012 meenemen, maar dan in een andere kleur, terugbrengen naar hetzelfde adres in Rotterdam waar ik ben begonnen.
Snap niet de logica hiervan, maarja![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |