Sommige wat?quote:Op donderdag 3 januari 2013 23:36 schreef Djeetje het volgende:
[..]
sommige zeggen dat Borderlands 2 nog vetter is.
ik 1 maand eerder dan jij, was toen net een maand 15 volgens mijquote:Op donderdag 3 januari 2013 23:36 schreef vandermar het volgende:
[ afbeelding ]!!!!!
Ik begon toen ik 15 was
Van die mensen op het web die de hele dag aan het gamen zijn.quote:
Sommigen*quote:Op donderdag 3 januari 2013 23:39 schreef Djeetje het volgende:
[..]
Van die mensen op het web die de hele dag aan het gamen zijn.
WTF, Quace heeft al kinderenquote:Op donderdag 3 januari 2013 23:39 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
ik 1 maand eerder dan jij, was toen net een maand 15 volgens mij
Hoe duur?quote:
ah niet raar toch? Die was wel een aantal jaren ouderquote:
Tijd gaat snelquote:Op donderdag 3 januari 2013 23:42 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
ah niet raar toch? Die was wel een aantal jaren ouder
Dat zekerquote:Op donderdag 3 januari 2013 23:43 schreef vandermar het volgende:
[..]
Tijd gaat sneloude vent heeft ze.
Zij heeft ook verhipte veel foto's op haar facebook van iemand die ik wel ken. Die is even oud als mij.quote:Op donderdag 3 januari 2013 23:43 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
Dat zekerHahah verbaast me niks, toen ook altijd al van die vage verhalen
als ikquote:Op donderdag 3 januari 2013 23:44 schreef vandermar het volgende:
[..]
Zij heeft ook verhipte veel foto's op haar facebook van iemand die ik wel ken. Die is even oud als mij.
Tr gemacht. Je mag geen tweede account als de ander is gebandquote:Op donderdag 3 januari 2013 23:46 schreef vandermar het volgende:
Nu genoeg gestalked
Ah men, mijn eerste account heeft nogsteeds een ban
Koop hem dan gewoon bij een webshop voor 30quote:
handig zo voor dat toty teamquote:
Beide waren gebandquote:Op donderdag 3 januari 2013 23:51 schreef Baje het volgende:
[..]
Tr gemacht. Je mag geen tweede account als de ander is geband
Ach, dalen doet het toch wel.. En aangezien ik er een hekel aan heb om niks met coins te doen, die ik toch in bezit heb.. Doe ik het maar zo..quote:
nee maar heb nog 70 euro op me account staan.quote:Op donderdag 3 januari 2013 23:51 schreef Geluidssysteem het volgende:
[..]
Koop hem dan gewoon bij een webshop voor 30_
Je hebt Fifa zeker ook voor 75 euro gekocht?
Dan mag het nog nietquote:Op donderdag 3 januari 2013 23:52 schreef vandermar het volgende:
[..]
Beide waren gebandnu mag ik weer op de ene.
Ja, vooral op de PS3. Goede ervaringen ookquote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:00 schreef Baje het volgende:
Trouwens slim om met zn alle pato op te kopen?
Ik heb juist het tegenovergestelde, ik wil zo veel mogelijk geld op de bank hebben en zo weinig mogelijk in spelers hebben zitten.quote:Op donderdag 3 januari 2013 23:53 schreef Alovenac het volgende:
[..]
Ach, dalen doet het toch wel.. En aangezien ik er een hekel aan heb om niks met coins te doen, die ik toch in bezit heb.. Doe ik het maar zo..
Waarschijnlijk hebben ze je voor de gek gehouden en lachen ze je nu allemaal uit.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:00 schreef Baje het volgende:
Trouwens slim om met zn alle pato op te kopen?
Niet dus?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 00:02 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ja, vooral op de PS3. Goede ervaringen ook
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |