Klacht lijkt mij duidelijk.quote:Wacht je voor de “eerste keer” bewust op die ene ware? Heb je al een leuke partner gevonden, maar is ‘het’ er nog niet van gekomen? Of ben jij eindeloos aan het daten, maar komt het nooit tot aan de slaapkamer? Dan zijn we op zoek naar jou.
Voor een nieuw televisieprogramma zoeken wij mannen en vrouwen die allemaal één ding gemeen hebben: ze zijn nog maagd. Ben jij nog maagd, maar vind je dat je inmiddels wel toe bent aan de eerste keer? En wil en durf je hier over te praten? Of ken je iemand die nog maagd is en die die hier wel over zou willen vertellen? Geef je dan nu op
Dat hoop ik ook, vanavond met je moederquote:Op donderdag 3 januari 2013 00:24 schreef o.us2.0 het volgende:
Ik heb me opgegeven, hoop dat het leuk en geil wordt.
Om hoelaat kom je?quote:Op donderdag 3 januari 2013 00:24 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Dat hoop ik ook, vanavond met je moeder
Wie?quote:
Ik mag dan nog maagd wezen, ontmaagd worden doe ik liever op een betere manier.quote:Op donderdag 3 januari 2013 00:22 schreef AthCom het volgende:
TS opgeven dan maar?
Overigens wel terechte klacht.
KLB / Heb ik weer.quote:
Dat is voor het tweede seizoen: Ontmaagding over de grens en dan gaat Robert Brink het presenterenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |