Ik heb hetzelfde hier. Geen idee of het het warmere weer is waardoor het eten minder lekker is oid. Maar ik voer de mijne altijd Porta21 (kvv in blikvorm), maar ze hoeven het echt niet meer momenteel. Ik ben overgeschakeld op brokken en probeer het opnieuw als het minder warm is. Twee jaar lang ging het helemaal prima, maar vooral de oudste hoeft het echt niet meerquote:Op woensdag 31 juli 2013 20:03 schreef Pinklady89 het volgende:
Ja, maar de eetlust is dus niet minder. Wel anders. Ik heb haar nu ander natvoer gegeven (volledig tegen mijn principes in, want ik wil graag kvv voeren) en dat eet ze gewoon op. Brokjes eet ze ook, maar dat wil ik haar eigenlijk ook niet geven. Maarja, ze moet wel iets eten.
Carnibest bio. De twee smaken die ze daarvan hebben, wissel ik af. Daarnaast Darf Eko. Heeft ze al een tijd niet gehad, maar moet ze nu ook niet.quote:Op woensdag 31 juli 2013 20:32 schreef Harajuku. het volgende:
Met zeuren bedoel ik dat er geen probleem is behalve dat ze ineens blijkbaar geen zin meer heeft in KVV.
Welk merk voer je? Hebben ze geen andere smaak die ze nog niet kent?
Carnibest heeft bar weinig smaken voor de kat. BARF-menu heeft konijn, eend, makreel, kip, natuur. Makreel of eend vindt ze misschien nog wel spannend. Dat zijn rollen van 250gr trouwens.quote:Op woensdag 31 juli 2013 20:44 schreef Pinklady89 het volgende:
[..]
Carnibest bio. De twee smaken die ze daarvan hebben, wissel ik af. Daarnaast Darf Eko. Heeft ze al een tijd niet gehad, maar moet ze nu ook niet.
Ik wil best nog iets anders proberen, maar mijn vriezer zit nu gewoon stampvol, dus ik kan het niet kwijt. Moet ze toch echt eerst iets eten (of de kat die bij mijn ouders zit, zodat ik wat ik nu heb daarheen kan brengen).
Ik zie dit nu pas, maar hier gaat het exact hetzelfde! Warme dagen (>24 graden) = geen tot nauwelijks kvv. Daarna trekt het meteen weer bij, ook deze zomer weer, hoe is het nu bij jullie?quote:Op woensdag 31 juli 2013 20:42 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde hier. Geen idee of het het warmere weer is waardoor het eten minder lekker is oid. Maar ik voer de mijne altijd Porta21 (kvv in blikvorm), maar ze hoeven het echt niet meer momenteel. Ik ben overgeschakeld op brokken en probeer het opnieuw als het minder warm is. Twee jaar lang ging het helemaal prima, maar vooral de oudste hoeft het echt niet meer
Ja, ik.quote:Op dinsdag 24 september 2013 21:03 schreef senesta het volgende:
Hier nog mensen die ook Lotgering voeren?
Hmm, tsja, ik zou het persoonlijk zelf niet opeten maar de honden eten het met graagte.Het is ook niet mijn wens om de honden iets te voeren wat ik zelf zou kunnen etenquote:Op dinsdag 24 september 2013 21:11 schreef senesta het volgende:
Alleen honden? En nog wel tevreden?
Ik bestelde eerder een poos niet meer omdat er plastic in het voer zat. Nu hoorde ik dat het beter ging, beter verpakt, beter gecontroleerd, etc dus heb voor Hummer weer besteld.
Maar het voer is grijzig, stinkt en Hummer weigert het dus ook te eten. Ik had net wat Tinlo gepakt om te vergelijken...
[ link | afbeelding ]
Het ziet er echt vies uit![]()
Zijn jouw ervaringen wel oke nog?
Hahahah het lijkt net een dikke drolquote:Op dinsdag 24 september 2013 21:11 schreef senesta het volgende:
Alleen honden? En nog wel tevreden?
Ik bestelde eerder een poos niet meer omdat er plastic in het voer zat. Nu hoorde ik dat het beter ging, beter verpakt, beter gecontroleerd, etc dus heb voor Hummer weer besteld.
Maar het voer is grijzig, stinkt en Hummer weigert het dus ook te eten. Ik had net wat Tinlo gepakt om te vergelijken...
[ link | afbeelding ]
Het ziet er echt vies uit![]()
Zijn jouw ervaringen wel oke nog?
Ik denk dat het wel kan helpen door het lage gehalte aan koolhydraten, maar als je het echt wil tegengaan moet je ze inderdaad laten kauwen. Helaas weigeren ze dat hier op een enkele uitzondering na pertinentquote:Op dinsdag 24 september 2013 22:38 schreef Cat22 het volgende:
Ik geloof niet echt meer in de preventieve werking van KVV tegen tandsteen. Kater van 8 heeft het al jaren, en vandaag bleek kater van 3 (die nooit anders heeft gegeten dan KVV) in een jaar opeens ook flink wat verzameld te hebben. Volgende week woensdag mogen beide heren naar de tandarts.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |