Ik heb dus voor de derde keer een 5,0 en heb toch lopen lullen als brugmanquote:Op zaterdag 12 januari 2013 13:55 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik gebruik het boek Hoofdlijnen Bestuurlijke Informatievoorziening van Vaassen. Ik ben ook BE trouwens en ook ik vind AO klote![]()
Heb 3 keer er over gedaan om het tentamen waar je een AO-beschrijving moest maken te halen. En dan had ik de 3e keer nog een 5.1 ook maar had ik het op de inzage naar een 5.5 weten te lullen
Ik had trouwens ook veel aan de collegesheets, wil wel voor je kijken of ik die nog kan vinden.
En dan heb ik ook een vraagje. Jullie doen bij AC vast ook wel boekhouden. Waar halen jullie de uitwerkingen vandaan (uiteraard Boekhouden Geboekstaafd)? Op de site van het boek staan ze wel, maar daar worden soms vragen overgeslagen. En juist díe vragen wil ik weten!
Ik heb ook nog wel een handig bestandje voor je, stuur maar ff een berichtje met je mailadres.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:00 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Ik heb dus voor de derde keer een 5,0 en heb toch lopen lullen als brugmanmaar helaas er kon geen tiende puntje bij. Die docent roept nu al voor de derde keer dat ik het de volgende keer gewoon haal
.
En als je die sheets nog hebt, graag!![]()
Deel 3 heb ik dus nodigquote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:01 schreef Maraca het volgende:
Boekhouden geboekstaafd? De uitwerken daarvan zijn gewoon te koop via bol.com. Alleen van deel 3 niet (die staat op de website)
Het is ook weer een beetje typologie-gericht. Management informatie bij bijvoorbeeld een productiebedrijf:quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:08 schreef Sport_Life het volgende:
thnx MJ23, gepm'd.
Overigens struikel ik ook altijd over de Management informatie, uitgesplitst op Strategisch, tactisch en operationeel. Verder dan P&L/balancesheet kom ik vaak niet, temeer omdat het altijd casus-gerelateerd is en dus niet echt van tevoren te stampen is.
Het gaat over dienstverlening, dat is iig al bekend. Verder heb ik ze bij mijn aantekeningen gezetquote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:14 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Het is ook weer een beetje typologie-gericht. Management informatie bij bijvoorbeeld een productiebedrijf:
- Afval/uitval, eventueel uitgesplitst per artikelsoort of afdeling;
- Bezettingsresultaten;
- Prijs- en efficiencyverschillen.
Je hebt natuurlijk ook wel standaarddingen, waar je altijd wel een paar punten voor krijgt:
- Omzet per artikelgroep;
- Bruto-marges;
- Markt-/brancheontwikkelingen;
- Kosten (bijv. loon- of productiekosten);
- Kwaliteitsrapporten;
- Klanttevredenheid.
Hmm, wij hadden het juist niét over dienstverlening... Heb wel de sheets gevonden, dus als je ze toch wilt moet je maar ff je mailadres PM'en!quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:15 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Het gaat over dienstverlening, dat is iig al bekend. Verder heb ik ze bij mijn aantekeningen gezet.
Dan heb ik er weinig aan denk, heb wel overal al sheets vandaan vooral gericht op dienstverlening.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:18 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Hmm, wij hadden het juist niét over dienstverlening... Heb wel de sheets gevonden, dus als je ze toch wilt moet je maar ff je mailadres PM'en!
Tja dat is gewoon al een gegeven. Productie hebben we al in jaar 2 gehad. Dus in feite is het allemaal niet zo moeilijk, toch kom ik iedere keer weer een paar tienden tekort.quote:
Ik zou er niet zomaar vanuit gaan dat het weer dienstverlening is. OAT juni 2012 was namelijk ook al gedeeltelijke dienstverlening.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:20 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Tja dat is gewoon al een gegeven. Productie hebben we al in jaar 2 gehad. Dus in feite is het allemaal niet zo moeilijk, toch kom ik iedere keer weer een paar tienden tekort.
Hij heeft het ook niet over de OAT maar over zijn eigen tentamenquote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:26 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Ik zou er niet zomaar vanuit gaan dat het weer dienstverlening is. OAT juni 2012 was namelijk ook al gedeeltelijke dienstverlening.
Aaah, ik vond het al zo raar hoe hij met grote zekerheid kon zeggen dat het weer dienstverlening wasquote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:27 schreef MJ23 het volgende:
[..]
Hij heeft het ook niet over de OAT maar over zijn eigen tentamen
De eerste keer denk ik te slecht voorbereid, ook weinig naar college geweest (doe avondschool en het was toen druk op werk). Meestal haal ik vakken wel met thuisstudie, maar helaas AO dus niet.quote:
Ligt aan de methode:quote:Op zaterdag 12 januari 2013 14:51 schreef dubbeltjeswasgeld het volgende:
Weet iemand hoe het zit met onderhanden projecten? Dacht altijd dat je op de balans de werkelijke kosten+%winst - gerelateerde termijn moest activeren en nu zie Ik in het handboek dat je % aanneemsom moet activeren.
En bij ff werkelijke kosten+winst - de werkelijke kosten doen maar ook dat is anders
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |