doen we!quote:
Peanuts, verdient Wesley Sneijder per 2 dagenquote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:47 schreef Toverheks het volgende:
125.000 pond krijgt van Gerwen, dat zijn een boel centjes
en dat gooit Yolante er dan weer door heen.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:49 schreef Jian het volgende:
[..]
Peanuts, verdient Wesley Sneijder per 2 dagen
Ja duh, dan is Taylor al dood.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:49 schreef Scrutinizer het volgende:
Over 30 jaar wint Van Gerwen, volgens Barney.
ik denk heus wel dat het topsport is, je gooiarm ppffftt 3 keer gooien en ik heb al een tennisarm, maar het heeft ook met concentratie en uithoudings vermogen te maken lijkt me. is Darten eigenlijk al een Olympisch onderdeel?quote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:52 schreef Jian het volgende:
Omdat je er geld mee kan verdienen is het opeens topsport volgens die ouwe, "het was toch een kroegspelletje" Met een staatslot kopen kan je multimiljonair worden en dat is toch ook geen topsport, ouwe
Ja, dat is beter als die narrige Barney, die dat niet meteen kon opbrengenquote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:54 schreef kukelesoantje het volgende:
En een sportieve van Gerwen, gelijk Taylor feliciteren met de overwinning.
Ja, paraolympics dan hè, die bierbuiken gelden als een zware handicapquote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:54 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ik denk heus wel dat het topsport is, je gooiarm ppffftt 3 keer gooien en ik heb al een tennisarm, maar het heeft ook met concentratie en uithoudings vermogen te maken lijkt me. is Darten eigenlijk al een Olympisch onderdeel?
quote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:56 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, paraolympics dan hè, die bierbuiken gelden als een zware handicap
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |