Bij deze gaat mijn Kawasaki ZX9R uit 2002 de verkoop in. Ik heb er 4 jaar met heel veel plezier op gereden, nu wordt het tijd voor iets anders. Ik kreeg de tip van een vriend die al heel lang actief is op fok om mijn motor hier aan te bieden, eerlijk gezegd komt MP me de spreekwoordelijke strot uit.
Nu wat gegevens over de motor:
- Bouwjaar: 2002 (model 2001)
- Kleur: Groen/zwart (met een vleugje paars) de mooiste kleurstelling voor deze fiets

- Kmstand: 38400 km
- Pk: Laatste dyno 159 pk
Opties:
- Compleet uitlaat systeem, gemaakt de Mile Pajic (bekende uitlaatspecialist uit Gendringen) met bos einddemper. (orginele systeem aanwezig)
- K&N luchtfilter en grotere sproeiers. Afgesteld door Mile (meer power)
- Paddock stand
- Klein carbon knippers
- Bubble raampje
- Rear hugger (groen)
De motor is dus voorzien van een hoop opties. Hij rijd heerlijk, geen dode punten meer door de goede afstelling en iets meer power. Ik heb dit 2 jaar geleden laten doen en de motor is er helemaal door veranderd. Verder is de motor in perfecte staat. Netjes elk jaar olie en filter vervangen, voorband is 1000 km oud, achterband is nog redelijk. Ketting en tandwielen zijn 7000 km oud. Kleppen zijn bij 30000 km gesteld.
Motor is altijd door de kawasaki dealer onderhouden. Elk jaar netjes zijn beurtjes gehad.
![IMG_3185_zps00a9e034.jpg]()
![IMG_3182_zpsd20ed982.jpg]()
![IMG_3178_zpsd40a5389.jpg]()
![IMG_3175_zps1f066eeb.jpg]()
![IMG_3174_zps638fddc9.jpg]()
Vaste prijs: 3000,- euro
Ik hoop dat de motor naar een liefhebber gaat, op MP reageren vandaag de dag alleen nog maar handelaren. Ik zal misschien dingen zijn vergeten te vertellen maar vragen mag altijd. Het is echt een geweldige machine. Het is een supersport waar je lekker comfortabel mee kan toeren of snoei hard knallen. Motor is te bekijken en te berijden in Huissen (naast Arnhem)
[ Bericht 0% gewijzigd door nielszxr op 03-01-2013 14:03:20 ]