SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
al heb je daar nogal fysiek contact met elkaar.quote:Op zondag 30 december 2012 00:24 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En voetbal, zo veel mogelijk goals maken
Joh, van Gerwen heeft al genoeg partijen gehad dit jaar.quote:Op zondag 30 december 2012 00:31 schreef Grifte het volgende:
Ben benieuwd of Wade zich aan het niveau van MvG kan optrekken, of dat hij juist ervoor zorgt dat Mike matig gaat gooien. Verwacht wel een zware wedstrijd.
Dat heeft ie idd prima voor elkaar.quote:Op zondag 30 december 2012 00:32 schreef TeeJay. het volgende:
lekker wijf wel, die vriendin van lewis.
Als van Gerwen van Wade wint komt hij op 324,300 = plek 3. Wint hij van Taylor komt hij op plek 2quote:Op zondag 30 december 2012 00:36 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
Michael is nu de nieuwe nr 4 van de wereld. Behalve als Barney het toernooi wint
Oh, ik heb die info van het officiele dartsforum, zullen het wel fout hebben dan.quote:Op zondag 30 december 2012 00:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als van Gerwen van Wade wint komt hij op 324,300 = plek 3. Wint hij van Taylor komt hij op plek 2
Zou het wel verdienen. Veruit de beste speler van 2012 op misschien Phil na bij de PDC. Zowel op de vloer als op tv.quote:Op zondag 30 december 2012 00:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als van Gerwen van Wade wint komt hij op 324,300 = plek 3. Wint hij van Taylor komt hij op plek 2
wat te denken van de organisatoren van Het WDF WKquote:Op zondag 30 december 2012 00:43 schreef Madhouse11 het volgende:
Lakeside gaat weer pijn aan de ogen doen na dit WK.
quote:Op zondag 30 december 2012 00:48 schreef mark211175 het volgende:
Godsamme zeg stond echt een half uur na the shaken van die thriller tussen MvG en Lewis. Dit beloofd nog wat voor de komende wedstrijden. Morgen lekker weer op het puntje van mijn stoel zitten. waanzinnig gewoon....
Raymond pas 2. Het zegt niet zoveel het ligt eraan hoe je tegenstanders gooien.quote:Op zondag 30 december 2012 00:48 schreef polderturk het volgende:
Goed bezig Michael!!!!
De man in vorm!!!!! Een gemiddelde van 104. Niet slecht.
Taylor is ook in vorm. Ik heb begrepen dat hij pas een set heeft verloren tot nu toe.
Wat is het gemiddelde van Raymond over het hele toernooi? En van de andere halve finalisten? Kunnen we dat ergens makkelijk achterhalen?quote:Op zondag 30 december 2012 00:50 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Raymond pas 2. Het zegt niet zoveel het ligt eraan hoe je tegenstanders gooien.
Barneveld 99.93quote:Op zondag 30 december 2012 00:51 schreef polderturk het volgende:
[..]
Wat is het gemiddelde van Raymond over het hele toernooi? En van de andere halve finalisten? Kunnen we dat ergens makkelijk achterhalen?
Het gaat er vooral om je eigen legs te houden en zo nu en dan op de legs van je tegenstander te pieken.quote:Op zondag 30 december 2012 00:54 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
Ik vind, zoals van Barneveld zelf ook aangeeft, percentage dubbels nog belangrijker. Kunt lekker hoog gooien , maar als je je dubbels mist ben je de sjaak.
Het is en blijft lastig, maar Taylor heeft in het totaal tot nu toe slechts 9 legs verloren tegen Barney 21.quote:Op zondag 30 december 2012 00:50 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Raymond pas 2. Het zegt niet zoveel het ligt eraan hoe je tegenstanders gooien.
Yup en je dubbels uitgooien. Zo vaak gezien dat iemand 140 en 180 gooit in een leg en vervolgens "choked" op de dubbel, tegenstander pakt vervolgens de leg omdat ie zijn dubbel wel ineens gooit.quote:Op zondag 30 december 2012 00:56 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Het gaat er vooral om je eigen legs te houden en zo nu en dan op de legs van je tegenstander te pieken.
Haha, zet er eens een plaatje van shrek naast wordt ie nu door dat groene shirt ook mee vergeleken.quote:
quote:Op zondag 30 december 2012 00:59 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Haha, zet er eens een plaatje van shrek naast wordt ie nu door dat groene shirt ook mee vergeleken.
Paul Lim is een held! Die 9 darter van hem in 1990! Kijk maar eens op youtube.quote:Op zondag 30 december 2012 00:59 schreef Bruce117 het volgende:
Paul Lim tot nu toe nog de enige met een 170 finish
Het enige waar ik angstig voor ben is dat Barney voor de zoveelste keer weer geïntimideerd raakt door Phil Taylor. Het maakt mij niet uit wie er wint of verliest, ik wil een thriller zien zoals die van MvG tegen Lewis.quote:Op zondag 30 december 2012 00:57 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Het is en blijft lastig, maar Taylor heeft in het totaal tot nu toe slechts 9 legs verloren tegen Barney 21.
Dat geeft toch ook wel iets aan van de kracht van Taylor. Aan de andere kant zou je ook kunnen zeggen dat Barney sterkere tegenstanders gehad heeft.
Het is en blijft dus allemaal moeilijk te zeggen. Laat het morgen maar een veegpartij worden van van Gerwen en dan een klassieker tussen Taylor en Barney
Episch moment in de dartsportquote:
Hoeft niet.quote:Op zondag 30 december 2012 01:00 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Paul Lim is een held! Die 9 darter van hem in 1990! Kijk maar eens op youtube.
terwijl die normaal gesproken (ook toen) met soft tips gooit, maar omdat te promoten ging hij tijdelijk op grote (steel tip) toernooien spelen.quote:Op zondag 30 december 2012 01:00 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Paul Lim is een held! Die 9 darter van hem in 1990! Kijk maar eens op youtube.
Helaas het wielrennen ookquote:Op zondag 30 december 2012 01:03 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Hoeft niet.
ik volg het darten al eventjes
Dooie boel daar, dat is tegenwoordig wel anders.quote:
Ally Pally is het Mekkaquote:Op zondag 30 december 2012 01:04 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Dooie boel daar, dat is tegenwoordig wel anders.
Ik zag dat daar ook gewoon Stephen Bunting als 1ste geplaatst isquote:Op zondag 30 december 2012 00:43 schreef Madhouse11 het volgende:
Lakeside gaat weer pijn aan de ogen doen na dit WK.
En de eerste 9-Darter die op Live op TV kwam heb ik dan weer op TV gemist.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |