Trusten!quote:Op zondag 30 december 2012 00:32 schreef jrk1990 het volgende:
Paar Dylan's liggen in het verschiet, maar ik zoek mijn bedje op
vroeg opstaan voor Gangnam Style!
* glittertje39 blijft liever wat langer opp en skipt gangnamquote:Op zondag 30 december 2012 00:32 schreef jrk1990 het volgende:
Paar Dylan's liggen in het verschiet, maar ik zoek mijn bedje op
vroeg opstaan voor Gangnam Style!
quote:Op zondag 30 december 2012 00:33 schreef Tijn het volgende:
En ook de soundtrack van deze bazenfilm natuurlijk
[ afbeelding ]
Dat punt kom ik al een paar dagen tegen.quote:Op zondag 30 december 2012 00:34 schreef Dven het volgende:
Ben weer op het punt gekomen dat ik niet meer naar bed wil door de top 2000....
Ik ook!quote:
Je dondert vanzelf wel in slaap hoorquote:Op zondag 30 december 2012 00:34 schreef Dven het volgende:
Ben weer op het punt gekomen dat ik niet meer naar bed wil door de top 2000....
nietus....quote:Op zondag 30 december 2012 00:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ohja, dat is deze. Lekker plaatje, maar staat echt beláchelijk hoog.
Dat punt kom ik idd ook steeds tegen, uiteindelijk.quote:Op zondag 30 december 2012 00:35 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Je dondert vanzelf wel in slaap hoor
quote:Op zondag 30 december 2012 00:36 schreef Cee het volgende:
Geweldig ook die statistieken, de Psy-stemmers hebben de categorie Driewieler en de meesten komen uit Flevoland.
De afgelopen edities waren toch anders. Uurtje vinden om te tukken en dan weer wakker worden voor de rest! Misschien dat ik daardoor altijd op oudjaarsdag ziek wasquote:Op zondag 30 december 2012 00:35 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Je dondert vanzelf wel in slaap hoor
Ik ben al verkouden, dus voor mij maakt het niets meer uitquote:Op zondag 30 december 2012 00:37 schreef Dven het volgende:
[..]
De afgelopen edities waren toch anders. Uurtje vinden om te tukken en dan weer wakker worden voor de rest! Misschien dat ik daardoor altijd op oudjaarsdag ziek was
Ik mn wekkerradio. Ruk geluid maar heb in de woonkamer geen bedquote:Op zondag 30 december 2012 00:38 schreef glittertje39 het volgende:
Ik laat gewoon de tv aanstaan de hele nacht en dan word ik af en toe wakker van de muziek
Beter Bank?quote:Op zondag 30 december 2012 00:39 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ik mn wekkerradio. Ruk geluid maar heb in de woonkamer geen bed
Kan stukken slechter, toen ze Hump de Bump als single uitbrachtenquote:
RHCP is zo'n band die steeds kinderachtiger is geworden naarmate hun carrière vorderdequote:Op zondag 30 december 2012 00:40 schreef Neroje het volgende:
[..]
Kan stukken slechter, toen ze Hump de Bump als single uitbrachten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |