as. papa's en mama's:
23 augustus 2002: Balou (papa)
28 augustus 2002: Sweej
29 augustus 2002: hollandse drop
13 september 2002: XyonN (papa)
4 november 2002: Angelic1
6 november 2002: Spuuglokje
3 januari 2003: Tinkepink
5 januari 2003: D-Fens (papa)
19 februari 2003: Karin
?? februari 2003: dice (papa)
3 maart 2003: Dinus
?? april: Angel22
Babietjes:
29 september 2001: Duco Yannik, zoon van No Nick & Kozzmic
14 november 2001: Jillian Delphine, dochter van Meaghan
22 November 2001: Kay, zoon van dice
5 december 2001 : Esther Paula, dochter van Dinus
6 december 2001: Kim, dochter van mooni
16 december 2001: Bo, dochter van Jessie
12 februari 2002: Iris Lani Patricia, dochter van Gaoxing
1 maart 2002: Suzanne, dochter van SignOTheTimes
3 mei 2002: Kajira Alicia Cosette, dochter van Knorretje en Danny
24 mei 2002: Freek, zoon van Leah
28 mei 2002: Zoë, dochter van Moralia
1 juli 2002: Melanie, dochter van otisclub
10 augustus 2002 - 11 augustus 2002: Mink, zoon van moussy
16 augustus 2002: Rhody, zoon van gebruikersnaam
19 augustus 2002: Femke, dochter van Illogical
Dreumesjes:
19 oktober 2000: Christan Maurits, zoon van Rewimo & qltel
15 februari 2001: Daan, zoon van Grijs en K3
10 maart 2001 : Annabel, dochter van Mees
23 maart 2001 : Sven, zoon van beertje_
23 mei 2001 : Jorden, zoon van Nausicaa
23 mei 2001 : Eva Sophie, dochter van Lois & Clark
Peutertjes:
13 mei 1999: René, dochter van moussy
16 september 1999: Caitlin, dochter van Angelic1
26 november 1999: Anouk, dochter van berney
9 februari 2000: Sterre, dochter van Spuuglokje
30 juli 2000: Damien, zoon van Angel22
13 augustus 2000: Jim Remo, zoon van Knuffie
[Dit bericht is gewijzigd door Knorretje op 28-08-2002 18:06]
En ik zei dus, in reactie op Toot d'r aankomende drieling;
In één keer klaar!
Nog 1 dagje werken en dan heb ik vakantie! Eindelijk!
En nu gaan we in de vakantie op zoek naar een kamertje. Weet iemand nog leuke winkels waar ze een beetje leuke (en ook betaalbare graag) babykamertjes verkopen? Ik ben al bij de plaatselijke Prenatal, BeterBaby en Babystunter geweest maar ik vond er eerlijk gezegd weinig aan. Ik heb wel 1 kamertje wat we wel aardig vonden dus als we echt niets anders kunnen vinden heb ik iig nog een "backup". Maar ik zou toch wel graag iets willen vinden waar we iets meer enthousiast over zijn.
quote:en wehkamp, otto en die andere
Op woensdag 28 augustus 2002 18:44 schreef Rewimo het volgende:
Tja, wat zoek je voor iets? Wit, kleur, grenen? Heb je de Ikeagids al doorgespit?
Als je geen leuke babykamer kan vinden, waarom gaan jullie zelf dan niet aan de slag? Een kamer zelf verven bijvoorbeeld kan heel leuk worden. We hebben hier zelf zachtgeel,zachtoranje,zachtgroen en lichtpaars gebruikt. Het ziet er zo heel zonnig en speels uit. Mijn vriend gaat zelf een commode maken en die word licht beige. Box en ledikant krijgen we, en die gaan we ook in dezelfde kleuren schilderen. Het scheelt je heel wat aan geld, je moet er alleen wel de tijd voor hebben. Aangezien ik nog niet eens zwanger ben hebben wij er ruimschoots de tijd voor
Iig veel succes en plezier met uitzoeken.
Groetjes,
Korine
Ongelovelijk wat die mannen er van hebben gemaakt. Hele mooie muziek op de achtergrond, als eerste het nummer Kindje van de groep Wij (ook te horen op www.lieve-engeltjes.nl ) een nummer van Rob de nijs (had zijn vrouw geschreven voor hun overleden zoon) en een nummer van Herman van Veen. Een aantal foto's zitten er in verwerkt, helemaal geweldig dus!!
Zorg je wel voor een aantal kopieën die je op een veilige plek (buitenshuis) opbergt?
quote:De studio die voor de band heeft gezorgd heeft de band in een kluis liggen, dus als er wat met onze banden gebeurt(we hebben er 2) dan kunnen we zo een nieuwe krijgen. Als de studio opgeheven wordt dan gaat die band naar het uitvaarcentrum waar ze hem dan bewaren voor de nabestaanden. Dus dat zit wel goed
Op woensdag 28 augustus 2002 19:27 schreef Rewimo het volgende:Zorg je wel voor een aantal kopieën die je op een veilige plek (buitenshuis) opbergt?
quote:Ik heb ook wel leuke dingen gezien maar ik vond die complete babykamers echt achterlijk duur!!! Wij hebben van alles bij elkaar gescharreld en gekregen en het zelf een beetje opgeleukt! Maar ja, daar moet je ook wel zin in en tijd voor hebben.
Op woensdag 28 augustus 2002 18:34 schreef Karin het volgende:En nu gaan we in de vakantie op zoek naar een kamertje. Weet iemand nog leuke winkels waar ze een beetje leuke (en ook betaalbare graag) babykamertjes verkopen?
quote:Da's goed geregeld, moet ook wel met zo'n kostbare band. Ik vind het een heel mooi idee trouwens, had er nog nooit van gehoord.
Op woensdag 28 augustus 2002 19:38 schreef moussy het volgende:[..]
De studio die voor de band heeft gezorgd heeft de band in een kluis liggen, dus als er wat met onze banden gebeurt(we hebben er 2) dan kunnen we zo een nieuwe krijgen. Als de studio opgeheven wordt dan gaat die band naar het uitvaarcentrum waar ze hem dan bewaren voor de nabestaanden. Dus dat zit wel goed
Karin: flans lekker zelf wat in elkaar!! Of voel je je daar te brak voor?
Las ik nou dat iemand (sorry, ik weet niet meer wie) nu al aan de babykamer begint en nog niet zwanger is Kijk je uit voor verdriet? Ik ken iemand die al zes jaar bezig is (
) en nog niet zwanger....het idee dat je dan zo'n pijnpunt in je huis hebt...
(er zijn er toch nog een paar die nu ongeveer moeten danwel gemoeten zouden hebben? Ik verlies toch een beeeetje het overzicht hoor! Waar zijn allee fotookes van die verse koppies? *wacht op nieuws over Femke* )
Die kamer moest sowieso nog opgeknapt worden, hadden we nog helemaal niets aan gedaan sinds we hier zijn komen te wonen. Iemand bood ons aan dat hij het materiaal voor de kamer wel wou kopen, daar zeg ik dan geen nee tegen! Als het mocht gebeuren dat ik niet zwanger kan raken (niet te hopen uiteraard) dan houden we er een leuke logeerkamer aan over.
(mijn oom en tante hebben er 12 1/2 jaar over gedaan om hun eerste kindje te krijgen, dus ik ken het idee wel een beetje)
quote:Owww, mijn god (zo lang!!) Ik dacht dat je de rompertjes al ging kopen
Op woensdag 28 augustus 2002 20:00 schreef Kore het volgende:
Dat was ik Catoot,Die kamer moest sowieso nog opgeknapt worden, hadden we nog helemaal niets aan gedaan sinds we hier zijn komen te wonen. Iemand bood ons aan dat hij het materiaal voor de kamer wel wou kopen, daar zeg ik dan geen nee tegen! Als het mocht gebeuren dat ik niet zwanger kan raken (niet te hopen uiteraard) dan houden we er een leuke logeerkamer aan over.
(mijn oom en tante hebben er 12 1/2 jaar over gedaan om hun eerste kindje te krijgen, dus ik ken het idee wel een beetje)
quote:Het wommelt een beetje.... maar ik kan er nog bij lachen
Op woensdag 28 augustus 2002 19:57 schreef Catootje het volgende:
....Sweej? Voel je al wat? Voor je het weet zijn we weer door dit deeltje heen hoor!
Wat zit Chrissie lekker te smullen zeg!!
En Sweej, wat gaat het hard zeg. Bijna! Bijna! Kan elk moment nu!
Karin, dat was ook onze ervaring dat die babykamertjes zo duur zijn. Raar hoor, want het gaat best kort mee vind ik. Wij hebben een bedje los gekocht; eigenlijk gewoon tegen iemand van zo'n babywinkel (niet een keten) gezegd wat we wilden hebben (dichte achterkanten, spijlen in de zijkanten, grenen gelakt, dat waren onze eisen), en die kwam vervolgens met iets van een showmodel aanzetten voor 150 gulden. De commode hebben we bij zo'n babydump of babystunter gekocht (ik heb me al eerder afgevraagd wie zijn zaak in hemelsnaam "babydump" noemt, maar ja). Die was flink afgeprijsd (van drieduizend (wie geeft dat nou aan een commode uit ) naar vijfhonderd gulden, en later te gebruiken als dressoir). En het past allemaal goed bij elkaar (vinden wij zelf). O ja, een kast hadden wij toevallig niet nodig, maar als ik er een gekocht zou hebben zou dat beslist niet zo'n babymaat-kast zijn, zo eentje van anderhalve meter hoog en dertig centimeter diep. Vind ik echt zonde van het geld, want je hebt uiteindelijk toch een grotere kast nodig.
Catootje: go for it!!!! Good luck *strooit klavertjes vier richting noorden*
Ik heb er uiteindelijk maar een paar hebbedingetjes gekocht en de kinderwagen (in de aanbieding!)maar er wel ontzettend veel leuke ideeen opgedaan.
Wij hebben bv op een ongelakte commode van de prenatal andere knoppen gezet en 'm zilver geverfd. Bedje en wieg zijn wel van de babymax, maar waren betaalbaar. Matrasje en lakentjes ed kan je beter ergens anders kopen.
Kast hebben we bij Ikea gekocht en dezelfde knoppen er weer op gezet.
Euhmmmm Sweej? Definieer rommelen?
Sweej zet hem op meisje, we zullen zo min mogelijk posten zodat je nog in deel 26 kan bevallen.
ik stop gelijk met typen
Enne Sweej nog anderhalf uur hoor dan beval je op je uitgerekende datum
offtopic wat een dag, hub Bo en ik lekker naar de stad hebben we geparkeerd in de parkeergarage komen we erachter dat we geen pin niks bij ons hebben, ook geen telefoon, ik dus doelloos rondgehuppelt in de stad met Bo en hub naar huis gesnelwandelt 40 minuten ( wat best snel is ik had er anderhalf uur over gedaan) en toen de 2e auto gehaalt en de pinpas en toen was hij rond kwart over 4 weer in de stad en zijn we weer naar huis gegaan, we wilden voor elkaar iets leuks kopen omdat we gisteren 4 jaar getrouwd waren en allebei binnenkort jarig zijn. We hebben dus een druk dagje gehad en niks gedaan
[Dit bericht is gewijzigd door jessie op 28-08-2002 22:42]
quote:Ik ben heel benieuwd wat Bo hierover te melden heeft bij de Koele Kids
Op woensdag 28 augustus 2002 22:39 schreef jessie het volgende:
offtopic wat een dag, hub Bo en ik lekker naar de stad hebben we geparkeerd in de parkeergarage komen we erachter dat we geen pin niks bij ons hebben, ook geen telefoon, ik dus doelloos rondgehuppelt in de stad en hub naar huis gesnelwandelt 40 minuten ( wat best snel is ik had er anderhalf uur over gedaan) en toen de 2e auto gehaalt en de pinpas en toen was hij rond kwart over 4 weer in de stad en zijn we weer naar huis gegaan, we wilden voor elkaar iets leuks kopen omdat we gisteren 4 jaar getrouwd waren en allebei binnenkort jarig zijn. We hebben dus een druk dagje gehad en niks gedaan
quote:Hmm, ik vrees dat dat er niet in zit! Ik had de hele dag buikpijn (een soort die ik nog niet eerder had gehad) en voelde me een beetje raar maar nu voel ik eigenlijk niks bijzonders meer!
[b]Op woensdag 28 augustus 2002 22:39 schreefEnne Sweej nog anderhalf uur hoor dan beval je op je uitgerekende datum
Trouwens, onze commode die nu in de babykamer staat is een aanrechtblokje. Dit omdat een echte commode voor mij te hoog is , ik ben maar 1,54. Dat was echt knap klooien met René. Toen had ik nog een echte commode.
quote:Bij mij begon het met regelmatige "harde buiken" die steeds pijnlijker werden. Het begint niet meteen met vreselijke pijn hoor Sweej!
Op woensdag 28 augustus 2002 22:48 schreef Sweej het volgende:[..]
(gek he, dat je zo uit kunt kijken naar pijn)
quote:ik had mijn eigen ledikant opgeduikeld bij mn moeder en van bordeaux rood naar wit omgetoverd als commode hadden wij een oude buffetkast, bovendeel erafgehaald en de "staanders"(het deel wat de kasten van elkaar scheidt) eraf gezaagd, vervolgens alles wit gelakt en de knoppen en plankjes in het open stuk rood blauw en geel gelakt
Op woensdag 28 augustus 2002 21:04 schreef Lois het volgende:
Wij hebben het bedje en de commode 2ehands gekocht voor 200 gulden. Het was mintgroenmaar dat hebben we zelf geschilderd en de knopjes (roze bloemetjes
) vervangen door Nijntjeknopjes. Box ook 2e hands, 100 gulden meen ik, in dezelfde kleuren geschilderd. Het wiegje is nog van mijn schoonouders (Jeroen heeft er ook in gelegen) en is opnieuw bekleed door mijn schoonmoeder.
Ook leuk voor jullie René als je haar later een DVD van haar broertje mee kunt geven.
quote:Das al geregeld. Zodra we een DVD speler hebben zet hij hem ff voor ons op een DVDtje
Op woensdag 28 augustus 2002 23:35 schreef mimi het volgende:
Moussy,
misschien ff een ongewilde "lurkerstip"
maar als ik jou was dan zou ik de band op DVD laten zetten, je hebt misschien nu nog geen speler, (of wel)
maar het gaat veel langer mee als een gewone videoband.
Voor de toekomst is het echt "Je van Het"Ook leuk voor jullie René als je haar later een DVD van haar broertje mee kunt geven.
De kamer zelf hebben we simpel behangen, pooh rand er bij gezocht en dezelfde plaatjes die op de rand staan is gordijnstof bij gehaald en klaar was ons kamertje.
Maar nogmaals wij hadden mazzel dt we er een aangeboden kregen. Anders hadden we het ook zelf in elkaar geknutseld. (achteraf gezien maar mooi, want in mijn stat kwam er weinig van knutselen terrecht)
Puf puf *hevig meedoet*
quote:3 x is te weinig.
Op donderdag 29 augustus 2002 10:48 schreef jessie het volgende:
Ja Sweej ff melden hoor, je meldingspilicht is nu 3 keer op een dag he!!Puf puf *hevig meedoet*
quote:Was dat niet Nausicaa?
Op donderdag 29 augustus 2002 10:57 schreef Leah het volgende:
Ik kan me nog herinneren dat Lois ietwat paniekerig meldde dat d'r water gebroken was
Maakt ook niet uit, was errug leuk toen!
quote:Hahaha
Op donderdag 29 augustus 2002 11:24 schreef Leah het volgende:
Volgens mij meldde Nausicaa weeen die volgens haar geen weeen waren, want ze kroop nog niet over de grond (en lanceerde vervolgens Jorden) en meldde Lois gebroken vliezen en liet vervolgens 24 uur niets meer van zich horen.
Er liepen 3 puftopics op dat moment.
Maakt ook niet uit, was errug leuk toen!
Wat een hoop zelfklussers hier zeg! Tja helaas ben ik daar niet echt handig in (en veel te moe voor) en heeft Peet daar absoluut geen tijd voor. Dan ben ik bang dat het kindje er al uit gegroeid is voordat het klaar is.
Ik heb ook nog geen idee wat ik wil eigenlijk, gewoon iets leuks. We gaan binnenkort naar de Ikea en eigenlijk wil ik dus nog wat grote babyzaken af. We zouden zondag al naar de Ikea maar toen was het dak ingestort.
En ondertussen gaan de a.s. opa's en oma's ook helemaal los. Mijn vader heeft het over een grote schommel en glijbaan omdat hij nu toch 2 kleinkinderen heeft. Ze zijn de bovenverdieping aan het opknappen en hebben al 2 logeerbedden klaarstaan die op 1 van de kamertjes moet (ze hebben al een ingericht babykamertje beneden). Mijn moeder komt regelmatig met een kleertje aanzetten "het was uitverkoop bij de ....., ik kon het niet laten liggen".
Mijn schoonouders gaan binnenkort verhuizen en hebben al 1 kamer benoemd tot babykamer. Mijn schoonmouder heeft de dekentjes opgezocht waar Peet onder geslapen heeft als babietje en zat bijna met tranen in haar ogen te vertellen dat daar nu haar kleinkind onder komt slapen. Ze is nu overal aan het zoeken naar tweedehands meubeltjes.
Erg leuk hoor, ik heb hier helaas ook wel eens andere verhalen gelezen.
quote:(Ik meldt me nog maar een keertje!
Op woensdag 28 augustus 2002 23:04 schreef moussy het volgende:
Doe maar de 31ste, volgens mijn moeder een mooie dag om te bevallen
Nou, dit is er dus 1 van , ff om te laten zien wat voor kunstwerk het kistje was geworden.
Sweej (dit was toen Lois en Nausicaa aan het bevallen waren de perssmilie)
quote:*glimlach*
Op donderdag 29 augustus 2002 17:25 schreef moussy het volgende:
ik heb vandaag de scanner van mn buuf te leen om wat foto's van Mink en zo in te scannen.Nou, dit is er dus 1 van , ff om te laten zien wat voor kunstwerk het kistje was geworden.
mooi moussy
een waar kunsstuk geworden hoor
ik wilde deze nog ff laten zien, die ik dus zelf heel mooi vind
Zo. nu ben ik klaar met foto's spammen
[Dit bericht is gewijzigd door moussy op 29-08-2002 18:27]
Die 2e foto is echt mooi, wat zijn pasgeboren babietjes toch klein.
quote:Yup!
Op donderdag 29 augustus 2002 16:51 schreef Grijs het volgende:
Kunnen jullie mij tips geven over eetproblemen?
Daan wil al een paar dagen (ong. een week) niet (warm) eten.
De pap gaat er meestal wel in en een banaan lust hij ook wel, maar van de warme hap neemt hij hooguit 5 hapjes. Ook brood wil hij niet altijd (dat wisselt een beetje).
Kan dat aan het krijgen van tanden en kiezen liggen? Hij is nogal laat met zijn tanden en kiezen, de eerste kies is er nu net door en Daan is anderhalf jaar oud.
Ik geeft hem wel Chamodent (af en toe) en heb soms het idee dat het wat helpt.
Iemand tips?
Het gaat vanzelf weer over en ondertussen krijgen ze nog heel wat binnen hoor!
* Leah heeft ervoor geleerd, maar moet nog maar zien of ze al die wijsheid wel op Freekje toe kan passen.
P.S. Freek rolt om en krijgt een tand! Niet slecht voor zo'n vroeggeboren Mupje met een slechte start, hè?
quote:Ik vind het tandloze lachje ook al zo leuk! 't Is net een oud mannetje zonder gebit
Op donderdag 29 augustus 2002 22:18 schreef jessie het volgende:
Zo leuk gezicht joh als dat tandje door is!!
quote:Heb je ook enig idee hoelang zoiets kan gaan duren?
Op donderdag 29 augustus 2002 21:55 schreef Leah het volgende:[..]
Yup!
Het kan aan de kiezen liggen, maar ook aan zijn leeftijd (ik ben nog wel geen twee, maar ik zeg alvast NEE).
De tip blijft..... zo weinig mogelijk aandacht aan besteden.
Geen tussendoortjes geven die je anders ook niet zou geven, eten aanbieden en wil ie niet, dan niet.
De meeste eetproblemen ontstaan op deze leeftijd omdat je van de weersomstuit andere dingen gaat geven (dan heeft ie maar iets binnen).Het gaat vanzelf weer over en ondertussen krijgen ze nog heel wat binnen hoor!
* Leah heeft ervoor geleerd, maar moet nog maar zien of ze al die wijsheid wel op Freekje toe kan passen.
P.S. Freek rolt om en krijgt een tand! Niet slecht voor zo'n vroeggeboren Mupje met een slechte start, hè?
Moussy, wat een prachtige foto's.
quote:ik heb een meneertje rondlopen dat over 2 1/2 week 4 wordt en nog steeds is warm eten een bijna dagelijks gevecht
Op donderdag 29 augustus 2002 22:30 schreef Grijs het volgende:
Heb je ook enig idee hoelang zoiets kan gaan duren?
quote:Ze noemde hem wel een prematuurtje, maar qua lengte was ie het niet hoor met zn 46 cm , nog groter dan zn zuster
Op donderdag 29 augustus 2002 19:37 schreef Catootje het volgende:
Hij is veel groter dan ik dacht! (Mink dus, niet papa of de foto zelf) Wat een lieffie, hij is een beetje netgeboren rood...heeeel kjoet.
hier staan nog een paar foto's http://www.clubs.nl/community/default.asp?club=familie+knots
quote:Ik maak me ook (nog) geen zorgen, maar ik vind het erg irritant. Hij vindt het eten wel lekker, want hij wil vaak wel hapjes van ons mee hebben (is misschien ook wel een (tijdelijke) oplossing). Het zal dan ook waarschijnlijk geen jaren gaan duren hoop ik
Op donderdag 29 augustus 2002 22:37 schreef Capaja het volgende:[..]
als je kind niet afvalt zou ik me niet te veel zorgen maken
makkelijk gezegd weet ik
quote:Die foto's met Rene zijn ook echt heel mooi.....
Op donderdag 29 augustus 2002 22:44 schreef moussy het volgende:
hier staan nog een paar foto's http://www.clubs.nl/community/default.asp?club=familie+knots
p.s. hier beurt nog niks bijzonders! En er hebben maar 3 mensen gebeld vanavond (en dat was geen pers-smiley catootje!)
quote:Nee, ik kan je niet vertellen hoe lang dit duurt, alleen dat geen aandacht aan geven de kortste route is
Op donderdag 29 augustus 2002 22:30 schreef Grijs het volgende:[..]
Heb je ook enig idee hoelang zoiets kan gaan duren?
Ik ben heus niet bang dat hij verhongerd ofzo, maar ik ben het al aardig zat.
Ow, en hij merkt het echt wel dat je het zat bent... is ook aandacht!
quote:als hij wel bij jullie mee wil eten zou ik voor hem even geen moeite meer doen pascal heeft dat ook een tijdje gedaan (die was geloof ik bijna 2 toen) ik maakte voor hem niets meer klaar. hij klom op schoot en at een paar happen groente of aardappelen, na verloop van tijd zijn we weer voor hem gaan dekken en toen was het eigenlijk meteen over en met hem heb ik verder weinig problemene met eten
Op donderdag 29 augustus 2002 22:48 schreef Grijs het volgende:
Hij vindt het eten wel lekker, want hij wil vaak wel hapjes van ons mee hebben (is misschien ook wel een (tijdelijke) oplossing). Het zal dan ook waarschijnlijk geen jaren gaan duren hoop ik
Wat een kop met haar heeft Mink trouwens, had René dat ook?
René heeft ook een mooi bekkie trouwens, was me op eerdere foto's ook al opgevallen.
Hoe is het nu met jou, lichamelijk en geestelijk? Als je daar liever geen antwoord op geeft begrijp ik dat hoor.
quote:René miste alleen de lolly nog, anders was ze net Kojack
Op donderdag 29 augustus 2002 23:01 schreef Leah het volgende:Wat een kop met haar heeft Mink trouwens, had René dat ook?
René heeft ook een mooi bekkie trouwens, was me op eerdere foto's ook al opgevallen.
Hoe is het nu met jou, lichamelijk en geestelijk? Als je daar liever geen antwoord op geeft begrijp ik dat hoor.
Lichamelijk gaat het eigenlijk best goed. Hoe lullig het eigenlijk ook is heb ik niet eens het gevoel dat ik pas bevallen ben, wat in dit gebeuren misschien best prettig is.
En geestelijk.... tja, het ene moment kapot maar er zijn ook moment dat ik het gevoel heb dat ik de hele wereld aan kan.
Moussy, van harte met je verjaardag, al kan ik me voorstellen dat dat nogal dubbel is. Ik hoop dat je lieve mensen om je heen hebt vandaag!
Sweej, meld eens?
Moussy gefeliciteerd met je verjaardag!!
Wij zijn weer terug van de dierentuin.
Was erg gezellig
Zo leuk om al die ukkies eens te zien
Bo was wel helemaal kapot want ze heeft dus niet geslapen
Ja net de laatste 5 minuutjes in de auto
En ohhhhh wat is die Alicia nog lekker klein *hormonen opspeelt*
En de pappa en mamma van Richard en Pascal hadden een toffe bolderkar met koele kids erop gemaakt
Alle ukkies waren zo leuk *graag een elftal van kinderen wilt*
Ik heb aan ome doppie gevraagd of die een paar foto's erop wil zetten in een nieuwe topic. Gaat die doen. Ga ik nu gauw wat foto's sturen.
En pappa's en mamma's als jullie ze willen hoor ik het wel dan mail ik ze ff.
Doei doei van een vermoeide jessie die gauw foto's gaat sturen en dan met beentjes omhog op bank gaat hangen
Ow, leuk die koele kids dag! Ik wil snel fotows zien! Jullie hebben het dus hardstikke leuk gehad, mooi!
Alle kindjes vroeg naar bed vanavond
Helaas was ik te moe om mee te gaan maar de volgende keer ben ik erbij hoor!
edit: zat weer niet op te letten Koele Kids Diererntuin meet foto topic............
quote:Christan is eruit gegroeid, dus als je wilt mag je hem wel hebben. Mail me maar even (zie profiel).
Op zaterdag 31 augustus 2002 21:05 schreef jessie het volgende:
Weet iemand waar je van die bandjes kan kopen waar ze zeg maar in kunnen zitten(zwemband met een stoeltje erin)
Nu wel dus.
Ook namens ons Moussy gefeliciteerd
quote:Komt helemaal goed
Op zaterdag 31 augustus 2002 21:19 schreef jessie het volgende:
Ohh nee he
Offtopivc heb hem nu naar een ander adres gestuur die jij gebruikt heb om mail te verzenden om af te spreken hoe laat en waar enzo? Komt die ook aan?
afzender Rewimo dus... koekjes
[Dit bericht is gewijzigd door qltel op 31-08-2002 21:54]
Nu ik dus zwanger ben van de tweede ben ik echt onwijs moe (nee geen ijzertekort) en heb onwijs last van ochtendziekte.
Hoe hebben jullie hier iets aangedaan? (valt er uberhaupt wat aan te doen....)
Ik wordt er nl letterlijk doodziek van.
Rustig opstaan doe ik al maar zodra ik ook maar tien minuten op ben dan kan ik naar de wc rennen en dat duurt meestal tot zo'n uurtje of twaalf a een.
Aangezien ik dus altijd om zeven uur mijn bed uit moet heb ik daar dus een aardig tijdje last van..... Ik baal!!!!!!!
quote:Eerst beschuit eten en dan pas (rustig) opstaan hielp bij mij wel enigszins, maar ik had er niet zo heel erg veel last van (slechts twee keer overgegeven).
Op zaterdag 31 augustus 2002 22:46 schreef Angel22 het volgende:
heej dames.... ik heb nog even een vraagje.Nu ik dus zwanger ben van de tweede ben ik echt onwijs moe (nee geen ijzertekort) en heb onwijs last van ochtendziekte.
Hoe hebben jullie hier iets aangedaan? (valt er uberhaupt wat aan te doen....)
Ik wordt er nl letterlijk doodziek van.
Rustig opstaan doe ik al maar zodra ik ook maar tien minuten op ben dan kan ik naar de wc rennen en dat duurt meestal tot zo'n uurtje of twaalf a een.
Aangezien ik dus altijd om zeven uur mijn bed uit moet heb ik daar dus een aardig tijdje last van..... Ik baal!!!!!!!
quote:Goh hebben we toevallig dezelfde huisarts ofzo.
Op zondag 01 september 2002 14:54 schreef Angel22 het volgende:
dank je, maar mijn dokter iss zo iemand die liever geen medicatie voorschrijft als het niet echt nodig is... ik heb zelfs moeten zeuren voor de pil na mijn eerste zwangerschap want hij vond dat een condoom best volstonden dat terwijl ik een latex allergie heb......
Maar goed ik zal het wel even zwaar overdrijven morgen bij de arts en kijken offie dan wel zo aardig is om wat mee te geven want ik wor hier echt ziek van (letterlijk)
quote:Nee kom zelf uit Drachten(city).
Op zondag 01 september 2002 18:13 schreef Angel22 het volgende:
kweetnie kom je uit wormer?
Dan ws wel anders denk ik niet, maar ik hoor het wel vaker ook van vriendinnen enzo die dat hebben met hun arts.
OI! DOE ES OPSKIETEN DAARO!
Nick, geboren 19 augustus 2001:
pas geboren
ongeveer 1 maand geleden
quote:wat een schatje
Op maandag 02 september 2002 00:48 schreef SmilingPeter het volgende:
Mag ik mijn zoontje hier ook even promoten:Nick, geboren 19 augustus 2001:
pas geboren
ongeveer 1 maand geleden
quote:Heeft ie van zijn moeder
Op maandag 02 september 2002 00:49 schreef nikky het volgende:[..]
wat een schatje
quote:Wat een moppie zeg!
Op maandag 02 september 2002 00:48 schreef SmilingPeter het volgende:
Nick, geboren 19 augustus 2001:[
Hier de nacht weer doorgekomen zonder enige vorm van wee of iets dergelijks...
Die onderste foto is zeker bij V&D gemaakt? Ik heb er ook zoeen van mijn kleine man
De koorts van Eva bleef gisteravond gestaag stijgen en ik heb uiteindelijk de huisartsendienst maar gebeld. Omdat ze verder geen andere symptomen heeft heb ik alleen wat tips gekregen waar ik op moet letten: sufheid, drinken, vlekjes, plassen etc. Affijn de gebruikelijke dingen dus.
Ze heeft nog steeds ruim 40 graden koorts en slaapt nu eindelijk rustig. Gelukkig drinkt ze nog goed en hoor ik nog geen astmareuteltjes.
* Lois hoopt op een "gewoon" virusje*
quote:Yep... heb er nog meer maar weet niet of ik die hier moet posten
Op maandag 02 september 2002 08:18 schreef Rewimo het volgende:
Lekker jochie zeg![]()
Die onderste foto is zeker bij V&D gemaakt? Ik heb er ook zoeen van mijn kleine man
![]()
quote:Tuurlijk moet je die posten, we zijn hier dol op foto's en vooral van 'nieuwe' kindjes.
Op maandag 02 september 2002 09:54 schreef SmilingPeter het volgende:[..]
Yep... heb er nog meer maar weet niet of ik die hier moet posten
quote:Ok dan...
Op maandag 02 september 2002 10:09 schreef Lois het volgende:[..]
Tuurlijk moet je die posten, we zijn hier dol op foto's en vooral van 'nieuwe' kindjes.
[Dit bericht is gewijzigd door SmilingPeter op 02-09-2002 11:57]
quote:Mijn vrouw werkt in een bakkerij, en de dame van die fotozaak kon mijn vrouw, daarvandaan deze foto
Op maandag 02 september 2002 10:25 schreef YPPY het volgende:
Die laatste is zo
quote:WErkt altijd, allen vervelend als je er geen zin (meer) in hebt..
Op maandag 02 september 2002 10:34 schreef Rewimo het volgende:
Lois, loop gewoon eens pontificaal met Eva door V&DDan komen er aardige meisjes op je af die je een bon geven voor een gratis foto. En dan maken ze een hele serie en hopen ze dat je die andere zes die niet gratis zijn ook neemt. En daar trap je dus in
Maar ze zijn wel erg mooi
quote:Sweej, hij komt er heus uit hoor! Sterkte meid.
Op maandag 02 september 2002 08:11 schreef Sweej het volgende:[..]
Hier de nacht weer doorgekomen zonder enige vorm van wee of iets dergelijks...
Ach, en Eva alweer ziek... sterkte ook voor jullie!
quote:Misschien bij de volgende volle maan?
Op maandag 02 september 2002 08:11 schreef Sweej het volgende:[..]
Wat een moppie zeg!
Hier de nacht weer doorgekomen zonder enige vorm van wee of iets dergelijks...
quote:Uitzondering?
Op maandag 02 september 2002 13:49 schreef moralia het volgende:
Volle maan hielp bij mij voor geen meter!
quote:Als je 'iets' gezien hebt is het een jongetje
Op maandag 02 september 2002 14:53 schreef Angelic1 het volgende:
Ach, bij mij kwamen ze 2 weken te laat... aan die uitgerekende datum moet je je niet te veel vasthouden. Overigens heb ik afgelopen dinsdag een pretecho laten doen. Zag er allemaal goed uit en erg duidelijk ook. Zo duidelijk dat ik nu ook weet wat het gaat worden...Nu nog "even" gezond op de wereld brengen.
quote:Of ze heeft het juist niet gezien en is het een meisje..
Op maandag 02 september 2002 14:56 schreef SmilingPeter het volgende:[..]
Als je 'iets' gezien hebt is het een jongetje
quote:
Op maandag 02 september 2002 15:01 schreef Kleintje het volgende:[..]
Of ze heeft het juist niet gezien en is het een meisje..
Eva's koorts is weg, gewoon weg. Niet minder, nee helemaal weg. Ik snap er niks van, heb ik net met ongelooflijk veel moeite vrij geregeld is het alweer over.
Of het moet nog terugkomen natuurlijk dan is dat niet voor niks geweest.
Als het vanavond nog wegblijft ga ik morgen gewoon maar werken denk ik. *baas gaat mailen*
quote:Heeft Nick ook gehad, plotseling hele hoge koorts (1-2 dagen), daarna foetsie weg en daarna een paar dagen uitslag (rode puntjes). Dus als ze tussen nu en morgen wat uitslag krijgt...
Op maandag 02 september 2002 15:21 schreef Lois het volgende:
Die laatste foto van Nick in dat mandje is echt geweldig![]()
![]()
.
Eva's koorts is weg, gewoon weg.
Niet minder, nee helemaal weg. Ik snap er niks van, heb ik net met ongelooflijk veel moeite vrij geregeld is het alweer over.
Of het moet nog terugkomen natuurlijk dan is dat niet voor niks geweest.
Als het vanavond nog wegblijft ga ik morgen gewoon maar werken denk ik. *baas gaat mailen*
[Dit bericht is gewijzigd door SmilingPeter op 02-09-2002 15:34]
Ook is me 2x gevraagd of ik haar haar zelf zo leuk geknipt heb, nou dat is gewoon helemaal vanzelf zo gegroeid, hoeven we niks aan te doen. (Ze heeft nogal rechtopstaand stekelhaar, net als haar vader)
Ook kreeg ze weer twee prikken en ze was erg flink deze keer, maar een klein beetje huilen, alleen is ze nu thuis wat jankerig. Ik heb dr maar in bed gelegd en ze ligt nu braaf te slapen.
Woensdag gaat ze voor het eerst "echt" naar de crèche.. Oma mist haar nu al.
quote:Ja inderdaad! Je bent zo ontzettend alert op je lijf! Elk kriebeltje voel je dubbel zo goed!
Op maandag 02 september 2002 12:56 schreef moralia het volgende:
Sweej, bij mij was het ook een week later hoor, heb je nu niks aan maar ik weet hoe je, je voelt, je denkt nu vast bij alle kriebeltjes en pijntjes "nu dan??...."
Ach: "Er is er nog nooit één blijven zitten..."
quote:zesde ziekte ws. of ook wel de drie dagen koorts genoemd.
Op maandag 02 september 2002 15:32 schreef SmilingPeter het volgende:[..]
Heeft Nick ook gehad, plotseling hele hoge koorts (1-2 dagen), daarna foetsie weg en daarna een paar dagen uitslag (rode puntjes). Dus als ze tussen nu en morgen wat uitslag krijgt...
Volgens het consultatieburo was het de zevende ziekte of zoiets...
quote:Inderdaad.. het kan dus ook zijn dat ik niets gezien heb
Op maandag 02 september 2002 15:01 schreef Kleintje het volgende:[..]
Of ze heeft het juist niet gezien en is het een meisje..
Sweej:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHH
quote:Valt mee hoor, bij 16 weken hadden ze al gezien dat ik zwanger was van een kereltje.
Op maandag 02 september 2002 15:14 schreef SmilingPeter het volgende:[..]
Klopt, sommigen verwarren echter de navelstreng met ... een jongen... en het is HEEL lastig te zien (tis nl allemaal nogal errug klein)...
Bo afgelopen avond tot 2 keer toe tijdens haar slaap huilend wakker. EErst met haar slaapie voor het eten, later snachts
We denken een combinatien van dromen (dat gaan ze toch rond deze tijd doen? 8 en halve maand is ze nu) en tandjes die maar niet willen. Zo zielig. Vandaag ook snel uit haar doen. De chamodent vliegt er wxerr door en nu hebben we ook dentox dat verdooft het tandvlees. Dat helpt ook wel goed (denken we,zeggen kan ze het niet )
quote:Ja dat is de zesdagen virus..of zo: heb es een foldertje meegenomen van de huisarts met vlekkenziektes, ze krijgt misschien strakkies uitslag
Op maandag 02 september 2002 09:15 schreef Lois het volgende:
Wat een snoepie en wat een geweldige leuke foto!!
Die kun je dus bij de V&D laten maken begrijp ik?? Ik zal de actiekrantjes even beter in de gaten houden.De koorts van Eva bleef gisteravond gestaag stijgen en ik heb uiteindelijk de huisartsendienst maar gebeld. Omdat ze verder geen andere symptomen heeft heb ik alleen wat tips gekregen waar ik op moet letten: sufheid, drinken, vlekjes, plassen etc. Affijn de gebruikelijke dingen dus.
Ze heeft nog steeds ruim 40 graden koorts en slaapt nu eindelijk rustig. Gelukkig drinkt ze nog goed en hoor ik nog geen astmareuteltjes.
* Lois hoopt op een "gewoon" virusje*
quote:*oogies dichtknijpt*
Op maandag 02 september 2002 17:57 schreef Rewimo het volgende:
[Offtopic]Mag ik nog even heel stiekem (maar wel dringend) wijzen op het feit dat ik over een uurtje op TV te bezichtigen ben? (zie sig) [/Offtopic]
quote:Heej! Dan kun je het niet zien!
Op maandag 02 september 2002 18:02 schreef Catootje het volgende:[..]
*oogies dichtknijpt*
quote:Mijn zoontje was met 3 maanden 65,5 cm lang (en 6290 gr)
Op maandag 02 september 2002 15:45 schreef moralia het volgende:
Ze is nu 6050 gr en 61 cm lang, ze schijnt meer op een kind van 4 dan van 3 maanden te lijken![]()
quote:Offtopic: khep gekeken! Leuk! (jammer dat je niet helemaal gewonnen hebt..)
Op maandag 02 september 2002 17:57 schreef Rewimo het volgende:
[Offtopic]Mag ik nog even heel stiekem (maar wel dringend) wijzen op het feit dat ik over een uurtje op TV te bezichtigen ben? [/Offtopic]
Ontopic: Ik had net de hele tijd megabuikpijn en een raar gevoel, is het weer over...
Freek weegt nu 5970 gram en is 62 cm, dus ze gaan aardig gelijk op Moralia.
Ze geloofde niet dat ie al omrolt ("Dat is toeval hoor!").
Dus wat doet Freek? Die rolt keurig nog een keer om om naar zijn moeder te kijken.
Sja... dat was dan wel heel vlot. Vinden ze geloof ik lastig, als het niet helemaal volgens de uitgestippelde lijn gaat .
Verder het voedingsadvies aan mijn laars gelapt, het was weer gezellig!
quote:Daar zijn de Koele Kids dan lekker mee
Op maandag 02 september 2002 17:01 schreef Angel22 het volgende:[..]
zesde ziekte ws. of ook wel de drie dagen koorts genoemd.
Meestal 2 tot 3 dagen hoge (40c) koorts en dan uitslag op rompje...
Is wel zwaar besmettelijk voor andere kindjes. Dus waarschuw je omgeving.
quote:Zeer zeker prikjesverdriet.. Zo makkelijk als het de vorige keer ging zo moeilijk ging het nu. Het na-effect dan hè! De halve middag huilen, huilen, dikke tranen. Ik heb er om 5 uur maar een paracetamolletje in gestopt en toen werd ze rustig en heeft ze nog even geslapen. Daarna was ze weer een stuk vrolijker. Ze ligt nu weer in bed en ik hoop dat het vannacht goed blijft gaan.
Op maandag 02 september 2002 20:04 schreef Leah het volgende:
Hee Rewimo! Ik heb je in een flits gezien, want ook hier was er dik prikjesverdriet.Freek weegt nu 5970 gram en is 62 cm, dus ze gaan aardig gelijk op Moralia.
Ze geloofde niet dat ie al omrolt ("Dat is toeval hoor!").
Dus wat doet Freek? Die rolt keurig nog een keer om om naar zijn moeder te kijken.
Sja... dat was dan wel heel vlot. Vinden ze geloof ik lastig, als het niet helemaal volgens de uitgestippelde lijn gaat.
Verder het voedingsadvies aan mijn laars gelapt, het was weer gezellig!
Ik krijg trouwens nooit voedingsadvies, ze vragen alleen hoeveel flesjes ik geef, nou 5, en dan zeggen ze dat dat normaal is, dus jah....'t zal wel goed zijn dan? Welk advies geven ze je dan (wat jij dan niet opvolgt dan hè?)
En laat Freek maar lekker rollen, Zoë kan het nog niet al deed ze van de week een poging, zonder resultaat dus.
Oja, ik heb Rewimo dus ook gemist....morgen de herhaling maar meepakken dan
quote:Ook hier slaapt er nu 1 op een paracetamol!
Op maandag 02 september 2002 20:15 schreef moralia het volgende:[..]
Zeer zeker prikjesverdriet.. Zo makkelijk als het de vorige keer ging zo moeilijk ging het nu. Het na-effect dan hè! De halve middag huilen, huilen, dikke tranen. Ik heb er om 5 uur maar een paracetamolletje in gestopt en toen werd ze rustig en heeft ze nog even geslapen. Daarna was ze weer een stuk vrolijker. Ze ligt nu weer in bed en ik hoop dat het vannacht goed blijft gaan.
Ik krijg trouwens nooit voedingsadvies, ze vragen alleen hoeveel flesjes ik geef, nou 5, en dan zeggen ze dat dat normaal is, dus jah....'t zal wel goed zijn dan? Welk advies geven ze je dan (wat jij dan niet opvolgt dan hè?)
En laat Freek maar lekker rollen, Zoë kan het nog niet al deed ze van de week een poging, zonder resultaat dus.
Oja, ik heb Rewimo dus ook gemist....morgen de herhaling maar meepakken dan
En omdat ie die bloedsuikerproblemen heeft gehad laat ik hem dus ook niet hongeren. Als ikzelf teveel tijd tussen mijn maaltijden laat gaat mijn bloedsuiker ook stuiteren, dus ik ga er maar vanuit dat ie dat van mij heeft.
MAAR... "hij zou toch al wel op 5 voedingen moeten zitten hoor!"
Ja, en hoe moet ik dat afdwingen dan???
Ik ben aansluitend even langs de couveuseafdeling gelopen, alwaar de oude getrouwe verpleegkundige meldde dat het een prematurenprobleem is, dat slechte drinken, en dat ik gewoon lekker op mijn eigen manier verder moest gaan.
(" Jij bent de moeder en dat betekent dat jij weet wat het beste is voor je kind" zei ze).
Nou maakte ik me er niet echt druk om, maar 't is altijd prettig om te horen, toch?
quote:Zeker prettig om te horen en ik denk dat ze gelijk heeft, ik denk ook dat je gewoon moet doen wat je zelf het beste lijkt. Die 5 voedingen, ja da's moeilijk dwingen, je merkt vanzelf wel wanneer hij er aan toe is denk ik, zo ging het hier ook.
Op maandag 02 september 2002 20:35 schreef Leah het volgende:[..]
MAAR... "hij zou toch al wel op 5 voedingen moeten zitten hoor!"
Ja, en hoe moet ik dat afdwingen dan???Ik ben aansluitend even langs de couveuseafdeling gelopen, alwaar de oude getrouwe verpleegkundige meldde dat het een prematurenprobleem is, dat slechte drinken, en dat ik gewoon lekker op mijn eigen manier verder moest gaan.
(" Jij bent de moeder en dat betekent dat jij weet wat het beste is voor je kind" zei ze).
Nou maakte ik me er niet echt druk om, maar 't is altijd prettig om te horen, toch?
Hellup alle koele kids aangestoken (Bo is vanaf gisteren niet lekker zoals ik schreef, maar niet van Eva hoor! )
quote:10 tot 14 dagen, maar het hoeft natuurlijk niet he....
Op maandag 02 september 2002 20:13 schreef Rewimo het volgende:
Eh... wat is de incubatietijd? wordt nu een beetje ongerust
BRON :zesde ziekte
____________________________________________________________
Zesde ziekte
Wat is het?
De zesde ziekte (medische naam exanthema subitum) is een vlekjesziekte. De zesde ziekte komt uitsluitend voor bij kinderen van een half jaar tot drie jaar. Het is de meest voorkomende vlekjesziekte bij kinderen onder de drie jaar.
Er bestaat geen vaccinatie tegen deze vlekjesziekte
Hoe herkent u het?
De zesde ziekte begint met hoge koorts die ongeveer drie dagen duurt. Daarom heet het ook wel de driedagenkoorts. Soms zetten de klieren in de hals en achter de oren op.
De koorts daalt weer net zo plotseling als hij is gekomen. Zodra de koorts weg is, zit het kind onder de vlekjes. Het zijn kleine ronde vlekjes op de romp. Vandaar verspreidt het zich naar de nek, armen en benen.
De vlekjes verbleken binnen twee dagen. Niet bij alle kinderen komen waarneembare vlekjes voor.
Hoe ontstaat het?
De zesde ziekte wordt veroorzaakt door een virus (herpes virus 6). Het virus wordt overgebracht via vochtdruppeltjes in de lucht. Deze vlekjesziekte is zo besmettelijk dat bijna alle kinderen voor hun tweede jaar ermee in aanraking zijn geweest. De incubatietijd (de tijd tussen de besmetting en het uitbreken van de ziekte) bedraagt 7-14 dagen. Het doormaken van de zesde ziekte geeft een levenslange immuniteit. Dat betekent dat een kind de zesde ziekte maar één keer kan krijgen.
Is het ernstig en wat kunt u verwachten?
De zesde ziekte is een onschuldige kinderziekte. Ondanks de hoge koorts tijdens de eerste drie dagen maakt het kind meestal geen echt zieke indruk.
Omdat andere ouders vaak bezwaar maken, adviseert de leiding van scholen, kinderdagverblijven en crèches meestal om kinderen met de zesde ziekte thuis te houden. Hiervoor zijn geen medische argumenten, omdat besmetting al voor het uitbreken van de vlekjes heeft plaats gevonden.
Bovendien is het goed dat kinderen deze kinderziekte hebben doorgemaakt. Zij lopen dan geen kans meer deze op latere leeftijd te krijgen.
Wanneer naar de huisarts?
Als globale stelregel kan gelden: voor een vlekjesziekte bij een kind dat niet ziek is en geen koorts heeft, is het niet nodig de huisarts te raadplegen. Wanneer er in de koortsfase onzekerheid bestaat over de aard van de kinderziekte, is contact met de huisarts gewenst. Complicaties komen waarschijnlijk niet voor.
Wat kunt u er zelf aan doen?
Soms hebben kinderen met de zesde ziekte geen eetlust dring ze geen eten op. Zorg wel voor voldoende drinken. Thee, bouillon of vruchtensappen zijn het meest geschikt. Een ijslolly kan verkoeling geven.
Bedrust is alleen noodzakelijk als het kind daar behoefte aan heeft. Ook hoeft het kind niet persé binnen te blijven. Zelfs met koorts mag een kind als het daar zin in heeft best naar buiten.
Een kind met de zesde ziekte mag gewoon in bad of onder de douche.
Bij de zesde ziekte draagt het geven van paracetamol niet bij aan het herstel. Wel voelt het kind zich tijdelijk minder ziek en zakt de koorts een aantal uren. Paracetamol mag gegeven worden vanaf de leeftijd van drie maanden.
Algemene adviezen en voorzorgsmaatregelen
Een onschuldige kinderziekte als de zesde ziekte is niet te voorkomen. Bovendien is het goed dat kinderen deze kinderziekte hebben doorgemaakt. Zij lopen zo geen kans meer deze op latere leeftijd te krijgen. U kunt en hoeft dus geen voorzorgsmaatregelen te nemen.
____________________________________________________________
Het valt allemaal dus best mee, je kan hetvolgens mij wel een beetje vergelijken met waterpokken. Erg vervelend maar eik nix aan de hand.
Alicia heeft overdag: 7 borsten, 1 fruithapje (middelgrote pot), 150 ml diksap. Op de avond nog eens 2 a 3 borsten (dat wisselt enorm) en een groentehapje (wederom een middelgrote pot) en als het erg warm is nogmaals een flesje diksap.
en als het aan haar ligt wil ze nog wel veeeeeel vaker borst tussendoor het is een enorme hongerlap. Trouwens als ik naar de afmetingen en gewichten kijk van die twee van jullie zijn ze vele malen groter en zwaarder dan die kleine hongerlap van mij
quote:Kun je wel zeggen ja, hongerlapje, tjonge wat kan dat kind eten zeg! En dan zo klein zijn! Is ze misschien erg actief, dat ze veel energie verbruikt?
Op maandag 02 september 2002 20:51 schreef Knorretje het volgende:
van die voedingsschema's klopt geloof ik helemaal niets, als ik hier lees 5 voedingen, 6 etc voor de baby's die niet veel schelen met die van mij vraag ik me ernstig af wat er hier loos is.Alicia heeft overdag: 7 borsten, 1 fruithapje (middelgrote pot), 150 ml diksap. Op de avond nog eens 2 a 3 borsten (dat wisselt enorm) en een groentehapje (wederom een middelgrote pot) en als het erg warm is nogmaals een flesje diksap.
en als het aan haar ligt wil ze nog wel veeeeeel vaker borst tussendoor
het is een enorme hongerlap. Trouwens als ik naar de afmetingen en gewichten kijk van die twee van jullie zijn ze vele malen groter en zwaarder dan die kleine hongerlap van mij
quote:kind is superactief. Ze slaapt smorgens tot een uur of 10 en vervolgens blijft ze wakker (op wat korte tukkies van 20 min. tot een half uur na ) tot savonds 8 uur. en wil continu vermaakt worden, continu zitten, staan, met rammelaars smijten en proberen aan het koortje van de muziekdoos te trekken
Op maandag 02 september 2002 20:54 schreef moralia het volgende:[..]
Kun je wel zeggen ja, hongerlapje, tjonge wat kan dat kind eten zeg! En dan zo klein zijn! Is ze misschien erg actief, dat ze veel energie verbruikt?
En borstvoeding is minder zwaar dan flesvoeding, dat kan ook uitmaken denk ik.
Gelukkig houd ze er af en toe een dagje rust tussendoor en haalt de schade in wat betreft slapen en hoor je haar de hele dag niet op wat voedingen na
Wat de zesde ziekte betreft, ach we zien wel. Ik weet dat het onschuldig is op zich. Alleen gaan qltel en ik van de week een paar dagen weg zonder Christan en ik zou het vervelend vinden als hij dan ziek wordt... Maar goed, Eva en hij hebben niet gezoend dus misschien valt het wel mee.
quote:maak me er ook beslist geen zorgen over, ik zie vanzelf wel wanneer ze iets wil en wanneer ze ergens aan toe is, zo hebben we dat destijds ook gedaan met fruithapje, groentehapje en aardappelen. als ze aan de bv niet genoeg heeft geven we haar gewoon zo nu en dan wat lekkers tussendoor. Dik is ze beslist niet en er kunnen nog met gemak wat kilootjes bij
Op maandag 02 september 2002 21:06 schreef Rewimo het volgende:
Knor, BV gaat op verzoek, en het wordt ook naar behoefte aangemaakt. Niks aan de hand dus
quote:En het is toch helemaal niet zeker dat Eva de 6e ziekte heeft?
Op maandag 02 september 2002 21:06 schreef Rewimo het volgende:
Maar goed, Eva en hij hebben niet gezoenddus misschien valt het wel mee.
Ow, en Knor, die regels zijn idd alleen voor flessenkinders.
En volgens mij moest jij ook altijd nogal wat moeite doen om niet af te vallen? Dan lijkt het me logisch dat Alicia ook gezegend is met een hoge verbranding.
quote:ik zie het niet als een zegen hoor, maar het zou heel goed kunnen. We zien wel op wie ze gaat lijken kwa postuur en verbranding. Kan alle kanten nog op zo'n hummeltje.
Op maandag 02 september 2002 21:12 schreef Leah het volgende:Ow, en Knor, die regels zijn idd alleen voor flessenkinders.
En volgens mij moest jij ook altijd nogal wat moeite doen om niet af te vallen? Dan lijkt het me logisch dat Alicia ook gezegend is met een hoge verbranding.
Ben jij nu helemaal gestopt met bv ?
quote:Ja, sinds twee weken geef ik geen bv meer, heb Freek ook heel bewust voor het laatst aangelegd.
Op maandag 02 september 2002 21:18 schreef Knorretje het volgende:[..]
ik zie het niet als een zegen hoor, ....
Ben jij nu helemaal gestopt met bv ?
En ik heb (had?) ook een vrij hoge verbranding, heb altijd erg veel moeite moeten doen om op gewicht te blijven. Vooral in tijden van stress viel ik erg snel af.
Ik zit nu overigens nog met een overschot van een kilo of 8 die ik er toch wel errug graag af wil hebben....
Ik ben in de zwangerschap meer dan 25 kilo aangekomen
quote:ik was precies 27 kilo's aangekomen van alicia en heb tijdens de zwangerschap gezegd dat ik er tien bij aan wou houden (want dan slaap je lekker op wat vet ipv op botten) moet nu nog 1 kilo en dan zit ik op dat streefgewicht (65 kilo) nu maar hopen dat ik dat een beetje kan blijven aanhouden, zeker als ik straks meer ga bewegen zal ik toch het een en ander moeten proberen om idd kilo's erbij te houden ipv meer af te vallen. Maar das voor dan een zorg.
Op maandag 02 september 2002 21:31 schreef Leah het volgende:[..]
Ja, sinds twee weken geef ik geen bv meer, heb Freek ook heel bewust voor het laatst aangelegd.
En ik heb (had?) ook een vrij hoge verbranding, heb altijd erg veel moeite moeten doen om op gewicht te blijven. Vooral in tijden van stress viel ik erg snel af.
Ik zit nu overigens nog met een overschot van een kilo of 8 die ik er toch wel errug graag af wil hebben....
Ik ben in de zwangerschap meer dan 25 kilo aangekomen
mag ik vragen waarom je gestopt bent met de bv ?
ik wil hier geen paniek zaaien hoor. De huisarts hield het op een onschuldig virusje. Eva heeft welgeteld 1 avond en nacht koorts gehad en vertoont nog geen enkel vlekje.
6e ziekte? Kan maar helemaal overtuigend is het (nog) niet.
Ze was vanavond weer helemaal haar vrolijke zelf, brabbelen, lopen en weigeren te gaan slapen .
Morgen gaat ze fijn naar de creche als er niks veranderd en ik weer aan het werk.
en nu met de ellende van de tandjes en het doorkomen daarvan moet je dan nog voorzorgmaatregelen nemen mbt het behouden van mijn tepels en de bijtgrage kaakjes van dat dametje van me ? (just me ??)
Freek kwam zo ongeveer om het uur, en ik durf hem dus niet te laten hongeren, en ik had ook heel erg het gevoel dat ik mijn lijf weer terug wilde (klinkt wazig, maar je snapt het denk ik wel).
Ik ben echt voor die drie maanden gegaan, en toen vond ik het mooi geweest.
quote:Hahaha ja das ook weer zo
Op maandag 02 september 2002 21:38 schreef Rewimo het volgende:
Ach Lois, mochten ze het wel krijgen dan weten we in elk geval dat het leed zo weer geleden is
ik heb je gezien hoor in lingo, hoe vond Christan het dat mama op tv was?
quote:Ik heb steeds 1 voeding vervangen door een fles, en als dat geen spanning op mijn borsten gaf, na twee dagen de volgende. Als allerlaatste de ochtendvoeding eraf gedaan, maar die heb ik nog een week lang gegeven omdat ik toch een beetje moeite had met "afscheidnemen". Ik heb verder nergens last van gehad, maar ik lekte ook nooit toen ik nog volledig BV gaf.
Op maandag 02 september 2002 21:38 schreef Knorretje het volgende:
nog even terugkomen op het stoppen met de bv. heb je het eerst nog afgbouwd ? en had je geen last van lekkende tepels ? gespannen borsten ? etc ?en nu met de ellende van de tandjes en het doorkomen daarvan moet je dan nog voorzorgmaatregelen nemen mbt het behouden van mijn tepels en de bijtgrage kaakjes van dat dametje van me ? (just me ??)
Ik heb over dat bijten weleens gelezen dat je ze dan direct van de borst moet halen en streng NEE moet zeggen, maar of 't helpt?
quote:heeeeeeeeeeeel herkenbaar
Op maandag 02 september 2002 21:39 schreef Leah het volgende:
Ik moet je eerlijk bekennen dat ik er domweg genoeg van had.Freek kwam zo ongeveer om het uur, en ik durf hem dus niet te laten hongeren, en ik had ook heel erg het gevoel dat ik mijn lijf weer terug wilde (klinkt wazig, maar je snapt het denk ik wel).
Ze komt nu smiddags (vanaf 12 uur)om de 1,5 a 2 uur en dat doet ze tot een uur of 8 savonds. Smorgens komt ze maar 2/3 keer (7 uur en tussen 10 en 11) en heel af en toe nog een aantal keren vaker en heb vaak genoeg al gegild dat ik het niet langer meer deed, dat ze het allemaal wel konden schudden, niet mmer volhield, er helemaal gallisch van werd en doodziek werd van de pijntjes en vage klachten. Maar als ik een voeding oversla is het hier nog meer afzienvan de pijn; gespannen borsten, lekken (terwijl dat nu eindelijk minder is geworden alleen snachts nog) maar het ergse is nog als ik een avondje weg ben en dus niet voed of kolf tussendoor dan krijg ik hele harde zere plekken op /in mijn borst en dan is het een verademing als ik haar weer kan aanleggen)
Over het avondje weg principe gesproken, heb jij dat ook gehad dat je op bepaalde momenten gewoon aanvoelde dat freek honger had, een toeschietreflex kreeg, etc terwijl hij helemaal niet in de buurt was ? en als je dan ging bellen met de oppas dat freek inderdaad aan het eten was of honger had ? Of als je een andere baby hoorde huilen die ook maar iets op het huiltje lijkt van je eigen kind ? (zeer wazige happenings hiero)
Maar goed, ik kan het nog niet over mijn hart verkrijgen om te stoppen. Ik wil nog even heel egoistisch haar kunnen voeden als geen ander. (naast deze emotionele, egoistische reden en de bekende praktischere redenen, it er ook nog wel wat allergie hier in de familie dus kan het allicht ook nog eens geen kwaad).
quote:Spiek maar even stiekem bij de Koele Kids, ik zal niks verklappen hoor
Op maandag 02 september 2002 21:41 schreef Lois het volgende:[..]
ik heb je gezien hoor in lingo, hoe vond Christan het dat mama op tv was?
quote:Ik ben blij dat je het herkenbaar vindt, van de meeste mensen krijg ik geschokte reacties omdat ik niet iets mompel van voeding loopt terug iod. Ik geloof dat het notdone is om te zeggen dat ik het zat was.
Op maandag 02 september 2002 21:50 schreef Knorretje het volgende:[..]
heeeeeeeeeeeel herkenbaar
![]()
Over het avondje weg principe gesproken, heb jij dat ook gehad dat je op bepaalde momenten gewoon aanvoelde dat freek honger had, een toeschietreflex kreeg, etc terwijl hij helemaal niet in de buurt was ? en als je dan ging bellen met de oppas dat freek inderdaad aan het eten was of honger had ? Of als je een andere baby hoorde huilen die ook maar iets op het huiltje lijkt van je eigen kind ? (zeer wazige happenings hiero)
Dat van die toeschietreflex ken ik wel, ook als ik andere babies hoorde huilen. Verder ben ik eigenlijk niet weg geweest toen Freek nog volledige BV kreeg (het geplande avondje werd verzet).
quote:Ik was het ook zat, de reakties in mijn omgeving vielen mee. Ik ging er dan ook zichtbaar zelf van achteruit, werd er erg moe van etc. Ik vond het wel erg moeilijk om te stoppen, emotioneel ook, maar ik wende erg snel aan het comfort en de rust van "de fles".
Op maandag 02 september 2002 21:56 schreef Leah het volgende:[..]
Ik geloof dat het notdone is om te zeggen dat ik het zat was.
Hier in mijn omgeving zijn het helemaal geen bv mensen geweest en vinden het eerder raar dat ik nog niet gestopt ben of zelf nog niet heb afgbouwd en maken zich zorgen of ze ooit voor de tandjes er nog wel af komt. Of ik het volhoud voeden met de vlijmscherpe kaakjes van d'r weet ik niet, maar wil het wel proberen. (denk ik)
quote:Ik ken vrouwen die het 8 maanden, een jaar en langer hebben volgehouden dus zo raar is het niet hoor. Ik vind het wel knap als iemand het lang volhoudt.
Op maandag 02 september 2002 22:10 schreef Knorretje het volgende:Hier in mijn omgeving zijn het helemaal geen bv mensen geweest en vinden het eerder raar dat ik nog niet gestopt ben of zelf nog niet heb afgbouwd en maken zich zorgen of ze ooit voor de tandjes er nog wel af komt. Of ik het volhoud voeden met de vlijmscherpe kaakjes van d'r weet ik niet, maar wil het wel proberen. (denk ik)
Sweej, hoest nou?
We mogen wel uitkijken met dat geleuter van ons, bevalt Sweej toch nog in het volgende deel...
quote:... ik wou er eigenlijk niks over zeggen maarre jullie zitten wel erg driftig te posten
Op maandag 02 september 2002 22:15 schreef Leah het volgende:
Sweej, hoest nou?
We mogen wel uitkijken met dat geleuter van ons, bevalt Sweej toch nog in het volgende deel...
quote:ik denk niet dat het te maken heeft met "knap" om het lang vol te houden. Denk ook dat het heel afhankelijk is van de dagindeling, de tijdsduur die het kost en de tijd die je er zelf voor over hebt. Ik heb verder weinig omhanden, dus tijd zat en denk dat het daarom ook een stuk eenvoudiger is om het langer te geven dan een moeder die van alles en nog wat moet regelen, bv werken.
Op maandag 02 september 2002 22:14 schreef moralia het volgende:[..]
Ik ken vrouwen die het 8 maanden, een jaar en langer hebben volgehouden dus zo raar is het niet hoor. Ik vind het wel knap als iemand het lang volhoudt.
Over werken gesproken. Volgens mij werken alle moeders (behalve jessie, die is gestopt volgens mij) maar hebben jullie allemaal opvang gezocht in het professionee circuit ? wat is daar de reden voor geweest ? waarom niet bij familie ? etc etc. Hoe reageren de kids er op ? en voor hoeveel dagen doen jullie hij/zij de deur uit. En als jullie niet hadden gewerkt en de ervaring die jullie nu hebben opgedaan met de kdv-en zouden jullie het dan ook gedaan hebben ?
Sorry Sweej, ik vrees dat t deel 27 wordt voor jou, we hebben er "zin" in zo te zien.....
quote:dan zouden we wel heel erg snel 64 posts moeten maken, anderzijds misschien is dat net het laatste zetje wat sweej nodig heeft om te bevallen... immers 26 is binnen nu en morgenavond denk ik toch echt vol..
Op maandag 02 september 2002 22:25 schreef moralia het volgende:
Sorry Sweej, ik vrees dat t deel 27 wordt voor jou, we hebben er "zin" in zo te zien.....
kom op met die knul van je, we willen nieuwe babies zien sweej
voor wie er interesse heeft, hier zijn wat foto's van rhody.zelf sta ik er maar 1 keer op, omdat ik de heleweek zelf aan het filmen was.
Het KDV hier in de buurt is erg slecht en dus was dit de keus.
Als Oma niet gewild/gekunt had, was ik gestopt met werken.
quote:Het maakt ook niet uit hoor dames!
Op maandag 02 september 2002 22:31 schreef Knorretje het volgende:dan zouden we wel heel erg snel 64 posts moeten maken, anderzijds misschien is dat net het laatste zetje wat sweej nodig heeft om te bevallen... immers 26 is binnen nu en morgenavond denk ik toch echt vol..
kom op met die knul van je, we willen nieuwe babies zien sweej
quote:Ik werk ook niet. Heb juist mijn opleiding afgerond en heb nog niet zo de behoefte om te solliciteren.
Op maandag 02 september 2002 22:20 schreef Knorretje het volgende:[..]
Over werken gesproken. Volgens mij werken alle moeders(behalve jessie, die is gestopt volgens mij)
quote:ik heb zelf tijdens stages ook het een en ander gezien op kdv-en en was daar helemaal niet over te spreken vandaar ook de vraag naar jullie ervaringen. Niet dat dat veel zegt over de KDV's hier in de buurt, maar ach het geeft een kleine indicatie (hoop ik)
Op maandag 02 september 2002 22:40 schreef Leah het volgende:
Het KDV hier in de buurt is erg slecht en dus was dit de keus.
Hebben jullie nog gezocht/gekeken naar specifieke KDV's ? christelijk, openbaar of bv de vrije kdv (mits die in de buurt zit ?)
heb alwel de school uitgezocht waar ze heen gaat (had ik in de zwangerschap al)
Truste allemaal enne Sweej lekker veel proberen te rusten en krachten sparen.
quote:dank je, en het is zeker een lekker ventje.
Op maandag 02 september 2002 22:38 schreef moralia het volgende:
Leuke foto's van Rhody. Nu we het er toch over hadden, hebben jullie nog borstvoeding geprobeerd? Omdat ik hier begrijp dat Rhody al aan de fles is?
quote:Mochten jullie ooit een tweede nemen en je vrouw moet nog steeds medicijnen slikken overleg dan eens veel en flink over de verschillende mogelijkheden van bv en medicijnen. Er zijn nml pijnstillers die wel smane gaan met bv omdat die vrij snel opgenomen worden en zich alleen nog vertoeven in je bloedbaan en niet in de moedermelk. Sommigen hebben een tijdsduur van 2 uur en daarna is het percentage zo goed als nihil. *ook bv geeft en heel af en toe pijnstillers slikt* (dat ik het maar af en toe doe ligt niet aan de risico's maar meer aan het feit dat ik zelf liever geen chemische shit in mijn lijf heb en zelden tot nooit wat wil slikken, spuiten of drinken mbt medicatie)
Op maandag 02 september 2002 23:03 schreef gebruikersnaam het volgende:[..]
dank je, en het is zeker een lekker ventje.
borstvoeding ging niet, omdat mijn vrouw is bevallen met een hernia, en hiermee ook die 9 pond en 53 cm moest uitpersen.daardoor moet ze zo snel mogenlijk aan de pijnstillers, en die gaan niet samen met borstvoeding.
we waren het wel van plan om te geven.
quote:Ik werk zelf ook niet en René is dus ook niet naar een oppas of kdv gegaan. Maar lang leve de peuterschool. Daar leert ze met andere kindertjes te spelen, oke, ze kon dat al wel, en delen ook, omdat dr agenda vol was om met nichtjes neefjes en buurt kinderen te spelen.
Op maandag 02 september 2002 22:43 schreef Knorretje het volgende:
Omdat ik voorlopig nog lang niet weer werkende ben is het hier totaal niet aan de orde om alicia naar een kdv te doen, buitendatom woont danny's familie of bij ons in de straat of om de hoek en staan ze te poppelen om op te mogen passen (wat trouwens voor de avondjes weg zeer relaxed is). Maar vroeg het me meer af voor alicia zelf met het oog op andere kindjes leren kennen enzo (nu wonen hier in de straat nog 2 kindjes, een jochie van 2 maandjes jonger en een meisje van 2 daagjes ouder dus kan ze dat met de buurtkinderen ook wel opdoen, maar het gaat even om het idee). Zou het trouwens ook niet eerder doen dan dat ze van de borst af is *gruwelijke hekel aan kolven heeft* (en dan ook maar 1 middagje in de week ofzo)
quote:jeetje drie jaar!! dat zie ik echt niet zitten hoor. Heb niet echt een termijn vast gesteld ofzo, maar drie jaar vink wat lang, veelste lang.
Op maandag 02 september 2002 23:36 schreef moussy het volgende:
ff over de bv, ik ken een moeder die 2 kinderen voedt, 1 van een maand of 9 en 1 van ruim 3 jaar.
quote:Tja, ik moet er zelf ook niet aan denken, maar ieder zn eigen keuze denk ik dan maar. Ze stopt met bv als de kinderen het zelf niet meer willen. Zo slapen ze ook met zn alle bij elkaar.
Op maandag 02 september 2002 23:39 schreef Knorretje het volgende:[..]
jeetje drie jaar!! dat zie ik echt niet zitten hoor. Heb niet echt een termijn vast gesteld ofzo, maar drie jaar vink wat lang, veelste lang.
Bovendien hecht ik toch aan mijn "eigen" salaris. Ik hoef echt geen verantwoording af te leggen over mijn uitgaven, maar ik vind het wel heel fijn om iets voor mezelf te verdienen.
Een meisje (Jamie) zat te spelen in een hoek van de huiskamer. Zonder op te kijken van haar Pokémonkaartjes zei ze: 'Mama, ik ben toch een zusje van Nordy hè?' 'Ja', zei de moeder 'dat klopt, en Nordy is jouw broertje.' 'Maar nu Nordy bij de engeltjes in de hemel woont, kan ik dan nog bij hem spelen?' 'Nee', zei de moeder, 'de hemel en de engeltjes zijn heel ver weg'.
'Oh' zei Nordy's zusje en zij speelde verder. Maar je zag dat zij er verder over nadacht. Even later op vragende toon: 'En met de trein dan, of met het vliegtuig?' Maar haar moeder vertelde haar dat de hemel nog verder weg was dan je ooit met de trein of het vliegtuig kon komen. Nordy's zusje was daar verdrietig over. Zij dacht dat ze dan nooit (meer) met Nordy kon praten en grapjes kon maken. Haar moeder wist daar wel iets op. Ze zei dat zij gewoon in haar hoofd met Nordy kon praten en dat Nordy dan antwoord kon geven. Je kunt gewoon 'doen alsof'. Want 'doen alsof' gaat altijd heel goed. Als je broemmm, broemmm doet met je speelgoedauto, dan lijkt het ook net alsof hij echt rijdt. Het meisje was hier wel tevreden over en liep naar buiten.
Zij keek naar de wolken en begon weer te denken. Opeens kreeg zij een goed idee. Zij holde naar binnen waar haar moeder zat te lezen. 'Mama, mama', riep ze opgewonden, 'ík ga Nordy kaartjes en briefjes sturen, dan kan ik toch met hem praten.' Wat een goed plan van het meisje. Zij had wel diep nagedacht vond haar moeder, maar jammer genoeg heeft de hemel geen postbus voor gewone brieven en kaartjes. In de hemeldeur hebben ze alleen een bellenblaasbellen-brievenbus. 'Een bellenblaasbellen-brievenbus?' vroeg het meisje verbaasd. Dat was zo'n moeilijk lang woord; daar had zij nog nooit van gehoord. 'Dat klopt' zei de moeder 'in de hemel heb je wel vaker dingen die je niet kent en die anders zijn.' 'Kan ik dan toch brieven en tekeningen in die brievenbus doen?' vroeg het meisje heel blij.
'Nee' vertelde moeder verder 'die passen daar niet in. Er passen alleen hele mooie zeepbellen in die brievenbus. Als je zulke zeepbellen wilt sturen met de luchtbellenpost, dan moet je eerst bij de speelgoedwinkel een bellenblaas kopen. Thuis op het gras of achter op de stoep, blaas je met je ogen dicht, héél lief en voorzichtig de mooiste bellen. Je moet daarbij denken aan wat je aan Nordy wilt zeggen of aan de lieve kusjes die je hem wilt geven. De mooie verhalen of lieve kusjes blaas je door je mond zachtjes de bellen in. Die zweven dan zo naar de hemel. Ze gaan daar in de bellenblaasbellen-brievenbus en de postbode van de hemel brengt ze dan als post rond in de hemel.'
De moeder doet met gewichtige stem de postbode na: 'Tien vliegende kusjes voor Nordy Jansen, 33 lieve woordjes voor Nordy Jansen.' De postbode zal wel helemaal krom lopen van die zware postzak. Zoveel post krijgt Nordy. Soms hoeft de postbode van de hemel ze niet eens rond te brengen. Dan zweven de bellen rechtstreeks naar Nordy. Hij kijkt ernaar met zijn mooie oogjes en lacht, omdat hij alweer post krijgt van zijn zusje / broertje , vriendjes / vriendinnetjes, papa en mama, familie en alle mensen die hij kent. De bellen zullen ook tegen Nordy aan zweven en uit elkaar spatten. Pats boem, een belletje spat op zijn kleine teentje uiteen en plakt daar meteen een zoentje op. Nordy moet dat vast erg giechelen, want zoentjes op zijn teentje kriebelen zo lekker. De moeder vertelt dat Nordy graag heel veel kleine kusjes en lieve woordjes wil hebben met de luchtbellenpost. Het zusje van Nordy is blij. Zo kan zij lekker toch praten met Nordy. Vanmiddag gaat zij met haar moeder in de speelgoedwinkel een bellenblaas kopen....
Zag ik nog in het lijstje staan. Hoe is het daar mee?
quote:Haha.. ja, maar je weet maar nooit wie hier meeleest!
Op maandag 02 september 2002 17:56 schreef jessie het volgende:
Angelic1 wat leuk dat jullie gezien hebben wat het is. Je wilt het niet verklappen? Wij vertellen niks door hoor
quote:maar hou oud moeten de kindjes daarvoor zijn ? `Nu is ze op de momenten dat ik fysio heb, doktersbezoek etc bij oma. Maar over een paar weken/maanden moet ik nog meer revalideren en ben ik nog een middag van huis. Niet dat oma bezwaar heeft om 3 x in de week een paar uurtjes op te passen, maar toch.. (het gaat nml maar om 2 uurtjes op een middag steeds en dat dan drie keer en voor hoe lang weet ik al helemaal niet. Kan een half jaar zijn, maar ook maar 3 maanden ofzo) Ik wil gewoon een leuk adresje waar ze een middag ofzo kan zijn waar ook andere kindjes evt zijn en geen overbezorgde oma's!
Op dinsdag 03 september 2002 08:23 schreef Rewimo het volgende:
peuterspeelzaal.
*zucht* dit stond helemaal niet op de planning. Danny zou huisvader zijn en ik zou werken.. en nu is alles, maar dan ook alles anders dan onze verwachtingen
Het is rot voor jullie dat alles zo anders loopt... Zeker als je eigenlijk alles goed geregeld had van tevoren.
quote:ja
Op dinsdag 03 september 2002 09:45 schreef Rewimo het volgende:Het is rot voor jullie dat alles zo anders loopt... Zeker als je eigenlijk alles goed geregeld had van tevoren.
sorry moest ff klagen. Ik verzin wel weer iets anders en anders gaat ze maar lekker mee.!
quote:Ja, tuurlijk, dat is ook een idee. Je kunt zelf een advertentie zetten, en/of om je heen informeren naar een betrouwbaar iemand. Of via een gastouderbureau, maar dan komen er een hoop administratiekosten bij. Ik betaalde (nou ja mijn baas) E 3,20 per uur voor mijn gastouder (gisteren te zien in Lingo
Op dinsdag 03 september 2002 09:51 schreef Knorretje het volgende:
en gastoudergezinnen zijn er ook voor 1, heel misschien 2 middagen ??
Overigens heb ik voor een PSZ gekozen omdat dat veel voordeliger was...
Bedankt oor de info maar weer
Jorden gaat vanaf een week of 12 naar het kinderdagverblijf. Eerst twee dagen per week, nu drie dagen per week. Ik kan niet anders zeggen dan dat we hartstikke tevreden zijn over het kdv. Jorden vindt het er geweldig, ik kan niets anders concluderen. Hij vindt het gewoon heel leuk om veel dingen mee te maken, en dat gebeurt daar. Hij is gewoon helemaal in z'n element daar, verveelt zich geen seconde. En dat is eigenlijk vanaf het begin zo geweest: hij had al heel snel de behoefte aan nieuwe indrukken, omdat hij zich anders ronduit verveelde.
De leidsters op dit kinderdagverblijf zijn echt heel erg lief voor 'm. Ook wel eens streng, maar dat hoort ook. Een van de leidsters van een andere groep heeft echt een beetje een zwak voor Jorden (en omgekeerd): als ze buiten spelen (er zit een behoorlijk speelterrein bij) dan komt Jorden altijd even naar haar toe om te knuffelen. Laatst heeft ze hem zelfs de "high five" geleerd, ik wist niet wat ik zag! Maar ook de eigen leidsters (3 vaste) zijn heel erg lief. Ik heb echt het idee dat ik hem in vertrouwde handen achterlaat.
Ze doen ook heel veel dingen samen: laatst hadden ze de kids in een bolderwagen gezet, en waren ze met de groep naar de McDonalds geweest. Had Jorden friet en melk gekregen. Toch geweldig, zo'n uitstapje!
Ik moet zeggen dat we het erg getroffen hebben met dit kinderdagverblijf. Toevallig hadden we het er laatst over met de neurochirurg (van Marco), wiens zoontje tot voor kort bij Jorden op de groep zat. Hij zei dat hij het heel erg jammer vond dat ze uiteindelijk toch van kinderdagverblijf hadden moeten wisselen, want het nieuwe kdv was gewoon een stuk minder leuk en gezellig. Zijn zoontje vond het nu ook helemaal niet meer leuk om daar naar toe te gaan (vind ik zo sneu voor zo'n klein ventje).
Maar goed, een kdv kán dus heel erg leuk zijn!
O ja, over de zesde ziekte: Jorden heeft Eva toch wel geknuffeld (gaat goed he, met die uithuwelijkplannen van Lois en mij ), maar ziek is-t-ie niet geworden. Hij voelt zich wel naar, maar dat komt doordat hij onder hoektanden aan het krijgen is! En die schijnen het ergst te zijn. Weer een rare volgorde trouwens, want boven heeft hij nog geen enkele kies! Nou ja, het zal wel goed komen: hij heeft ook maanden met maar 3 voortanden onder gelopen... (en was trouwens ook heel snel met omrollen, met drie maanden (van rug naar buik, terug duurde wat langer), en eet nog steeds vééél meer dan zou moeten, en ziet er inmiddels ook al veel ouder uit dan z'n leeftijd, maar het gaat goed met 'm, dus waarom zouden we ons zorgen maken?).
Enne Sweej: zet 'm op meid!
quote:Ik ben het helemaal met je eens, Jessie
Op maandag 02 september 2002 22:59 schreef jessie het volgende:
Ook ik heb gewerkt op KDV en ben er gauw mee gestopt. En dat was hier in Rotterdam. Ik wist toen al dat als ik ooit kinderen mocht krijgen de kleine er niet heen zou gaan. Dan had ik als ik had moeten werken voor een gastouder gekozen, die kan je zelf uitkiezen. Want als ik zou blijven werken had ik dit alleen gedaan als het financieel nodig was, niet voor mezelf ofzo. Voor mezelf heb ik voor een baby gekozen. Ik weet dat dit altijd een hot item is en iedereen doet het op zijn of haar manier. Maar hoe vaak ik niet hoor ik werk voor de sociale kontakten dan denk ik wat is je leven dan leeg. Ook vragen mensen mij vaak vind je dat niet zwaar 7 dagen in de week bij je kindje. Dan denk ik echt waar gaat dit over. Tuurlijk ben ik wel eens moe van haar drukke willetje enzo, maar ik heb toch voor haar gekozen. Mijn wondertje.
Het contact met andere kinderen zoek ik op in een speeltuin , met wandelen andere moders. Dalijk als ze 2 is een ochtendje naar de creche als ze het leuk vind. Baby's vinden contact met volwassen intressanter als met andere baby's, dit verandert naarmate ze ouder worden. Ik wil natuurlijk niemand veroordelen die wel werkt enwel hun ukkie naar het kdv brengt. Soms gaat het niet anders en een ander heeft daar weer een hele andere kijk op. Maar zo is hoe ik erover denk.
Pfew wat een verhaal
En Sweej, bevallen in het volgende deel is ook leuk, toch?
quote:Volgens mij kwamen hier de hoektanden (echt van die Draculapuntjes
Op dinsdag 03 september 2002 10:18 schreef Nausicaa het volgende:
Hij voelt zich wel naar, maar dat komt doordat hij onder hoektanden aan het krijgen is! En die schijnen het ergst te zijn. Weer een rare volgorde trouwens, want boven heeft hij nog geen enkele kies! Nou ja, het zal wel goed komen: hij heeft ook maanden met maar 3 voortanden onder gelopen...
p.s. Jessie, liep jij vanochtend toevallig door de koopgoot? Ik dacht je achteraf van de foto's te herkennen..maar wist het niet zeker (met Bo en Hub)
quote:Waarschijnlijk met een ongelooflijk dikke buik
Op dinsdag 03 september 2002 15:15 schreef jessie het volgende:
Jaaaa dat waren wij
Had wat gezegt dan, waar liep je?
Met wie?
quote:Ja zeg jessie, dat je Sweej niet herkende met die dikke buik!
Op dinsdag 03 september 2002 15:33 schreef Angelic1 het volgende:[..]
Waarschijnlijk met een ongelooflijk dikke buik
quote:neuh.. ze zijn (nog..) kleiner geworden maar ik ben tevreden hoor!
Op dinsdag 03 september 2002 16:42 schreef jessie het volgende:
Hadden jullie na je zwangerschap ook zo'n last van hangende grotere borsten?
Was toch weer erg opgelucht dat ik het hartje heb horen kloppen.
quote:Altijd spannend hè? Als je het straks voelt bewegen heb je er zelf wat meer "controle" over. Vond ik erg prettig, Freek begon de dag ook altijd met flinke activiteit in mijn buik, dan wist ik dat alles nog goed met 'm was
Op dinsdag 03 september 2002 16:44 schreef Karin het volgende:
Was toch weer erg opgelucht dat ik het hartje heb horen kloppen.
quote:Om precies te zijn stonden wij ook in de Swatch zaak (hubbie en ik!) Ik liep voorbij en dacht even later van hmm.. volgens mij....
Op dinsdag 03 september 2002 15:15 schreef jessie het volgende:
Jaaaa dat waren wij
Had wat gezegt dan, waar liep je?
Met wie?
Ik ging met Hub en Bo horloge kopen bij Swatchzaakje voor zijn verjaardag (vrijdag jarig)
He Karin goed nieuws weer!!
quote:Kaaajoet!! En wie zijn al die trotskijkende piepeltjes? Of ben ik weer tev oorbarig en heb je dat later uitgelegd? In dat geval ga ik even verder lezen en volgens mij is Sweej ook bevallen aan het aantal bladzijden te zien dat ik nog moet!!
Op maandag 02 september 2002 22:32 schreef gebruikersnaam het volgende:
ik begin alweer een beetje in mijn ritme te komen.
Rhody is nu ruim 2 weken oud, en hij laat zijn ouders nu lekker doorslapen tot kwart over zeven. zijn laatste fles is om 11 uur, dus dat is al een lekker ritme.voor wie er interesse heeft, hier zijn wat foto's van rhody.zelf sta ik er maar 1 keer op, omdat ik de heleweek zelf aan het filmen was.
http://members.lycos.nl/peenhaar/page001.htm
quote:Joe gooo giirrl!! (misschien snoept de baby wat kilootjes op
Op dinsdag 03 september 2002 16:44 schreef Karin het volgende:
Vanmorgen voor de 2e keer bij de verloskundige geweest. Baarmoeder zit halverwege mijn navel en er klopte nog steeds een hartjeDe weegschaal was ook heel lief voor me, ben maar 1 kilo aangekomen in 4 weken
Voor de rest waren mijn bloeduitslagen goed, Hb van 7.9 en bloeddruk was ook weer prima. Stond dus zo weer buiten.
Was toch weer erg opgelucht dat ik het hartje heb horen kloppen.
Volgens mij voooeel ik een weeeeeeejj,
Jaaaa dat is okeeeeej daar zit ik niet meeeejj
Want dan heb ik een bebeeeeejj!!!
We hebbeeeee eeen S...weeeeee hebbe een W!! *leuk draaitje* Weeeeeeee hebbe een eeeeeee!!! JJJJJJJJ!!! SWWWWWWWWWWWWWWWWWWWEEEEEEJJJJJJJ!!!!
quote:Prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrt!!
Op dinsdag 03 september 2002 18:32 schreef jessie het volgende:
Ze gaan met een soort, lach niet dunne vibrator met een cameratje naar binnen en gaan dan wat heen en weer. Zo kunnen ze mooi je eierstokken eileiders baarmoeder enz zien. Nog 4 weekies Catoot, spannend.
quote:Daar was ik al bang voor...AHHHHHHHHHHHHHHHH, dat vind ik zielig!! (en waarom eik? Ik moet toch ook allerlei nare dingen doorstaan??)
Op dinsdag 03 september 2002 18:36 schreef Rewimo het volgende:
Ehm Catoot, partner moet misschien even sample-tje inleverenEn ze willen waarschijnlijk ook van hem wat lichamelijke dingen weten, die jij niet allemaal voor hem kunt beantwoorden.
quote:Jullie willen toch allebei kleine Tootjes?
Op dinsdag 03 september 2002 18:38 schreef Catootje het volgende:[..]
Daar was ik al bang voor...AHHHHHHHHHHHHHHHH, dat vind ik zielig!! (en waarom eik? Ik moet toch ook allerlei nare dingen doorstaan??)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |