Fijn dat twee mensen elkaar dan toch gevonden hebben hé.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:14 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Die is nu niet voor niets de beste vriendin van oma.
Ik wilde eerst nog wachten maar mootie kwam net iets eerder met haar staak en wilde meteen vertrekken en zo is het cirkeltje weer rondquote:Op donderdag 27 december 2012 18:18 schreef pos het volgende:
[..]
Jaah...en waarom ?? ...omdat ik een kwartier bij Leo voor de deur stond en niemand me kwam halen...
Heeft hij nog niet gegeten dan ?quote:Op donderdag 27 december 2012 18:21 schreef Pearlbitch het volgende:
En wat o wat zal er op het menu staan?
Team "restjes van gisteren"
De kip zeker? De varkenshaas is ingevroren, denk ik.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:21 schreef Pearlbitch het volgende:
En wat o wat zal er op het menu staan?
Team "restjes van gisteren"
Yeps, en de biefstuk staat lekker te pruttelen.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:22 schreef Scrutinizer het volgende:
De kip zeker? De varkenshaas is ingevroren, denk ik.
Die moet zéker 40 minuten pruttelen.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:23 schreef beequeen het volgende:
[..]
Yeps, en de biefstuk staat lekker te pruttelen.
Gert is onderweg.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:24 schreef mootie het volgende:
Anyway... Even een mobieltje van iemand geleend... Kan iemand me gvd van die staak komen halen????
Voeren ze je wel daar ?quote:Op donderdag 27 december 2012 18:24 schreef mootie het volgende:
Anyway... Even een mobieltje van iemand geleend... Kan iemand me gvd van die staak komen halen????
Klopt helemaal. Er zijn gisteren waarschijnlijk wat minder FOK!kers komen opdagen dan voorzien, want er is nog over voor een weeshuis. Vandaag inderdaad kip. De biefstuk en de varkenshaas komen op andere dagen aan de beurt.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:22 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
De kip zeker? De varkenshaas is ingevroren, denk ik.
Beide oma's moeten samen op bed tv kijken op de tablet. Alleen daar hebben ze ontvangst.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:25 schreef Jian het volgende:
Oop gaat darten kijken en dat doet hij op de TV als grote Oma wat anders wil zien gaat zij maar achter het computerscherm zitten. Wat een Asociale rothond is het toch ook. Hij heeft gvd toch darten op die computer van 'm, laat oma en grote oma dan gewoon lekker wat anders kijken op TV. Maar nee het is zijn TV natuurlijk en hij gaat daarop darten kijken. Remy
Nou wat zeur je dan, volgens mij heb je nog een prachtig uitzicht ookquote:Op donderdag 27 december 2012 18:26 schreef mootie het volgende:
[..]
Een paar bontkraagjes gooiden wat patatjes naar me.
Zal eens een poging wagen en de stream eens een keertje aan gaan zetten.quote:Op donderdag 27 december 2012 18:26 schreef pullup het volgende:
Opa klaagt nu dat grote oma nooit luistert
Nou ja, hij moest eerst nog naar z;n wekelijkse pokeravond, maar dat duurt nooit langer dan een uur of vier a vijf, dus heel even geduldquote:
Sjaan! Zet je gehoorapparaat aan!quote:Op donderdag 27 december 2012 18:26 schreef pullup het volgende:
Opa klaagt nu dat grote oma nooit luistert
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |