Best met die slogan eensquote:Op vrijdag 24 januari 2014 09:08 schreef Chevalric het volgende:
Gisteren dit spel inclusief gitaar besteld bij bol.com. Heb vorig jaar al een online cursusje gedaan, maar dat ging toch net te snel voor me, dus ik hoop dat ik met dit "spel" wat beter in mijn eigen tempo kan leren.
Wat ik begrepen heb van reviews, is dat Rocksmith een soort van belastingdienst-slogan zou moeten hebben met betrekking tot het leren gitaar spelen: "makkelijker kunnen we het niet maken, leuker wel".
De amps kan je gebruiken als je gaat 'jammen' dacht ik.quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:56 schreef Leonos het volgende:
Schopje!![]()
Sinds gister Rocksmith 2014 voor de PS3 binnen en al aardig wat gespeeld!
Merkt wel dat het steeds beter gaat en dat je daarmee ook goed bezig blijft.
Nu heb ik wat venues en wat amps vrijgespeeld, maar wat kan ik hiermee en hoe zet ik deze aan/uit?
Verder vind ik de tracklist van 2014 wel wat matig
Wellicht kan ik de originele RS ergens goedkoop oppikken voor de PS3 dan.quote:Op donderdag 12 juni 2014 10:02 schreef Poit het volgende:
[..]
De amps kan je gebruiken als je gaat 'jammen' dacht ik.
De tracklist van de eerste RS is beter inderdaad maar qua game is RS2014 stukken beter / stabieler.
Maar er is een import mogelijkheid als ik me niet vergis. Moet je wel de originele disc hebben (althans, op PC, PS3 weet ik dat niet zeker of het kan)
Die drummer baseert zijn snelheid op jouw spel als ik me niet vergis..quote:Op donderdag 12 juni 2014 10:03 schreef Leonos het volgende:
[..]
Wellicht kan ik de originele RS ergens goedkoop oppikken voor de PS3 dan.
Dat jammen heb ik geprobeerd, maar die drummer ging veels te snel
Sowieso kun je wat nieuwe nummers leren natuurlijk en het motiveert mij iig om te spelen door er toch soort van een spel van te maken met highscores enzo, die session mode is ook wel leuk ja!quote:Op donderdag 12 juni 2014 10:33 schreef ssebass het volgende:
Is dit ook leuk als je al gitaar kunt spelen? Dacht koop dit voor mijn vriendin dan kan ze gitaar leren spelen en zou leuk zijn als ik er ook wat aan heb. Die session modus bijvoorbeeld.
Juist de session mode is leuk wanneer je geen band hebt om mee te spelen. Ik vind dat de virtuele band goed reageert op jouw manier van spelen.quote:Op donderdag 12 juni 2014 10:35 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Sowieso kun je wat nieuwe nummers leren natuurlijk en het motiveert mij iig om te spelen door er toch soort van een spel van te maken met highscores enzo, die session mode is ook wel leuk ja!
Ja die nummers zijn niet zo spannend. Speel zelf al heel lang dus heb alle klassiekers al wel eens gespeeld. Wel leuk om dit in game verband te doen inderdaad. Ben vooral geinteresseerd in de session mode, improvisatie vanuit verschillende scales. Scheelt mij weer eerst een backing inspelen en gaaf dat het zich aanpastquote:Op donderdag 12 juni 2014 10:35 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Sowieso kun je wat nieuwe nummers leren natuurlijk en het motiveert mij iig om te spelen door er toch soort van een spel van te maken met highscores enzo, die session mode is ook wel leuk ja!
Het reageert dus goed. Daar was ik benieuwd naar. Heb het besteld. We zullen zien. Hopelijk gaat mijn vriendin dan ook gitaar spelenquote:Op donderdag 12 juni 2014 10:37 schreef Poit het volgende:
[..]
Juist de session mode is leuk wanneer je geen band hebt om mee te spelen. Ik vind dat de virtuele band goed reageert op jouw manier van spelen.
Ik vind 2014 veel duidelijkerquote:Op dinsdag 4 november 2014 21:08 schreef Fuszy het volgende:
Schop
Ik heb eindelijk Rocksmith aangeschaft voor de PS3, omdat ik sinds kort een elektrische gitaar heb. Nu heb ik zowel de originele als de 2014 versie kunnen aanschaffen voor een leuk prijsje. Geen idee of dit praktisch is (wellicht voor de nummers).
Maakt het iets uit met welke versie ik begin of kan ik net zo goed direct met 2014 beginnen vanwege nieuwe features? Ik ben namelijk al begonnen met de originele versie en ik ben uiteraard direct verkocht
Dat laatste sowieso. Alles wat in Rocksmith zit, dat zit ook in 2014 alleen dan verbeterd? Zoals de techniektrainingen en de mini games?quote:Op dinsdag 4 november 2014 21:11 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Ik vind 2014 veel duidelijkerMaar het is leuk om ze beide te hebben
Zou kunnen, maar dat zou ook wel erg vervelend zijn denk ik. De gitaar zelf is nog geen maand oud, dus ik weet niet of dat daar het probleem ligt. Ik heb de deskundigheid helaas niet om hem zelf te intoneren, mocht dit het probleem zijn.quote:
Misschien even langs de winkel?quote:Op dinsdag 11 november 2014 22:28 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar dat zou ook wel erg vervelend zijn denk ik. De gitaar zelf is nog geen maand oud, dus ik weet niet of dat daar het probleem ligt. Ik heb de deskundigheid helaas niet om hem zelf te intoneren, mocht dit het probleem zijn.
Wat voor gitaar is het? Dan kan ik het wel uitleggen, mocht het echt niet lukken dan kan ik het misschien wel doen.quote:Op dinsdag 11 november 2014 22:28 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar dat zou ook wel erg vervelend zijn denk ik. De gitaar zelf is nog geen maand oud, dus ik weet niet of dat daar het probleem ligt. Ik heb de deskundigheid helaas niet om hem zelf te intoneren, mocht dit het probleem zijn.
Ik kan het altijd even aan mijn leraar vragenquote:Op woensdag 12 november 2014 10:28 schreef Leonos het volgende:
[..]
Misschien even langs de winkel?
Of een bekende die er veel van weet?
Dat klopt en die vind ik nu al echt klote.quote:Op woensdag 12 november 2014 13:36 schreef MacorgaZ het volgende:
Je hebt in de game ook een tuner he.
Zoals iemand hiervoor aan gaf terug naar de winkel gaat niet zo 1,2,3. Ik heb hem wel in de winkel uitgetest, maar uiteindelijk online gekocht. Wellicht stom, maar ik vond hem in eerste instantie te duurquote:Op woensdag 12 november 2014 13:54 schreef ssebass het volgende:
[..]
Wat voor gitaar is het? Dan kan ik het wel uitleggen, mocht het echt niet lukken dan kan ik het misschien wel doen.
Ik heb er geen nieuwe snaren opgezet. Hij is een maandje oud, dus dat lijkt me niet nodig.quote:Op woensdag 12 november 2014 19:23 schreef Jimbo het volgende:
intoneren is niet zo moeilijk idd. maar ik vraag me af wat voor tuner je gebruikt en op welke frequentie.
Druk je je snaren ook niet veel te hard in ? dat kan al snel heel veel schelen.
heb je andere snaren op je gitaar gezet ? (dikker dunner dit dat)
lopen ze verder aan of iets/
Ik zou tijdens t spelen van RS altijd de RS tuner gebruikenquote:Op woensdag 12 november 2014 20:06 schreef Fuszy het volgende:
Ik gebruik als tuner de app gStrings op mijn telefoon. Wat de frequentie is weet ik niet. Gisteren heb ik de rocksmith tuner gebruikt, dus misschien komt het daardoor.
Nieuwe snaren opzetten met de dikte die je fijn vind en wilt blijven gebruiken. Anders moet je straks weer opnieuw intoneren. Die Fender mex gitaren zijn prima gitaren. Ben eigenlijk nooit een slechte tegen gekomen af en toe wel hele goede met name tele's.quote:Op woensdag 12 november 2014 20:06 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Zoals iemand hiervoor aan gaf terug naar de winkel gaat niet zo 1,2,3. Ik heb hem wel in de winkel uitgetest, maar uiteindelijk online gekocht. Wellicht stom, maar ik vond hem in eerste instantie te duur. Het gaat om de volgende fender stratocaster HSS (mexicaanse)
http://www.bax-shop.nl/el(...)caster-black-rw-2013
koop voor 5eur een die op vibratie tuned.quote:Op woensdag 12 november 2014 20:06 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik kan het altijd even aan mijn leraar vragen.
[..]
Dat klopt en die vind ik nu al echt klote.
[..]
Zoals iemand hiervoor aan gaf terug naar de winkel gaat niet zo 1,2,3. Ik heb hem wel in de winkel uitgetest, maar uiteindelijk online gekocht. Wellicht stom, maar ik vond hem in eerste instantie te duur. Het gaat om de volgende fender stratocaster HSS (mexicaanse)
http://www.bax-shop.nl/el(...)caster-black-rw-2013
[..]
Ik heb er geen nieuwe snaren opgezet. Hij is een maandje oud, dus dat lijkt me niet nodig.
Misschien dat ik mijn snaar te hard in druk. Dat kan het wel zijn.
Ik gebruik als tuner de app gStrings op mijn telefoon. Wat de frequentie is weet ik niet. Gisteren heb ik de rocksmith tuner gebruikt, dus misschien komt het daardoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |