Doe dit even via een DMquote:Op zondag 16 december 2012 16:49 schreef Jojoortje het volgende:
En me elke keer dom noemen als ik mijn mening geef over Eriksen siert jou ook niet GGMM.
Elke keer als hij de bal verliest je punt willen maken begint ook een beetje droevig te worden. Als je niet wil dat spelers iemand proberen te passeren en alleen maar achteruit voetballen had je Ajax niet moeten supporten.quote:Op zondag 16 december 2012 16:49 schreef Jojoortje het volgende:
En me elke keer dom noemen als ik mijn mening geef over Eriksen siert jou ook niet GGMM.
Op je 19de de beste speler van Ajax zijn is toch best knap.quote:Op zondag 16 december 2012 16:48 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ja dat doe ik zo.
Maar ik bepaal zelf wel wat ik van Eriksen vind.
Het is niet het talent waar iedereen het altijd over had. Goede speler, maar meer ook niet.
Is die serieus 19?quote:Op zondag 16 december 2012 16:51 schreef Tyron het volgende:
[..]
Op je 19de de beste speler van Ajax zijn is toch best knap.
Zegt ook genoeg over Ajax natuurlijk.quote:Op zondag 16 december 2012 16:51 schreef Tyron het volgende:
[..]
Op je 19de de beste speler van Ajax zijn is toch best knap.
20 debiel.quote:Op zondag 16 december 2012 16:51 schreef Tyron het volgende:
[..]
Op je 19de de beste speler van Ajax zijn is toch best knap.
Elke keer als ik mijn punt probeer te maken mij dom noemen begint nog droeviger te worden. Je hoeft het heus niet met mij eens te zijn hoor.quote:Op zondag 16 december 2012 16:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Elke keer als hij de bal verliest je punt willen maken begint ook een beetje droevig te worden. Als je niet wil dat spelers iemand proberen te passeren en alleen maar achteruit voetballen had je Ajax niet moeten supporten.
Mwah, het is niet het supertalent dat iedere Ajaxfan hem noemde. Tuurlijk is het knap, maar die heeft gewoon een lekker jaar gehad toen, gebeurd ook weleens. Had daarna eigenlijk meteen getransfereerd moeten worden voor een miljoenenbedrag.quote:Op zondag 16 december 2012 16:51 schreef Tyron het volgende:
[..]
Op je 19de de beste speler van Ajax zijn is toch best knap.
Echt vergelijkbaar enzoquote:Op zondag 16 december 2012 16:52 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Fischer is echt 150x beter dan Eriksen
quote:Op zondag 16 december 2012 16:51 schreef muzas het volgende:
http://i47.photobucket.co(...)839_a2bf15c655_o.gif
Ben ik ook niet, zoals ik kenbaar maakte.quote:Op zondag 16 december 2012 16:52 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Elke keer als ik mijn punt probeer te maken mij dom noemen begint nog droeviger te worden. Je hoeft het heus niet met mij eens te zijn hoor.
Ik heb het over nu.quote:Op zondag 16 december 2012 16:52 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Mwah, het is niet het supertalent dat iedere Ajaxfan hem noemde. Tuurlijk is het knap, maar die heeft gewoon een lekker jaar gehad toen, gebeurd ook weleens. Had daarna eigenlijk meteen getransfereerd moeten worden voor een miljoenenbedrag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |