Dit meen je niet... (ja, ik weet het, je doet het wel)quote:Op zaterdag 15 december 2012 14:01 schreef Soempie het volgende:
Wat veel zere kelen hier. Beterschap!
Net zoiets stoms. Krijg van de zus van m'n moeder een declaratie binnen voor gemaakte onkosten. Allemaal benzinevergoeding en consumpties voor de bezoekjes. Ook voor de keren dat ze dus in het ziekenhuis lag en voor de de bezoeken na het overlijden.Wat moet ik hier dan mee. Ik hoop dat haar familie ook alleen maar op bezoek komt als ze kmvergoeding krijgen.
Oja, en een verjaardagscadeau van m'n moeder voor haar van 100 euro (wat ze dus zelf gekocht heeft en nu declareert)?
Waarom zou je zo iemand dat besparen?quote:Op zaterdag 15 december 2012 14:10 schreef Etcetera het volgende:
Ik zou alleen niet weten hoe je zoiets moet brengen zonder dat je haar uitmaakt voor rotte vis
en dit vind ik ook wel een gepaste reactiequote:Op zaterdag 15 december 2012 14:08 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
ik zou haar bellen en vragen waar ze het gore lef vandaan durft te halen.
En dat ze die declaratie op een plek mag stoppen waar de zon nooit schijnt.
Dank je.quote:Op zaterdag 15 december 2012 14:44 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Je bent nu bezig het jouw probleem te maken. Niet doen
Tja, is dit nou om te lachen of om te huilen? Ik zou haar zeggen dat ze die declaratie fijn in kan slikken. Te idioot voor woorden.quote:Op zaterdag 15 december 2012 14:01 schreef Soempie het volgende:
Wat veel zere kelen hier. Beterschap!
Net zoiets stoms. Krijg van de zus van m'n moeder een declaratie binnen voor gemaakte onkosten. Allemaal benzinevergoeding en consumpties voor de bezoekjes. Ook voor de keren dat ze dus in het ziekenhuis lag en voor de de bezoeken na het overlijden.Wat moet ik hier dan mee. Ik hoop dat haar familie ook alleen maar op bezoek komt als ze kmvergoeding krijgen.
Oja, en een verjaardagscadeau van m'n moeder voor haar van 100 euro (wat ze dus zelf gekocht heeft en nu declareert)?
Alstuquote:Op zaterdag 15 december 2012 14:46 schreef Soempie het volgende:
[..]
Tim, foto van de olifantjes? Ik vond de hondjes al goed gelukt!
Van mij zou ze de boom in kunnen en dat zou ik haar zeggen ook.quote:Op zaterdag 15 december 2012 14:24 schreef Soempie het volgende:
Ik denk dat ik het niet eens uit de erfenis zou mogen betalen (ik ben niet de enige erfgenaam). Op die manier kan iedereen wel declaraties in gaan dienen.
Ik huur je binnenkort misschien wel in als je ook bloemen en poppetjes kunt maken...quote:Op zaterdag 15 december 2012 14:50 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Alstu
In vergelijking met het voorbeeld zijn de slurf, de nek en de staart te groot. Dat is gewoon een kwestie van oefening, want in het begin gok je vaak nog maar wat bij de verhoudingen. De hondjes zijn ook steeds beter gewordenTer vergelijking: dit is het voorbeeld
Ik denk minder lekker dan een cake met slechts een van die twee erinquote:Op zaterdag 15 december 2012 14:53 schreef Etcetera het volgende:
Leuk Tim!
Hoe zou een cake met citroen en speculaaskruiden smaken
Ik vind mezelf nog lang niet goed genoeg om me in te laten hurenquote:Op zaterdag 15 december 2012 14:55 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik huur je binnenkort misschien wel in als je ook bloemen en poppetjes kunt maken...
Toch denk ik dat er wel markt voor is.quote:Op zaterdag 15 december 2012 15:01 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik vind mezelf nog lang niet goed genoeg om me in te laten huren
Oh vast, maar als je niet meer kan dan hond/giraffe/zwaard/olifant ben je volgens mij nog niet goed genoeg. Ook niet voor kinderfeestjesquote:Op zaterdag 15 december 2012 15:02 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Toch denk ik dat er wel markt voor is.
Voor een kinderfeestje of zo, wat ik ook in gedachte had...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |