We hebben nu ook een contact in Neiva. Er zijn toch meer mensen met O&N. Na 2 dagen gaan we weer naar Bogota en 2 dagen daarna naar Cartagena, waar we ook maar een dag of 2 blijven en dan misschien naar een eiland in de buurt met een mooi strand of verder aan de kust (het strand van Cartagena schijnt een puinhoop te zijn). Dan nog 2 dagen in Bogota en dan terug naar huis de 11e.quote:Op zondag 30 december 2012 02:36 schreef El_Matador het volgende:
volgend jaar zal je het wel zien.
ja daarom heb ik ook geen (dure) auto. Taxi's zijn ideaal. Al staat er superveel file (met name in december) en zijn de wegen slecht.
trouwens, een vriendin van me zit nu in Neiva (ook voor O&N), gaat 1 dag nr Cali en dan door naar Pasto voor het carnaval 4-7 jan) waar ik haar hopelijk opzoek (als er vluchten zijn). Jij hebt zo'n beetje hetzelfde reisschema?
Dan zal ik het ook maar vragen: waarom in godsnaam Neiva?quote:Op zondag 30 december 2012 15:16 schreef Individual het volgende:
beter in HTL
[..]
We hebben nu ook een contact in Neiva. Er zijn toch meer mensen met O&N. Na 2 dagen gaan we weer naar Bogota en 2 dagen daarna naar Cartagena, waar we ook maar een dag of 2 blijven en dan misschien naar een eiland in de buurt met een mooi strand of verder aan de kust (het strand van Cartagena schijnt een puinhoop te zijn). Dan nog 2 dagen in Bogota en dan terug naar huis de 11e.
Nou we dachten lekker dichtbij Tanja te zijn, blijkt die trut in Cuba te zitten!quote:Op maandag 31 december 2012 03:14 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Dan zal ik het ook maar vragen: waarom in godsnaam Neiva?
Ik ben er alleen overgestapt op een bus, maar er is toch niks te doen in die snikhete stad? (of ken je er mensen?)
En pas alsjeblieft, als het even kan, je reisplan aan zodat je in ieder geval ook Tayrona ziet (voor dat tropisch eiland gevoel, hoewel geen eiland) en wellicht ook de koffieregio.
Alleen Bogotá, Neiva en Cartagena is niet echt waarvoor je zo'n verre reis wilt maken, lijkt me. Of wel, dat is natuurlijk jouw keuze.
Dan nog een tip voor een mooie dagtrip vanuit Neiva: ga naar de Desierto de la Tatacoa, vlakbij Villavieja, een prachtig gekleurd stukje woestijn met leuke vogeltjes en cactussen.
Ach ja, je doet ook maarquote:Op maandag 31 december 2012 03:36 schreef Individual het volgende:
[..]
Nou we dachten lekker dichtbij Tanja te zijn, blijkt die trut in Cuba te zitten!![]()
Neiva is de grootste stad in Colombia die met een 'N' begint. Die hebben we nodig voor O&N en er woont hier ook een vriend van een vriend in Bogota idd. We zijn hier ook maar kort. Morgen zien we wel wat hier te doen is en dan de 2e vliegen we weer naar Bogota waar we bij een vriendin verblijven. Dan 2 dagen later naar Cartagena voor 2 dagen en dan door misschien naar Tyrona voor een paar dagen, maar dat moeten we nog boeken en dan weer Bogota voor 2 dagen voordat ik terugvlieg naar huis.
Het is niet ieders kopje thee, maar zo reis ik nu eenmaal.
We zaten meer aan Oranjestad op Aruba te denken.quote:
Mooiste stad van Colombia, maar helaas ook de enige met opdringerige mensen. Gelukkig niet al te veel.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 18:52 schreef Individual het volgende:
Gefeliciteerd flipsen!
Over een uurtje gaan we onderweg naar Cartagena.
Haha, de winnaar in de categorie vakantiehuizen heeft een 4,6. Doet de landenspecialist het met een 7,9 toch een stuk beterquote:Op vrijdag 4 januari 2013 18:37 schreef flipsen het volgende:
Een niet nader te spammen noemen reisorganisatie heeft in de categorie "Landenspecialist" weer een leuke prijs in de wacht gesleept
[ afbeelding ]
Dat is precies de kritiek die ik heb gegeven op de organisatie. Die cijfers zijn namelijk de gemiddelden en dus NIET de cijfers van de winnaars. Tipica Reizen had een 9.2quote:Op vrijdag 4 januari 2013 20:09 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
Haha, de winnaar in de categorie vakantiehuizen heeft een 4,6. Doet de landenspecialist het met een 7,9 toch een stuk beter
Ik heb het vorig jaar ook overleefdquote:Op vrijdag 4 januari 2013 22:16 schreef flipsen het volgende:
Pffff, all-in strandvakanties...In juli
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |