Niet normaal maar wel begrijpelijk in je situatie.quote:Op woensdag 12 december 2012 23:13 schreef zeefje het volgende:
Is het normaal om bijna 24uur aan een stuk te huilen ?
Wtfquote:Op woensdag 12 december 2012 23:04 schreef zeefje het volgende:
Mijn ouders vangen het niet heel positief op met de woorden ' ik hoop dat je hiervan hebt geleerd'.
Kennelijk dus niet iedereen.quote:Op woensdag 12 december 2012 23:06 schreef JRRY het volgende:
Je hoeft je er niet om te schamen, iedereen weet dat het niet jouw schuld is.
Haar ouders blijkbaar niet.quote:Op woensdag 12 december 2012 23:06 schreef JRRY het volgende:
Je hoeft je er niet om te schamen, iedereen weet dat het niet jouw schuld is.
Dat vraag ik me eigenlijk ook afquote:Op donderdag 13 december 2012 00:04 schreef zarGon het volgende:
Waarom reageren je ouders er zo op?
Sterkte!
Ik heb een 'ruige' periode achter de rug. En wilde nu een nieuwe start maken. Dat ging dus goed mis.quote:Op donderdag 13 december 2012 00:05 schreef xBubbles het volgende:
[..]
Dat vraag ik me eigenlijk ook af
Maar dan nog, waarom jou dan zo behandelen? Je doet het niet expres ofzo, om ze te pestenquote:Op donderdag 13 december 2012 00:08 schreef zeefje het volgende:
[..]
Ik heb een 'ruige' periode achter de rug. En wilde nu een nieuwe start maken. Dat ging dus goed mis.
Nee waarom zou ik 'expres' een verkrachting hebben...quote:Op donderdag 13 december 2012 00:13 schreef xBubbles het volgende:
[..]
Maar dan nog, waarom jou dan zo behandelen? Je doet het niet expres ofzo, om ze te pesten
Sowieso heel veel sterkte, want dit moet enorm moeilijk zijn. En misschien proberen een keer met ze te praten, verduidelijk vragenquote:Op donderdag 13 december 2012 00:19 schreef zeefje het volgende:
[..]
Nee waarom zou ik 'expres' een verkrachting hebben...
Ze houden voet bij stuk en zeggen steeds dezelfde woorden. Ik laat al zoveel tranen. Die opmerking maakt het nog vervelender.quote:Op donderdag 13 december 2012 00:20 schreef xBubbles het volgende:
[..]
Sowieso heel veel sterkte, want dit moet enorm moeilijk zijn. En misschien proberen een keer met ze te praten, verduidelijk vragen
Dat is echt belachelijk. Hoe kan dit nu jouw schuld zijn.quote:Op donderdag 13 december 2012 00:22 schreef zeefje het volgende:
[..]
Ze houden voet bij stuk en zeggen steeds dezelfde woorden. Ik laat al zoveel tranen. Die opmerking maakt het nog vervelender.
Niet.quote:Op donderdag 13 december 2012 00:23 schreef xBubbles het volgende:
[..]
Dat is echt belachelijk. Hoe kan dit nu jouw schuld zijn.
Pschyoloog heb ik al, slachtofferhulp kan evt ook nog ingeschakeld worden.quote:Op donderdag 13 december 2012 00:30 schreef egeltje1985 het volgende:
Misschien kun je naar je huisarts gaan, zodat die je kan verwijzen naar iemand om mee te praten hierover, hoe je er mee om kunt gaan.
Zie dit -met gebrek aan beter woord- maar als een filter. Zo zie je bijvoorbeeld dat je een goede vriendin hebt, die er dus niet alleen voor je is als het je goed gaat, maar er ook is als ellende jouw kant op komt, put daar enige kracht uit alsjeblieft. Aan de andere kant zie je dat er mensen zijn en ook al zijn het je ouders, wiens oordeel/mening het absoluut onwaardig is dat jij er waarde aan hecht. Natuurlijk is dat makkelijker gezegd dan gedaan, maar dit is objectief bekeken de verstandigste visie die jij er straks op na kan houden.quote:Op woensdag 12 december 2012 23:04 schreef zeefje het volgende:
Avond,
Ik ga momenteel door een zware week. Een week geleden ben ik verkracht. En pas sinds gister weet mijn omgeving dit.
Mijn ouders vangen het niet heel positief op met de woorden ' ik hoop dat je hiervan hebt geleerd'. Ik krijg hierdoor een heel onbehaagelijk gevoel, en vind niet dat ze dit kunnen zeggen.
Nu heb ik ook een vriend die het ook pas sinds gister weet. Ik had een bepaalde schaamte waardoor ik het voor iedereen verborgen heb gehouden.
Sinds gisteravond huil ik bijna aan een stuk door. Alle woede, onmacht en verdriet komt er nu uit. Ik zie alles somber in.
Ik schaam me nu ook voor mijn vriend. Met bepaalde negatieve gedachten als ' mijn vriend wilt me toch niet meer'. Qua sexualiteit ben ik ook aan het twijfelen. Ik voel me vies en gebruikt.
1 goede vriendin heeft me vandaag en gister wel opgevangen en vandaag naar politie geweest voor alleen een gesprek. Ik ben er nog niet over uit of ik aangifte wil doen of niet.
Ik heb niet echt een probleem. Wilde het alleen even van me afschrijven.
quote:Op donderdag 13 december 2012 00:37 schreef Oneironaut het volgende:
[..]
Zie dit -met gebrek aan beter woord- maar als een filter. Zo zie je bijvoorbeeld dat je een goede vriendin hebt, die er dus niet alleen voor je is als het je goed gaat, maar er ook is als ellende jouw kant op komt, put daar enige kracht uit alsjeblieft. Aan de andere kant zie je dat er mensen zijn en ook al zijn het je ouders, wiens oordeel/mening het absoluut onwaardig is dat jij er waarde aan hecht. Natuurlijk is dat makkelijker gezegd dan gedaan, maar dit is objectief bekeken de verstandigste visie die jij er straks op na kan houden.
Als je je inbeeldt dat het om een ander gaat, ipv om jou, zou je die persoon dan adviseren zwaar te tillen aan het oordeel van haar ouders? Nee, waarschijnlijk niet. Hier moet jij jezelf ook van overtuigen.
Het is overigens een beetje een ander onderwerp, maar voor veel 'kinderen', want dat zijn we in beginsel allemaal, is het even slikken om te ontdekken dat je ouders ook gewoon idioten kunnen zijn die er nog al een verwrongen wereldbeeld op na houden. Geen energie verspillen aan dit soort idioterie.
Wat betreft je relatie... zeer moeilijke situatie, maar ook hier geldt in mindere mate het filterprincipe. Bovendien, jij BENT niet ineens een verkracht meisje. Je bent een meisje dat verkracht is en over een tijd ben jij gewoon weer een meisje, laat het geen onderdeel worden van je identiteit. Jij bent nog steeds jezelf, met al je kracht en positieve eigenschappen die je altijd hebt gehad. En juist door die eigenschappen kun je uiteindelijk deze gebeurtenis achter je laten.
EDIT: je spreekt met jongens af terwijl je een vriend hebt?![]()
![]()
![]()
![]()
Ik hoop dat je hiervan hebt geleerd.
Wat de fuck is dit nou weer voor een misselijkmakende kutreactiequote:Op donderdag 13 december 2012 00:37 schreef Oneironaut het volgende:
[..]
EDIT: je spreekt met jongens af terwijl je een vriend hebt?![]()
![]()
![]()
![]()
Ik hoop dat je hiervan hebt geleerd.
En je weet zeker dat je niet dronken was of hem heb verleid omdat je bevestigt wil hoe mooi en verleidelijk je wel niet ben?quote:Op donderdag 13 december 2012 00:08 schreef zeefje het volgende:
[..]
Ik heb een 'ruige' periode achter de rug. En wilde nu een nieuwe start maken. Dat ging dus goed mis.
Nee, ik deed absoluut niks wat maar daarop zou kunnen lijken. Om hem te verleiden. Daarom komt het ook zo hard aan. Totaal niet verwacht.quote:Op donderdag 13 december 2012 07:17 schreef Vida. het volgende:
[..]
En je weet zeker dat je niet dronken was of hem heb verleid omdat je bevestigt wil hoe mooi en verleidelijk je wel niet ben?
Waarom ik met andere jongens afspreek terwijl ik een vriend heb? Ik heb toevallig naast mijn vriend 3 hele goede vrienden daar mag ik ook gewoon mee afspreken. Gebeurt nooit wat raars of geks mee.quote:Op donderdag 13 december 2012 01:08 schreef Peachcore het volgende:
[..]
Wat de fuck is dit nou weer voor een misselijkmakende kutreactiezelfs als dat zo is, verdient NIEMAND het om verkracht te worden.
Het was een jongen die ik 2 keer had gezien. Mijn vriend heeft al aangeboden om samen naar slachtofferhulp oid te gaan.quote:Op donderdag 13 december 2012 00:38 schreef Zelus het volgende:
ik ga uit van het goede van de mens, dat dit topic klopt, en geen puber kiddo geintje is.
Meid, je ouders moeten zich schamen, en niet jij!!!
Was het een bekende die jou vergreep?
Er is een Hulplijn Sexueel Misbruik bel hun op voor advies. je kan hun ook anoniem bellen.
En als jou hulp wordt aangeboden, neem desnoods je beste vriendin mee, of vriend, maar ik denk dat jij dat het beste kan bepalen.
Heel veel sterkte
Om 2 redenen.quote:Op donderdag 13 december 2012 08:59 schreef rhubarbje het volgende:
waarom zou je geen aangifte doen?
sterkte
Dader aan het kruis nagelen lijkt mij beter jaquote:Op donderdag 13 december 2012 09:03 schreef zeefje het volgende:
[..]
Om 2 redenen.
1. Er is onvoldoende bewijs
2. Als je eenmaal aan een aagifte proces begint kan dat jaren duren. Dan heb je het na een jaar een plekje gegeven en komt de tegenpartij met een andere verklaring. En komt alles weer boven.
En bedankt.
boeie ruige periode. mag je zelf uitmaken of je dat wilt. verkrachting is daar geen onderdeel van. daar maak je niet zelf uit wat je wilt tenslotte. zo simpel is het. mensen die dan dus nu piepen over "of je er van geleerd hebt" en "reflectie op jouw aandeel" zijn lompe idioten die graag een oordeel vellen, liefst over jou. niks van aantrekken dusquote:Op donderdag 13 december 2012 00:08 schreef zeefje het volgende:
[..]
Ik heb een 'ruige' periode achter de rug. En wilde nu een nieuwe start maken. Dat ging dus goed mis.
quote:Op donderdag 13 december 2012 09:17 schreef simmu het volgende:
[..]
boeie ruige periode. mag je zelf uitmaken of je dat wilt. verkrachting is daar geen onderdeel van. daar maak je niet zelf uit wat je wilt tenslotte. zo simpel is het. mensen die dan dus nu piepen over "of je er van geleerd hebt" en "reflectie op jouw aandeel" zijn lompe idioten die graag een oordeel vellen, liefst over jou. niks van aantrekken dus
Want iets afspreken met andere jongens geeft ze het recht om je te verkrachten? WTF!?quote:Op donderdag 13 december 2012 00:37 schreef Oneironaut het volgende:
[..]
EDIT: je spreekt met jongens af terwijl je een vriend hebt?![]()
![]()
![]()
![]()
Ik hoop dat je hiervan hebt geleerd.
Ik durfde het niet te vertellen omdat schaamte.quote:Op donderdag 13 december 2012 09:38 schreef Luxuria het volgende:
Idd wat een klotereactie van je ouders en van sommige anderen!
Verkrachting is nooit je eigen schuld!!
Maar hoe kun je nadat het gebeurd is nog seks hebben met je vriend?
Spreek jij nooit met vrouwen af? Aanrader hoor!quote:Op donderdag 13 december 2012 09:46 schreef Scorpie het volgende:
Je spreekt af met andere jongens naast je vriend?![]()
Betekent echter niet dat je verkracht mag worden hea.
Met onbekende vrouwen zal je bedoelen, en nee, dat doe ik inderdaad niet, aangezien je op je vingers kan natellen waar het dan om draait.quote:Op donderdag 13 december 2012 09:52 schreef eleusis het volgende:
[..]
Spreek jij nooit met vrouwen af? Aanrader hoor!
Het zijn wel altijd dezelfde types die dit overkomen.quote:Maar goed, het is niet alsof je vaak verkracht wordt bij een drankje doen, dus het is een beetje jammer als mensen opeens wijs gaan doen alsof dat levensgevaarlijk en zo dom is.
En dat ligt aan "die types"?quote:Op donderdag 13 december 2012 09:54 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Met onbekende vrouwen zal je bedoelen, en nee, dat doe ik inderdaad niet, aangezien je op je vingers kan natellen waar het dan om draait.
[..]
Het zijn wel altijd dezelfde types die dit overkomen.
Nee, het ligt niet aan die types. Het zijn echter wel altijd dezelfde types die sneller kans lopen verkracht te worden.quote:Op donderdag 13 december 2012 09:57 schreef Kaviaar het volgende:
[..]
En dat ligt aan "die types"?
Nee lul, je draait het om. Het wordt vaak gedaan door bepaalde types. Types die je wmb gelijk op mag hangen.
Beetje 'gevaarlijk' om daar uitspraken over te doen en je kunt er veel mensen mee kwetsen, maar ik denk dat het een wisselwerking is. Beetje soort zoekt soort, sommigen doen het sneller en anderen zijn er sneller vatbaar voor.quote:Op donderdag 13 december 2012 09:57 schreef Kaviaar het volgende:
[..]
En dat ligt aan "die types"?
Nee lul, je draait het om. Het wordt vaak gedaan door bepaalde types. Types die je wmb gelijk op mag hangen.
quote:Op donderdag 13 december 2012 09:54 schreef Scorpie het volgende:
Het zijn wel altijd dezelfde types die dit overkomen.
Vatbaar voor? Ik heb het over degenen die verkrachten he; niet degenen die verkracht worden.quote:Op donderdag 13 december 2012 10:01 schreef zarGon het volgende:
[..]
Beetje 'gevaarlijk' om daar uitspraken over te doen en je kunt er veel mensen mee kwetsen, maar ik denk dat het een wisselwerking is. Beetje soort zoekt soort, sommigen doen het sneller en anderen zijn er sneller vatbaar voor.
Mja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |