PS3 Gamertags (Tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:AFCAsteven (stevenmac26)
dedafmonteur (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
Jonnsie89 (Jonnsie)
tonymacerony (Johnbon)
Luukiee09 (Luukiee09)
DutchStoner (Tobi-wan)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
IwanovichIzBack ( BDIL)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bnoankaas (laucas)
Barbathor (Thorb)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)
fetsss (fetss)
Smookz (jepperdeprep)
Cha0s_Jr (WezepAFCA)
quote:Duuc-nl (Duuc-nl)
kkbal (wieisboos)
OmniRocket_nl (OmniRocket)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (Over_hedge)
bnoankaas (laucas)
Nickskeh (Nickskuh)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Fuszy2806 (Fuszy)
MaartenFM (MaartenFM)
dion_v_k (dion_v_k)
JoodNL (JoodNL)
Sjineez (Rijst)
Mr_Don123 (RavioliPunch)
KrAlex-03 (KrAlex)
TheFast0ne (TheFastOne)
marciezimo (marcie216)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
Mr_Lars1982 (PrideoftheSouth)
Maikdeboer (Der_rudi)
allenatoreme (MartijnTor)
ThatDutch(ThatDutch)
Yade-ROFL (quer)
Leoon16 (leoon.)
Bombmnnl (bombmnnl)
Ravnica01 (Revontulet)
Nee, ik moet nog wat grafieken tekenen voor skorro. Sorry mimattie.quote:
Good for you dat je IF Torres mij niet gunt, toch ben ik er erg blij meequote:Op woensdag 12 december 2012 19:36 schreef Lindgren. het volgende:
En jou natuurlijk ook, oh nee toch niet ha ha
Waarom post je het hier dan? Om iedereen 't er even in te wrijven?quote:Op woensdag 12 december 2012 19:40 schreef Jay_Snake het volgende:
[..]
Good for you dat je IF Torres mij niet gunt, toch ben ik er erg blij mee
Schijnbaar mag je iets leuks niet delen, sorry, wist ik nietquote:Op woensdag 12 december 2012 19:40 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Waarom post je het hier dan? Om iedereen 't er even in te wrijven?
Zet 'm anders een paar k goedkoper op de markt. Vinden mensen prettig.
Het mag wel, het boeit alleen niemand bij jou.quote:Op woensdag 12 december 2012 19:41 schreef Jay_Snake het volgende:
[..]
Schijnbaar mag je iets leuks niet delen, sorry, wist ik niet
Doei Voldermort.quote:Op woensdag 12 december 2012 19:41 schreef Jay_Snake het volgende:
[..]
Schijnbaar mag je iets leuks niet delen, sorry, wist ik niet
Tja....dat is dan jullie probleem.quote:Op woensdag 12 december 2012 19:42 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Het mag wel, het boeit alleen niemand bij jou.
quote:Op woensdag 12 december 2012 19:43 schreef Jay_Snake het volgende:
[..]
Tja....dat is dan jullie probleem.
Doe maar duurquote:Op woensdag 12 december 2012 19:51 schreef Rijst het volgende:
Weetje wat Ik ga gewoon een packopening houden.
Stream? Ik heb zin om ff te lachen.quote:Op woensdag 12 december 2012 19:51 schreef Rijst het volgende:
Weetje wat Ik ga gewoon een packopening houden.
Doen! Wel streamen.quote:Op woensdag 12 december 2012 19:51 schreef Rijst het volgende:
Weetje wat Ik ga gewoon een packopening houden.
That's the circle of life.quote:Op woensdag 12 december 2012 19:53 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Doen! Wel streamen.
Ik ben slecht in packs openen.Het is niet zo dat ik weinig geluk heb, maar als ik een goede speler heb kan ik niet stoppen met openen.
Had gister met mijn laatste 7.5k coins een pack gehaald: IF Marchisio. Verkocht en weer door met packs kopen. Na twee packs had ik Yaya Toure. Verkocht en weer door met packs kopen.
Toen had ik aids en nu heb ik niets meer.![]()
Morgen kijken. Donderdag avond lijkt het altijd feest te zijn met silversquote:Op woensdag 12 december 2012 19:57 schreef DarkSonic2 het volgende:
Een Ajax away kit voor 2600, eindelijk heb ik die kit een keer goedkoop opgepikt. Ook nog een UNAM kit voor 200c. Qua spelers heb ik nog weinig kunnen vinden.
Wat je ook doet, koop niet die van 30k. Niet eens garantie op een shiny speler..echt shit value for money.quote:Op woensdag 12 december 2012 20:00 schreef SyntaxxError het volgende:
Is dat gouden 30k pack de moeite waard of kan ik beter een paar packs van 7.5k kopen?
I'm inquote:Op woensdag 12 december 2012 20:01 schreef Rijst het volgende:
Ik doe s lekker gek. Webcam erbij alles. misschien krijg ik nog meer viewers
Ga je pack opening op de doos doen of ps3?quote:Op woensdag 12 december 2012 20:01 schreef Rijst het volgende:
Ik doe s lekker gek. Webcam erbij alles. misschien krijg ik nog meer viewers
Maak je niet druk joh...jij trekt 'm vandaag of morgen uit een pakje.quote:Op woensdag 12 december 2012 20:02 schreef Maver24 het volgende:
ik denk Falcao echt heel duur zal blijven maar hij staat er al best wel veel op al na een uurtje, kan gewoon niet blijven met die 1.000.000 biedingen op hem, das gewoon gestoord
quote:Op woensdag 12 december 2012 20:02 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Maak je niet druk joh...jij trekt 'm vandaag of morgen uit een pakje.
Misschien moet het nog wat op gang komen. Ik had eerder vandaag wel wat deals die 1-2k opleverden maar het is nu sowieso moeilijker om te verkopenquote:Op woensdag 12 december 2012 19:57 schreef ThadCastle het volgende:
[..]
Morgen kijken. Donderdag avond lijkt het altijd feest te zijn met silvers
Straks even kijken als het warequote:
quote:Op woensdag 12 december 2012 20:04 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Misschien moet het nog wat op gang komen. Ik had eerder vandaag wel wat deals die 1-2k opleverden maar het is nu sowieso moeilijker om te verkopen
Die is toch ook gewoon leuk voor de heb?quote:Op woensdag 12 december 2012 20:06 schreef DarkSonic2 het volgende:
Een Lodeiro CDM voor 700c is natuurlijk wel #SMLENO waardig maar dan moet iemand hem wel op CDM (of desnoods CM) willen.
ohquote:Op woensdag 12 december 2012 20:05 schreef Thorb het volgende:
[..]
was alleen klein stukje uit passie in de polder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |