We zullen vast nog wel wat van dr horenquote:
quote:
quote:Op dinsdag 11 december 2012 16:36 schreef Cyan9 het volgende:
Kritisch zijn is prima, maar op een gegeven moment is het wel duidelijk. Laten we elkaar een beetje respect geven op z'n minst
Ja, wel eens. Iedere keer als je hier kritisch bent krijg je de wind van voren. Heb je nergens verstand van, heb je een inferieure muzieksmaak et cetera. Beetje meer respect is inderdaad wel het minste.quote:Op dinsdag 11 december 2012 16:36 schreef Cyan9 het volgende:
Kritisch zijn is prima, maar op een gegeven moment is het wel duidelijk. Laten we elkaar een beetje respect geven op z'n minst
Als je kritiek levert moet je ook kunnen incasseren toch?quote:Op dinsdag 11 december 2012 16:56 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja, wel eens. Iedere keer als je hier kritisch bent krijg je de wind van voren. Heb je nergens verstand van, heb je een inferieure muzieksmaak et cetera. Beetje meer respect is inderdaad wel het minste.
Nee, want dit is volgens mij het Sandra van Nieuwland topique in TAL, het gedeelte over Talentenjachten waar The Voice of Holland onder valt. Ik denk ik zit goed. Dat jij en jouw mede fans geen enkele kritiek kunnen dulden is niet mijn probleemquote:Op dinsdag 11 december 2012 17:01 schreef BzP het volgende:
[..]
Als je kritiek levert moet je ook kunnen incasseren toch?
Als je constant haar wil lopen afkraken dan open je er toch een KLB topic over?
Iedereen blij.
Het zijn de kritische mensen die constant in de herhaling vallen die ervelend wordenquote:Op dinsdag 11 december 2012 17:28 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nee, want dit is volgens mij het Sandra van Nieuwland topique in TAL, het gedeelte over Talentenjachten waar The Voice of Holland onder valt. Ik denk ik zit goed. Dat jij en jouw mede fans geen enkele kritiek kunnen dulden is niet mijn probleem.
Nee hoor. Iedereen gaf gewoon na de vrijdagavond zijn mening, en daar werd direct als een dolle stier op gereageerd.quote:Op dinsdag 11 december 2012 17:35 schreef BzP het volgende:
[..]
Het zijn de kritische mensen die constant in de herhaling vallen die ervelend worden
1 liedje nog dat hopeloos geplugd wordt en dan is het over. Zoals alle talenten die in elk programma voortgebracht zijn.quote:Op dinsdag 11 december 2012 17:44 schreef datismijnmening het volgende:
Wanneer gaan we weer wat van haar horen?
Nah, als het er eentje zal zijn, dan lijkt me die eer weggelegd voor Floortje.quote:Op dinsdag 11 december 2012 17:50 schreef BzP het volgende:
Zij is de enige waar we over een paar jaar nog wat van horen
Nee johquote:Op dinsdag 11 december 2012 17:47 schreef artelligence het volgende:
[..]
1 liedje nog dat hopeloos geplugd wordt en dan is het over. Zoals alle talenten die in elk programma voortgebracht zijn.
Ja in de volgende editie van the voice jaquote:Op dinsdag 11 december 2012 18:07 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nah, als het er eentje zal zijn, dan lijkt me die eer weggelegd voor Floortje.
Dat is dan al meer dan we van Sandra van N. hebben gehoord tegen die tijd, vrees ikquote:Op dinsdag 11 december 2012 18:13 schreef BzP het volgende:
[..]
Ja in de volgende editie van the voice ja
"vrees ik" yeah right trolletje.quote:Op dinsdag 11 december 2012 18:23 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat is dan al meer dan we van Sandra van N. hebben gehoord tegen die tijd, vrees ik.
Heb je wel al achter alle bomen gezocht?quote:Op dinsdag 11 december 2012 18:26 schreef BzP het volgende:
[..]
"vrees ik" yeah right trolletje.
We zien wel
Als iemand een andere mening heeft is het niet gelijk een troll. Welkom in de wereld van internet.quote:Op dinsdag 11 december 2012 18:26 schreef BzP het volgende:
[..]
"vrees ik" yeah right trolletje.
We zien wel
8ball heeft ze er zelf opgezetquote:Op dinsdag 11 december 2012 18:31 schreef Jackie-Treehorn het volgende:
Het is wel rete-irritant dat der voice polizei alle filmpjes van Youtube haalt...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |