En als hij zich is de strijd gaat mengen wel?quote:Op vrijdag 14 december 2012 08:52 schreef gebrokenglas het volgende:
Klopt. Maar Estelle is wel een Cruijffje. 't doet de familienaam geen goed.
quote:Op donderdag 13 december 2012 22:01 schreef Vivi het volgende:
Zullen we iets leuks voor ze regelen bij de All You Need is Love Kerstspecial? Iets met dat ze samen even naar de sneeuw kunnen en dat Badr dan een hertje doodslaat <3
Estelle ziet er dan niets van natuurlijk, er staat een rendier in de weg.
Familienaam? We leven in 2012. Dat zij zo'n trieste chick is staat los van de familie. Misschien zien oude mensen het zo.quote:Op vrijdag 14 december 2012 08:52 schreef gebrokenglas het volgende:
Klopt. Maar Estelle is wel een Cruijffje. 't doet de familienaam geen goed.
Z'n broer ook niet, met dat gezeik dat Estelle de familienaam geen eer aan doetquote:Op vrijdag 14 december 2012 08:52 schreef gebrokenglas het volgende:
Klopt. Maar Estelle is wel een Cruijffje. 't doet de familienaam geen goed.
Die Glamour feestjes zijn nooit meer saai, met boven de pianomuziek uit af en toe het geluid van brekend glaswerk, het versplinteren van houten stoelen en het geplof van vallende lichamen.quote:Op vrijdag 14 december 2012 09:33 schreef Copycat het volgende:
Badr lijkt me een prima boegbeeld voor de Cruijff Foundation.
Vooral die trapveldjes in de buurt zijn een kolfje naar Badr's vlakke hand. En de naam Cruyff Courts is als nostalgische muziek in zijn oren.quote:De Johan Cruyff Foundation, het Johan Cruyff College, de Johan Cruyff University en het Johan Cruyff Institute for Sport Studies zijn de sociale initiatieven van Johan Cruijff. Via Sport en Spel halen zij wereldwijd het Beste uit Mens en Maatschappij.
De Johan Cruyff Foundation brengt jeugd in beweging. Zij steunt sport- en spelprojecten voor kinderen, waarbij zij speciale aandacht vraagt voor gehandicapte kinderen. Met de Cruyff Courts zorgt zij ervoor dat de trapveldjes weer terugkomen in de buurt.
Het Johan Cruyff College, de Johan Cruyff University en het Johan Cruyff Institute for Sport Studies zetten zich in voor het ontwikkelen van talent, zowel in sport als studie. De opleidingen staan voor topsport, kwaliteit en trots, waarbij ze gebruik maken van de kennis, ervaring en faciliteiten uit de sportwereld.
Die gympen van ze zijn best leukquote:
Dat is een vrij standaard procedure bij echtscheidingen waar men geld heeft, en afhankelijk van de vorm van de huwelijkse voorwaarden kan het prima zijn dat inkomsten na het sluiten van het huwelijk onder een gemeenschap van goederen vallen, of dat er een opbouwpercentage inzit voor de niet-vermogende partner.quote:Op vrijdag 14 december 2012 10:36 schreef gebrokenglas het volgende:
Die Estelle is een naar wicht. Ik wist het niet maar ze had blijkbaar voor 1 miljoen beslag laten leggen op appartementen van Ruud.
Dit vanwege de echtscheiding, om te voorkomen dat er vermogen verdween. De trut. Het vermogen is door Ruud verdiend en niet door haar.
En ze leeft in onmin met haar vader...![]()
Henny in elk geval welquote:Op vrijdag 14 december 2012 09:04 schreef Ziba het volgende:
[..]
Familienaam? We leven in 2012. Dat zij zo'n trieste chick is staat los van de familie. Misschien zien oude mensen het zo.
Ja, die heeft immers jaren z'n best gedaan de vrouw van z'n beroemde broer (en haar ouders) zwart te maken, dus die vindt het vast heel belangrijk dat de familienaam hooggehouden wordt...quote:
Ik vind dat wel vaker golddiggers. Bernie Ecclestone heeft ook een Oostblok ex-vrouw en twee van die absurd rijke en geldbeluste dochters.quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:14 schreef Leandra het volgende:
Waarbij Estelle ook nog eens een dubbele bonus heeft qua achtergrond, want Oostblok-moeder.
Die viel nog mee, daarbij was ze lang genoeg bij Donald om ook bijna failliet met hem te zijn geweest en heeft ze altijd meegewerkt in het bedrijf, voor een salaris van $ 1,=quote:
Neh durft ie niet http://www.camilleri.nl/2(...)-kermis-in-den-haag/quote:Op vrijdag 14 december 2012 13:59 schreef tong80 het volgende:
Zijn jullie niet bang dat Badr één van zijn matties op je afstuurt ?
Ik dacht er laatst echt aan. In het Vanessa-gate topic en Zaltbommelse Marokkanen topic postte ik best wel heftig. Onderschat dan dat ze misschien meelezen.quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Is dat de reden dat jij zo bedeesd post?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |