Dat was hij altijd al, hij zit nu alleen bij de verkeerde clubquote:Op zondag 16 december 2012 22:25 schreef GGMM het volgende:
En Koeman begint ook een steeds grotere baas te worden. Eerlijk is eerlijk.
Inderdaad, al vanaf hij bij Feyenoord is vind ik hem goed/tof, daarvoor niet.quote:Op zondag 16 december 2012 22:25 schreef GGMM het volgende:
En Koeman begint ook een steeds grotere baas te worden. Eerlijk is eerlijk.
Wat dacht je van de maatschappij ? Dat ongeval met die grens gebeurt ook net zo goed op de parkeerplaats , pretpark etc maar dat durven de linkse heertjes uiteraard niet te benoemenquote:Op zondag 16 december 2012 22:25 schreef TheGOAT het volgende:
Mensen die Maaskant en Koeman gelijk geven willen blijkbaar geen verandering in de sport. Hoevaak moet er duidelijk worden dat er verandering nodig is?
De manier waarop een Maastkant dan reageert laat toch zien hoe hij er tegenover staat? Als je op zo'n voet doorgaat.quote:Op zondag 16 december 2012 22:27 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Wat dacht je van de maatschappij ? Dat ongeval met die grens gebeurt ook net zo goed op de parkeerplaats , pretpark etc maar dat durven de linkse heertjes uiteraard niet te benoemen
Dus je mag niks meer zeggen als trainer ? en welke voorbeeldfunctie? hun voorbeeld is Badr Hari en niet ene Robert Maaskantjequote:Op zondag 16 december 2012 22:28 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
De manier waarop een Maastkant dan reageert laat toch zien hoe hij er tegenover staat? Als je op zo'n voet doorgaat.
Of je het wilt of niet, voetballers en coaches hebben een voorbeeldfunctie, en zo geef je toch niet echt het goede voorbeeld...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |