Volgens mij zag ik ook dat ze haar vriend niet kwijt wilde maar ik kan me vergissen. Maar fuckbuddy raakt ze sowieso niet kwijt? Is toch enkel seks. In principe had ze het zo kunnen houden. Relatie en stiekem seksbuddy, zodra seksbuddy z'n mond houdt en zij geen schuldgevoel heeft is d'r niks aan de hand en komt het ook niet uit.quote:Op maandag 10 december 2012 12:06 schreef Myraela het volgende:
[..]
We hebben het wel over een relatie van 2 weken. En nergens lees ik iets over de vriend verdrietig maken, alleen wil ze der fuckbuddy niet kwijt.
Als je verliefd bent op een fuckbuddy doe je sowieso iets fout. Als je een seksuele relatie niet kan beëindigen voor een echte relatie, dan snap je het ook niet helemaal. Dan moet je gewoon geen relatie beginnen.
Uiteraard, dat is het probleem. Alleen soms heb je zoveel 'chemie' met een persoon of word je zelfs verliefd dat je gewoon vreemdgaat. Terwijl je het misschien niet wil. En misschien had TS dat ook, chemie tijdens de seks ofzo.quote:Op maandag 10 december 2012 12:08 schreef zarGon het volgende:
[..]
Je weet dat je door vreemd te gaan juist wel kwetst en er geen sprake is van "niet willen kwetsen"?
Of geldt hier 'wat niet weet, wat niet deert'?
Bind je dan gewoon niet aan een/één persoon.
Ja, denk ik wel. Zal wel niet altijd zo zijn.quote:Op maandag 10 december 2012 12:10 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Oude vrouwen kunnen geen sletten zijn ?
Vanaf hoeveel dagen is een relatie een relatie?quote:Op maandag 10 december 2012 12:10 schreef Re het volgende:
[..]
och, je bent student en zuipt en neukt er op los... het is gewoon een levensstijl die bij die periode hoort... en in een relatie van 2 weken is er geen spraken van vreemdgaan, er is gewoon sprake van rondsletten
Je misbruikt het woord 'gewoon'. "Gewoon vreemdgaan" bestaat. Het is een actie die je bewust onderneemt. Met het woord 'gewoon' zwak je overigens het woord erachter - vreemdgaan - af.quote:Op maandag 10 december 2012 12:11 schreef Ziba het volgende:
[..]
Uiteraard, dat is het probleem. Alleen soms heb je zoveel 'chemie' met een persoon of word je zelfs verliefd dat je gewoon vreemdgaat. Terwijl je het misschien niet wil. En misschien had TS dat ook, chemie tijdens de seks ofzo.En sowieso: wat niet weet, wat niet deert. Zo denk ik wel eens, vooral als het eenmalig is. En ja, beste is gewoon niet binden aan één persoon maar gewoon rondsletten.
Maar soms gebeurt het ook 'gewoon'. Kan iedereen gebeuren, denk ik. Dus ja, ik kan sommige mensen wel begrijpen dat ze vreemdgaan en het de partner niet vertellen vanwege kwetsen, e.d. Maar in het geval van TS is het dus gewoon een beetje willen rondsletten. Ook leerzaam.quote:Op maandag 10 december 2012 12:15 schreef zarGon het volgende:
[..]
Je misbruikt het woord 'gewoon'. "Gewoon vreemdgaan" bestaat. Het is een actie die je bewust onderneemt. Met het woord 'gewoon' zwak je overigens het woord erachter - vreemdgaan - af.
Ik ben meer van het voorkomen (gewoon niet doen) is beter dan genezen (wel doen en damage control).
Vreemdgaan is dan ook een egocentrische actie puur uit eigenbelang.quote:Op maandag 10 december 2012 12:08 schreef zarGon het volgende:
[..]
Je weet dat je door vreemd te gaan juist wel kwetst en er geen sprake is van "niet willen kwetsen"? (En kwetsen is niet het enige, het brengt veel meer schade met zich mee, o.a. het niet meer vertrouwen van mensen.)
Of geldt hier 'wat niet weet, wat niet deert'?
Bind je dan gewoon niet aan een/één persoon.
in je studententijd... ik denk vanaf het moment dat je exclusief neukt...?quote:Op maandag 10 december 2012 12:11 schreef Murdera het volgende:
[..]
Vanaf hoeveel dagen is een relatie een relatie?
Wanneer beide het zien als een relatie?quote:Op maandag 10 december 2012 12:20 schreef Re het volgende:
[..]
in je studententijd... ik denk vanaf het moment dat je exclusief neukt...?
Is het niet zodra de naam: relatie er aan geplakt is?quote:Op maandag 10 december 2012 12:20 schreef Re het volgende:
[..]
in je studententijd... ik denk vanaf het moment dat je exclusief neukt...?
Je kan beter wel iets zeggen, want jij kampt met die gevoelens en naar mate de tijd vertrijkt met Tom hoe meer die gevoelens versterkt worden en het jou opvreet.quote:Op maandag 10 december 2012 12:55 schreef Sophie94 het volgende:
Uiteraard heb ik het niet via de tel uitgemaakt. Hij is hier vanochtend geweest en we hebben even gepraat. Ik durfde gem niets over Tom te zeggen omdat Tom daardoor ook in de problemen kan komen. Vanavond zie ik Tom weer, ik wil eerlijk tegen hem zijn wat betreft de verbroken relatie als mijn gevoelens maar ik ben dat Tom dat niet met open armen zal ontvangen. Ik kan dus beter niets zeggen toch?!
Nog altijd duurder dan de vrouwen daar.quote:
quote:Op maandag 10 december 2012 14:16 schreef msacras het volgende:
Vreemdgaan met een Minervaan...Ben je gek ofzo
Trouwplannen enzo. Na 2 weken is het wel echt vast.quote:Op zondag 9 december 2012 20:02 schreef Copycat het volgende:
Nu heb ik sinds twee weken een vriend.
Volgende keer iets beter je best doen.
Dat is het volgende topic van TS?quote:Op maandag 10 december 2012 14:51 schreef Kreator het volgende:
[..]
Trouwplannen enzo. Na 2 weken is het wel echt vast..
quote:Op maandag 10 december 2012 14:35 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nog altijd duurder dan de vrouwen daar.
"De seks is prima, maar ik mis een connectie."quote:Op maandag 10 december 2012 14:56 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat is het volgende topic van TS?"Ik wil kinderen van hem maar zijn piemel is te klein", zoiets?
minervanen klinkt als een of andere diersoort trouwens.quote:Op maandag 10 december 2012 11:56 schreef Re het volgende:
ik weet dat minvervanen van die turflijstjes bijhouden... wie het eerst bij 25 kruisjes is of 5 sterretjes
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |