badschaap is 17 woont in het mooie Broabantse land en zijn hobby's zijn tafeltennis gamen en gewoon lame zijn ;pquote:Op donderdag 6 december 2012 16:07 schreef promisionxexposed het volgende:
En hoe oud is badschaap en waar woont badschaap en heeft badschaap nog hobby's?
lame zijn?quote:Op donderdag 6 december 2012 16:08 schreef badschaap het volgende:
[..]
badschaap is 17 woont in het mooie Broabantse land en zijn hobby's zijn tafeltennis gamen en gewoon lame zijn ;p
ja gewoon lam, lui hoe je het ook wil noemen ;pquote:
wat voor sporten? is badschaap nog maagd?quote:Op donderdag 6 december 2012 16:10 schreef badschaap het volgende:
[..]
ja gewoon lam, lui hoe je het ook wil noemen ;p
Oja ik houd toch van sporten ondanks het lui zijn :p
as i said before tafeltennis ;pquote:Op donderdag 6 december 2012 16:12 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
wat voor sporten? is badschaap nog maagd?
en doet promisionxexposed nog aan een sportquote:Op donderdag 6 december 2012 16:12 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
wat voor sporten? is badschaap nog maagd?
ik ga zo'n 3x per week naar de sportschool voor conditie/gewicht en wil erbij gaan hardlopenquote:Op donderdag 6 december 2012 16:13 schreef badschaap het volgende:
[..]
en doet promisionxexposed nog aan een sport
ahh ohkee sporty girl dusquote:Op donderdag 6 december 2012 16:14 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
ik ga zo'n 3x per week naar de sportschool voor conditie/gewicht en wil erbij gaan hardlopen
SC'squote:Op donderdag 6 december 2012 16:29 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
wat wekt jouw interesse om hier te komen?
Via forum.fok.nl dommie.quote:Op donderdag 6 december 2012 16:32 schreef Miniem het volgende:
[..]
Jij zit hier trouwens ook nog niet zolang.
Hoe kom je op Fok?
ik ben een kloon, zit hier al 2 jaarquote:Op donderdag 6 december 2012 16:32 schreef Miniem het volgende:
[..]
Jij zit hier trouwens ook nog niet zolang.
Hoe kom je op Fok?
Ah een kloon, en ga je vertellen wie?quote:Op donderdag 6 december 2012 16:33 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
ik ben een kloon, zit hier al 2 jaarmaar via google ofzo
Rockiejj babe
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |