Deet ontharingscreme. Tussen je bilnaad smeren, ff in laten werken erna afspoelen onder de douche. Je kan het ook harsen.quote:
Ontharingscreme, is dat wel goed? Ik had laatst zoiets gehoord dat dat heel slecht is voor je huid en zo.quote:Op woensdag 5 december 2012 10:01 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Deet ontharingscreme. Tussen je bilnaad smeren, ff in laten werken erna afspoelen onder de douche. Je kan het ook harsen.
Dan laat je het professioneel harsen. Dat hebben ze heus wel vaker gedaan dus je hoeft je niet te schamen voor je anus, wel ff je kiezen opelkaar erna heb je een naadje zo glad als van een baby en het blijft weken weg.quote:Op woensdag 5 december 2012 10:02 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Ontharingscreme, is dat wel goed? Ik had laatst zoiets gehoord dat dat heel slecht is voor je huid en zo.
Waxen lijkt me pijnlijk, straks trek je een stuk van je anus eraf of kan dat niet?
Ow dat ga ik vermijden dan maar.quote:Op woensdag 5 december 2012 10:02 schreef Knofl00k het volgende:
Ontharingscreme werkt inderdaad goed, maar na een paar dagen komen de eerste stoppels en dat geeft een rotgevoel als deze blijven steken in je boxershort
Oh ik schaam me niet hoor heb best een mooi kontje.quote:Op woensdag 5 december 2012 10:04 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Dan laat je het professioneel harsen. Dat hebben ze heus wel vaker gedaan dus je hoeft je niet te schamen voor je anus, wel ff je kiezen opelkaar erna heb je een naadje zo glad als van een baby en het blijft weken weg.
Dat zou ook nog kunnen ja. Maar dat is permanent toch? En je moet iets van 10 keer terugkomen?quote:
LIF / Haar weglaseren: ervaringen en informatie gezochtquote:Op woensdag 5 december 2012 10:07 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Ow dat ga ik vermijden dan maar.
[..]
Oh ik schaam me niet hoor heb best een mooi kontje.Doe je dat bij zo'n Thaise massagesalon of in het ziekenhuis of zo?
[..]
Dat zou ook nog kunnen ja. Maar dat is permanent toch? En je moet iets van 10 keer terugkomen?
Ik heb dit nog nooit laten doen want ik heb heel weinig beharing, niet de moeite waard maar een vriend van me laat oa. ook zijn bilnaad harsen maar hij is dan ook gayquote:Op woensdag 5 december 2012 10:07 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Ow dat ga ik vermijden dan maar.
[..]
Oh ik schaam me niet hoor heb best een mooi kontje.Doe je dat bij zo'n Thaise massagesalon of in het ziekenhuis of zo?
[..]
ff doorspittenquote:Op woensdag 5 december 2012 10:09 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
LIF / Haar weglaseren: ervaringen en informatie gezocht
Is het not done hetero man zijnde?quote:Op woensdag 5 december 2012 10:09 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik heb dit nog nooit laten doen want ik heb heel weinig beharing, niet de moeite waard maar een vriend van me laat oa. ook zijn bilnaad harsen maar hij is dan ook gay
Het is meer voor mezelf. Mijn kontje is exit onlyquote:Op woensdag 5 december 2012 10:41 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Je vriendje vindt je kontje niet glad genoeg?
Nee, dat lijkt maar zo omdat de nieuwe haartjes erg dun beginnen, maar daarna groeien ze gewoon weer als normaalquote:Op woensdag 5 december 2012 10:22 schreef Convict het volgende:
Word het door telkens harsen ook uiteindelijk niet minder terug groei?
DEET? Alleen als je insectenoverlast hebt in je onderbroek.quote:Op woensdag 5 december 2012 10:01 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Deet ontharingscreme. Tussen je bilnaad smeren, ff in laten werken erna afspoelen onder de douche. Je kan het ook harsen.
quote:Op woensdag 5 december 2012 10:44 schreef DonJames het volgende:
[..]
DEET? Alleen als je insectenoverlast hebt in je onderbroek.
[ afbeelding ]
Waarschijnlijk bedoel je Veet.
Dat is ook niet waar - afgeschoren haren lijken ruwer omdat ze op een dik punt zijn afgesneden, maar als je ze weer laat groeien dan slijt dat deel weer af. Scheren (of harsen of whatever) verandert de haargroei van je lichaam niet.quote:Op woensdag 5 december 2012 10:44 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Geil en na één keer scheren krijg je er een dik tapijt voor terug. Ik zeg: doen!
QFTquote:Op woensdag 5 december 2012 10:48 schreef Flurry het volgende:
[..]
Dat is ook niet waar - afgeschoren haren lijken ruwer omdat ze op een dik punt zijn afgesneden, maar als je ze weer laat groeien dan slijt dat deel weer af. Scheren (of harsen of whatever) verandert de haargroei van je lichaam niet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |