SPOILER: Winterefteling - Januari?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meet - donderdagavond ??? - UtrechtOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Serious Request meet - 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 december - EnschedeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
Hm dat is weer makkelijk gezegd vanaf de andere kant.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:34 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Ach. Seks is zo primitief. Om je de waarheid te vertellen houd ik meer van een goed gesprek met een goed glas wijn en leuke mensen.
Ik zou daar ook sneller voor gaan.![]()
En ik zou liever nooit seks hebben dan nooit een goed gesprek hebben, als ik moest kiezen.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:34 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Ach. Seks is zo primitief. Om je de waarheid te vertellen houd ik meer van een goed gesprek met een goed glas wijn en leuke mensen.![]()
Niet dat ik geen seks zou hebben, maar niks mis met een goed gesprekWhat I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Ja ik ga maar eens de binnenkant van mijn oogjes bekijken. Daar wordt tenminste nog geneukt
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
Mag je hopenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:36 schreef Spezza19 het volgende:
Ja ik ga maar eens de binnenkant van mijn oogjes bekijken. Daar wordt tenminste nog geneukt![]()
![]()
Dat komt met de jaren, hij is vast nog jong en onbezonnen.quote:I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Dat is een hele zware keuze, ik denk dat ik daar ook voor ga maar dan zou ik wel ongelukkig zijn.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:36 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
En ik zou liever nooit seks hebben dan nooit een goed gesprek hebben, als ik moest kiezen.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Uhm nee.... Ben al bijna bejaardquote:Op woensdag 5 december 2012 00:37 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Dat komt met de jaren, hij is vast nog jong en onbezonnen.
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
Mensen die nu NOG naar me knipogen neem ik niet meer serieus, sorryquote:
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Dan hoop ik dat je gelukkig bent door deze dolheid heen.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:38 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Uhm nee.... Ben al bijna bejaardI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Nooit meer een goed gesprek the horror, daar word je tenminste nog wijzer van. Of juist niet maar goed.C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
Me too, mgoed ik zou ongelukkiger zijn wanneer ik nooit meer een goed gesprek met iemand zou kunnen voeren.. En zo makkelijk gaat dat al niet voor mijquote:Op woensdag 5 december 2012 00:37 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Dat is een hele zware keuze, ik denk dat ik daar ook voor ga maar dan zou ik wel ongelukkig zijn.
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Dat wel jaquote:Op woensdag 5 december 2012 00:37 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Dat is een hele zware keuze, ik denk dat ik daar ook voor ga maar dan zou ik wel ongelukkig zijn.![]()
![]()
Oh men, dat is echt zo fijn.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:38 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
Me too, mgoed ik zou ongelukkiger zijn wanneer ik nooit meer een goed gesprek met iemand zou kunnen voeren.. En zo makkelijk gaat dat al niet voor mij
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Heel fijn.. Maar wanneer je jezelf veelal tegenhoudt.. Nja, je weetquote:What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Succes met je gesloten-ogen-porno.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:41 schreef Spezza19 het volgende:
Ja nu echt slapen
Slaap lekker allenI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Maar omdat ik het niet kan beoordelen vraag ik het aan jullie: is seks nou overrated of niet? Dan bedoel ik niet of het wel of niet lekker is want dat zal wel. Maar meer of het overmatig de hemel ingeprezen wordt of niet.C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
Ja kwestie van oefenen denk ik. En gewoon relaxen.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:41 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
Heel fijn.. Maar wanneer je jezelf veelal tegenhoudt.. Nja, je weetI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Kwestie van de juiste mensen en die leren te vertrouwenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:42 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Ja kwestie van oefenen denk ik. En gewoon relaxen.What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Ligt eraan aan wie je het vraagtquote:Op woensdag 5 december 2012 00:42 schreef heloef het volgende:
Maar omdat ik het niet kan beoordelen vraag ik het aan jullie: is seks nou overrated of niet? Dan bedoel ik niet of het wel of niet lekker is want dat zal wel. Maar meer of het overmatig de hemel ingeprezen wordt of niet.![]()
![]()
Ja, ik vind seks zwaar overrated. Ik dacht echt dat seks hemels zou zijn en dat ik het iedere dag honderd keer wilde doen als ik het eenmaal kende. Nou, eerste keer was sowieso geen fuck aan, deed alleen maar zeer. Maar dan nog, goede seks is heerlijk, is lekker, een orgasme is een hemel. Maar het is een kleine en korte hemel en de volgende dag merk je er niks meer van. Het is net als drugs. Verslaafd is niet goed en van te weinig merk je ook niks.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:42 schreef heloef het volgende:
Maar omdat ik het niet kan beoordelen vraag ik het aan jullie: is seks nou overrated of niet? Dan bedoel ik niet of het wel of niet lekker is want dat zal wel. Maar meer of het overmatig de hemel ingeprezen wordt of niet.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Er wordt teveel nadruk op gelegd wel, er zijn dingen die veel belangrijker zijn dan seks maar die nauwelijks aandacht krijgen. Maar over hoe fijn het is wordt niet echt gelogenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:42 schreef heloef het volgende:
Maar omdat ik het niet kan beoordelen vraag ik het aan jullie: is seks nou overrated of niet? Dan bedoel ik niet of het wel of niet lekker is want dat zal wel. Maar meer of het overmatig de hemel ingeprezen wordt of niet.![]()
![]()
Ik vind seks geweldig.
Maar andere dingen kan ik ook waarderen.
A man once asked me if it hurt my head when I broke through the earth's crust on my ascension from Hell.![]()
Mijn eerste keer viel op het moment zelf niet tegen, maar nu ik erop terugkijk was het niet echt wat![]()
![]()
Hoi, krijg dan een leven.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:47 schreef Typisch het volgende:
hoi fok is saai en dit topic stond in myatI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
True.. Maar ONS's hoeven van mij niet meerquote:Op woensdag 5 december 2012 00:46 schreef muhahaha het volgende:
Ja, het is overrated maar wel lekker.What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Klinkt als iets waar ik prima nog een paar jaar zonder kan. Ik wou het gewoon even weten.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:46 schreef muhahaha het volgende:
Ja, het is overrated maar wel lekker.C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
Ik moet je trouwens nog gelijk geven over Pelle.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:47 schreef Typisch het volgende:
hoi fok is saai en dit topic stond in myatC'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
Heb ik. Denk ik.quote:De Pel.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:49 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik moet je trouwens nog gelijk geven over Pelle.![]()
![]()
Dit idd.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:45 schreef Lokasenna het volgende:
Mijn eerste keer viel op het moment zelf niet tegen, maar nu ik erop terugkijk was het niet echt watHet lijkt in niks op wat het nu is, eigenlijk.
A man once asked me if it hurt my head when I broke through the earth's crust on my ascension from Hell.![]()
dan heb je nooit goeie seks gehadquote:Op woensdag 5 december 2012 00:34 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Ach. Seks is zo primitief. Om je de waarheid te vertellen houd ik meer van een goed gesprek met een goed glas wijn en leuke mensen.![]()
Als ik geen vriend had zou ik ook wel een jaar zonder kunnen denk ik. Met genoeg chocolade om het te compenseren.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:48 schreef heloef het volgende:
[..]
Klinkt als iets waar ik prima nog een paar jaar zonder kan. Ik wou het gewoon even weten.![]()
Dat kan ook prima man. Ik waa nog veel later dan jij en leef nogquote:Op woensdag 5 december 2012 00:48 schreef heloef het volgende:
[..]
Klinkt als iets waar ik prima nog een paar jaar zonder kan. Ik wou het gewoon even weten..
![]()
Daar kan jij niet over oordelen.quote:I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
dan heb je jezelf dubbel. seksen is sporten en geen seks is etenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:50 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Als ik geen vriend had zou ik ook wel een jaar zonder kunnen denk ik. Met genoeg chocolade om het te compenseren.![]()
Wat een tering onzin kraam jij uit in 2 berichten zeg.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:51 schreef Adames het volgende:
[..]
dan heb je jezelf dubbel. seksen is sporten en geen seks is etenI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Seks is lekker... Maar kan ook genieten van andere dingen...
Maar om nou te zeggen dat dat dan een goed gesprek met wijn is
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
Ik zeg ook niet dat mijn gewicht er niet onder zou lijdenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:51 schreef Adames het volgende:
[..]
dan heb je jezelf dubbel. seksen is sporten en geen seks is eten
Eten en seks zijn nu eenmaal mijn dierlijke behoeften![]()
![]()
hoe kan je goede seks hebben gehad als je het niet lekker vind. op zijn hoogst zijn je eisen voor 'goed' erg hoogquote:![]()
Dan was ze nu net als Evie, 180 kiloquote:Op woensdag 5 december 2012 00:51 schreef Adames het volgende:
[..]
dan heb je jezelf dubbel. seksen is sporten en geen seks is eten.
![]()
ja kom op, wordt je dubbel zo snel dikquote:Op woensdag 5 december 2012 00:51 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Wat een tering onzin kraam jij uit in 2 berichten zeg.![]()
Krijg je he? Voetbalvolk...quote:Op woensdag 5 december 2012 00:51 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Wat een tering onzin kraam jij uit in 2 berichten zeg.
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
allebei natuurlijk, maar om nou elke keer alleen maar een goed gesprek te hebben is ook zo watquote:Op woensdag 5 december 2012 00:52 schreef Spezza19 het volgende:
Seks is lekker... Maar kan ook genieten van andere dingen...
Maar om nou te zeggen dat dat dan een goed gesprek met wijn is![]()
Sinds wanneer ben jij een vrouw dan?quote:Op woensdag 5 december 2012 00:52 schreef Spezza19 het volgende:
Seks is lekker... Maar kan ook genieten van andere dingen...
Maar om nou te zeggen dat dat dan een goed gesprek met wijn isI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Waar zegt zij dat ze t niet lekker vindt?quote:Op woensdag 5 december 2012 00:52 schreef Adames het volgende:
[..]
hoe kan je goede seks hebben gehad als je het niet lekker vind. op zijn hoogst zijn je eisen voor 'goed' erg hoog
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Een goed gesprek met xtc overtreft wel heel erg veelquote:Op woensdag 5 december 2012 00:52 schreef Spezza19 het volgende:
Seks is lekker... Maar kan ook genieten van andere dingen...
Maar om nou te zeggen dat dat dan een goed gesprek met wijn is![]()
![]()
Wie zegt dat ik het niet lekker vind?quote:Op woensdag 5 december 2012 00:52 schreef Adames het volgende:
[..]
hoe kan je goede seks hebben gehad als je het niet lekker vind. op zijn hoogst zijn je eisen voor 'goed' erg hoogI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Ja dat is de vrouwenvariant he.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:52 schreef Spezza19 het volgende:
Seks is lekker... Maar kan ook genieten van andere dingen...
Maar om nou te zeggen dat dat dan een goed gesprek met wijn isC'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
Drugs nodig hebben in je levenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:53 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Een goed gesprek met xtc overtreft wel heel erg veel
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
oh ja, want vrouwen houden niet van seksquote:Op woensdag 5 december 2012 00:53 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Sinds wanneer ben jij een vrouw dan?![]()
Nou, niet dus... Anders was het wel een goed gesprek met een glas wijn geweestquote:Op woensdag 5 december 2012 00:53 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Sinds wanneer ben jij een vrouw dan?Dit account is niet meer in gebruik.![]()
Ik zou er een goed gesprek met veeel wijn van makenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:54 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Nou, niet dus... Anders was het wel een goed gesprek met een glas wijn geweest![]()
![]()
dat meende ik te lezen in je berichtenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:53 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik het niet lekker vind?![]()
Doe mij maar whiskey bij die open haardquote:Op woensdag 5 december 2012 00:55 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Ik zou er een goed gesprek met veeel wijn van maken
Oh en slecht weer en een cd van Clannad
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
De gesprekskwaliteit holt wel snel achteruit danquote:Op woensdag 5 december 2012 00:55 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Ik zou er een goed gesprek met veeel wijn van maken![]()
![]()
Je draait het volledig om...quote:Op woensdag 5 december 2012 00:54 schreef Adames het volgende:
[..]
oh ja, want vrouwen houden niet van seks
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Is dat alles? Geen brute dierlijke neukpartij?quote:Op woensdag 5 december 2012 00:54 schreef -Engel- het volgende:
I wantz it all.... de wijn, het gesprek, het open haard en the gentleman![]()
Ook best.... wel een beetje een goede he....quote:Op woensdag 5 december 2012 00:55 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Doe mij maar whiskey bij die open haard![]()
per 7 mile jump idd....quote:Op woensdag 5 december 2012 00:55 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
De gesprekskwaliteit holt wel snel achteruit dan![]()
Nee, maar naar mijn weten zijn mannen inderdaad anders dan vrouwen en naar mijn weten drinken mannen ook minder wijn dan vrouwen, maar drinken ze eerder whisky of iets dergelijks. Naar mijn weten praten mannen ook minder over bepaalde dingen dan vrouwen.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:54 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Nou, niet dus... Anders was het wel een goed gesprek met een glas wijn geweestI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Lucht nodig hebben in je leven.
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
geldt voor alles welquote:Op woensdag 5 december 2012 00:56 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Ook best.... wel een beetje een goede he....![]()
Ik raad je aan om beter te lezen, want je haalt er rare dingen uit.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:55 schreef Adames het volgende:
[..]
dat meende ik te lezen in je berichtenI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Waar denk je dat die gentleman voor is?quote:Op woensdag 5 december 2012 00:56 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Is dat alles? Geen brute dierlijke neukpartij?
Of heb je liever wat anders? 't s jouw feestje![]()
Is best eens prima.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:56 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Is dat alles? Geen brute dierlijke neukpartij?I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
als je de zoete witte huiswijn niet mee telt zal er niet veel verschil zitten in de wijnconsumptie tussen beide seksen.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:56 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Nee, maar naar mijn weten zijn mannen inderdaad anders dan vrouwen en naar mijn weten drinken mannen ook minder wijn dan vrouwen, maar drinken ze eerder whisky of iets dergelijks. Naar mijn weten praten mannen ook minder over bepaalde dingen dan vrouwen.![]()
ja ik ga niet alles terug lezenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:57 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Ik raad je aan om beter te lezen, want je haalt er rare dingen uit.![]()
Dan moet je ook niet zomaar je conclusies trekkenquote:What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Waarheid als een koequote:![]()
(komt ook door je UI - als ik dit aan een vriendin vertelt krijg je pluspunten)![]()
iedereen trekt conclusies zonder alles te weten.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:59 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
Dan moet je ook niet zomaar je conclusies trekken![]()
mooi, laat maar weten wanneer ze aankomenquote:Op woensdag 5 december 2012 00:59 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Waarheid als een koe![]()
(komt ook door je UI - als ik dit aan een vriendin vertelt krijg je pluspunten)![]()
Als ik ergens een hekel aan heb....quote:Op woensdag 5 december 2012 00:58 schreef Adames het volgende:
[..]
als je de zoete witte huiswijn niet mee telt zal er niet veel verschil zitten in de wijnconsumptie tussen beide seksen.I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
deze manquote:Op woensdag 5 december 2012 00:59 schreef Adames het volgende:
[..]
iedereen trekt conclusies zonder alles te weten.![]()
![]()
Nee, stel je voor, al die moeite doen voor een goede discussie. Je hebt mijn punt wel bewezen jongeman.quote:I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
quote:Op woensdag 5 december 2012 00:59 schreef Adames het volgende:
[..]
iedereen trekt conclusies zonder alles te weten.
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Ik vind eigenlijk de meeste drank niet superlekker
Maar ik drink ook vrijwel alleen water en thee in mijn leven.![]()
gelukkig. ik drink meer bier, maar bij een maaltijd is een glas wijn vrijwel altijd beter. Ook zonder maaltijd is het natuurlijk prima.quote:Op woensdag 5 december 2012 01:00 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Als ik ergens een hekel aan heb....![]()
het is een SC, wat wil jequote:Op woensdag 5 december 2012 01:00 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Nee, stel je voor, al die moeite doen voor een goede discussie. Je hebt mijn punt wel bewezen jongeman.![]()
Kun je doen, ben je lang bezig wslquote:Op woensdag 5 december 2012 01:02 schreef Adames het volgende:
[..]
wie is edith nou weer, of moet ik dat ook terug lezen?
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Dan ga je toch lekker random SC'en en hou je je buiten de discussie.. T is zo simpelquote:
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
dan skip ik dat, anders mis ik alweer belangrijke posts voor de volgende belangrijke discussiequote:Op woensdag 5 december 2012 01:03 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
Kun je doen, ben je lang bezig wsl![]()
Ben zelf verre van een gentleman en zit ook niet op eentje te wachten.quote:Op woensdag 5 december 2012 00:57 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Waar denk je dat die gentleman voor is?
Of heb je liever wat anders? 't s jouw feestjeWat ik liever heb is zo divers en afhankelijk van m'n stemming dat ik daar nu maar niet verder over zal uitweiden.
![]()
![]()
wat een haatquote:Op woensdag 5 december 2012 01:03 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
Dan ga je toch lekker random SC'en en hou je je buiten de discussie.. T is zo simpel![]()
Waarmee?quote:Op woensdag 5 december 2012 01:04 schreef Adames het volgende:
[..]
ik heb je hulp nodig
maar weltrusten“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”![]()
Nah, dat had je wel gemerkt danquote:Maar geeft niet.. Gewoon een tip
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Trusten Samzz, ik zal voor je dansen
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Valt wel mee, toch. Sta je mannetje.quote:Op woensdag 5 december 2012 01:05 schreef Adames het volgende:
[..]
ik wordt lastig gevallen door vrouwen hier“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”![]()
Wat zal ik fijn slapenquote:Op woensdag 5 december 2012 01:05 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
Trusten Samzz, ik zal voor je dansen
[ afbeelding ].
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”![]()
dat is waar, ik heb meer testosteron, moet wel lukkenquote:Op woensdag 5 december 2012 01:06 schreef Samzz het volgende:
[..]
Valt wel mee, toch. Sta je mannetje.![]()
Run and catch run and catch the lamb is caught in the blackberry patch
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Ik heb niks op uotzwnsing gemist te zoeken, e. Als ik nu nog ga downloaden wordt het weer te laat..quote:Op woensdag 5 december 2012 01:03 schreef Adames het volgende:
[..]
uitzending gemist dan of anders filmpje of serie downloaden/streamen
En upc on demand heeft storing..Door GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
nieuw spel voor de blackberry?quote:Op woensdag 5 december 2012 01:07 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
Run and catch run and catch the lamb is caught![]()
er zijn wel leuke omroepen, al zit de meeste kwaliteit in de informatieve dingen van ntrquote:Op woensdag 5 december 2012 01:07 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Ik heb niks op uotzwnsing gemist te zoeken, e. Als ik nu nog ga downloaden wordt het weer te laat..
En upc on demand heeft storing..![]()
Ja dat kameraadschap is te merken op de amateurveldenquote:Op woensdag 5 december 2012 01:10 schreef Adames het volgende:
[..]
voetbal is kameraadschap
al kan typisch beter een toepasselijk liedje hier zingen dan ik
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
Nah.quote:Op woensdag 5 december 2012 01:09 schreef Adames het volgende:
[..]
er zijn wel leuke omroepen, al zit de meeste kwaliteit in de informatieve dingen van ntrDoor GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
Just ignore them And they'll go Awayquote:Op woensdag 5 december 2012 01:11 schreef magnetronkoffie het volgende:
O god, zijn ze d'r weer?
[..]
http://www.nu.nl/binnenla(...)er-41-overleden.html
Ja jaDit account is niet meer in gebruik.![]()
dit soort ongefundeerd superioriteitsgevoel staat niemandquote:Op woensdag 5 december 2012 01:12 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Just ignore them And they'll go Away![]()
Waarom? Adames doet toch gewoon mee, wat is daar mis mee?quote:Op woensdag 5 december 2012 01:12 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Just ignore them And they'll go Away
Dit is niet VBL sc waar je meteen uitgekotst wordt.“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”![]()
Jawel, deze man heeft status in de SEX SC. Daar moet je wel restecp voor hebben.quote:Op woensdag 5 december 2012 01:13 schreef Adames het volgende:
[..]
dit soort ongefundeerd superioriteitsgevoel staat niemand![]()
quote:Op woensdag 5 december 2012 01:14 schreef Typisch het volgende:
[..]
Jawel, deze man heeft status in de SEX SC. Daar moet je wel restecp voor hebben.[quote]
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
Dank. Je bent zo slecht nog nietquote:Op woensdag 5 december 2012 01:14 schreef Typisch het volgende:
[..]
Jawel, deze man heeft status in de SEX SC. Daar moet je wel restecp voor hebben.
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
Als ik mij niet was zou ik best vrienden met mijzelf willen zijn.quote:Op woensdag 5 december 2012 01:16 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Dank. Je bent zo slecht nog niet![]()
Dito.. Zou Patrick swayze gezegd hebbenquote:Op woensdag 5 december 2012 01:16 schreef Typisch het volgende:
[..]
Als ik mij niet was zou ik best vrienden met mijzelf willen zijn.Dit account is niet meer in gebruik.![]()
hij is er wel werkelijk altijd, dus zit wat inquote:Op woensdag 5 december 2012 01:14 schreef Typisch het volgende:
[..]
Jawel, deze man heeft status in de SEX SC. Daar moet je wel restecp voor hebben.![]()
met hem is het dan ook niet goed gekomenquote:Op woensdag 5 december 2012 01:17 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Dito.. Zou Patrick swayze gezegd hebben![]()
bijna goedquote:Op woensdag 5 december 2012 01:16 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
[ afbeelding ][quote][ afbeelding ]![]()
Ik heb dan ook de status "Omnipresent"quote:Op woensdag 5 december 2012 01:17 schreef Adames het volgende:
[..]
hij is er wel werkelijk altijd, dus zit wat in
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
Leuker kon ik het niet maken.. Ook niet makkelijkerquote:
Maar ik zal jullie alleen laten
Have fun
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal![]()
wordt het alsnog een sausagefest hierquote:Op woensdag 5 december 2012 01:19 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
Leuker kon ik het niet maken.. Ook niet makkelijker
[ afbeelding ]
Maar ik zal jullie alleen laten
Have fun![]()
Was het al met al die lesbo's hierquote:Op woensdag 5 december 2012 01:20 schreef Adames het volgende:
[..]
wordt het alsnog een sausagefest hier
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
maar die waren nog goed om de schijn op te houdenquote:Op woensdag 5 december 2012 01:20 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Was het al met al die lesbo's hier![]()
Ik ben niet lesbischquote:Op woensdag 5 december 2012 01:20 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Was het al met al die lesbo's hier.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”![]()
ik weet niet of ik hun geaardheid die ze al hebben bij hun geboorte kan veranderenquote:Op woensdag 5 december 2012 01:22 schreef Adames het volgende:
[..]
ach een nachtje met jou en ze zijn om![]()
allemaal aangeleerdquote:Op woensdag 5 december 2012 01:23 schreef Typisch het volgende:
[..]
ik weet niet of ik hun geaardheid die ze al hebben bij hun geboorte kan veranderen![]()
Mensen die restepc voor mij hebben, heb ik restepc voorquote:Op woensdag 5 december 2012 01:25 schreef Adames het volgende:
[..]
ga je nog eens met me worden ook? moet niet gekker worden
wel leuker, dat wel
Dit account is niet meer in gebruik.![]()
Volgens mij is er maar 1?quote:Op woensdag 5 december 2012 01:20 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Was het al met al die lesbo's hierI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Wow en dat is veel op een sc met 30 mensen.quote:Op woensdag 5 december 2012 01:33 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Er lopen er 2 rond geloof ik... MinimaalI wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Ik mag hopen over de mail, niet met de mail c.q. pc?quote:
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya![]()
Ik weet alleen Rokje..quote:Op woensdag 5 december 2012 01:33 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Er lopen er 2 rond geloof ik... MinimaalDoor GvsE: "Je bent een geweldig jong!"![]()
Mogguh.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Vandaag komt mijn nieuwe telefoon. Ofja door een foutje komen er 2
, maar die ene moet ik weigeren als die aan de deur komt
.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
quote:Op woensdag 5 december 2012 07:30 schreef DaMook het volgende:
Vandaag komt mijn nieuwe telefoon. Ofja door een foutje komen er 2
, maar die ene moet ik weigeren als die aan de deur komt
.
Welke?iPhone 5 zeker?
Dafuq, stond net zo'n chick van 25 ofzo voor me, met echt een hele kleine kont.
![]()
Jup er zijn momenteel 2 iphone5's onderwegquote:Op woensdag 5 december 2012 07:39 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Welke?iPhone 5 zeker?
Dafuq, stond net zo'n chick van 25 ofzo voor me, met echt een hele kleine kont.
. Met eentje kan ik vanavond spelen
.
Kleine kont hoeft niet perse fout te zijn, maar beetje vorm is wel welkom![]()
.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Lolquote:Op woensdag 5 december 2012 07:47 schreef DaMook het volgende:
[..]
Jup er zijn momenteel 2 iphone5's onderweg. Met eentje kan ik vanavond spelen
.
Kleine kont hoeft niet perse fout te zijn, maar beetje vorm is wel welkom![]()
.
. Veel plezier ermee.
Het paste bij haar figuur, laat ik het daarbij houden. Dit was zo'n "als je hem erin steekt, breekt ze in 2en"-geval
.
![]()
Komt goedquote:Op woensdag 5 december 2012 08:02 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Lol. Veel plezier ermee.
Het paste bij haar figuur, laat ik het daarbij houden. Dit was zo'n "als je hem erin steekt, breekt ze in 2en"-geval
.
.
Jum![]()
.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Goedquote:Op woensdag 5 december 2012 08:13 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Goedemorgen
Hoe is het gisteren gegaan?
What you forget, you are gonna repeat.
|| justdiggit.org ||![]()
ik zou niet weten waar ik zit, maar ik kom niet meer boven de 50 uit denk ikquote:Op woensdag 5 december 2012 08:33 schreef Vinniiee het volgende:
Godverdomme, ik had gisteren 662 posts![]()
.
/geenleven
NIEUW: Foto's!![]()
In ieder geval minder dan 67quote:Op woensdag 5 december 2012 08:35 schreef Cryothic het volgende:
[..]
ik zou niet weten waar ik zit, maar ik kom niet meer boven de 50 uit denk ik.
![]()
Ben die URL kwijt waar je die counter had
Maar goed, maakt ook niet uit.
Volgens mij moet ik wat werk verzetten... dus t is maar goed ook![]()
NIEUW: Foto's!![]()
Werksequote:Op woensdag 5 december 2012 08:39 schreef Cryothic het volgende:
Ben die URL kwijt waar je die counter had
Maar goed, maakt ook niet uit.
Volgens mij moet ik wat werk verzetten... dus t is maar goed ook![]()
.
http://www.thuisserver.net/fokdagcijfers/
[ Bericht 6% gewijzigd door Vinniiee op 05-12-2012 08:47:01 ]![]()
Oja, vanwege Sinterklaas zeker? Ik hoop dat ik ook eerder vrij ben, maar dat zal wel niet.quote:Op woensdag 5 december 2012 08:46 schreef Cryothic het volgende:
[..]
LOL!![]()
Ach, het is maar tot half 4 als het goed is.
http://www.thuisserver.net/fokdagcijfers/![]()
Ja, ik heb gezegd dat ik een uurtje eerder naar huis ga.quote:Op woensdag 5 december 2012 08:47 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Oja, vanwege Sinterklaas zeker? Ik hoop dat ik ook eerder vrij ben, maar dat zal wel niet.
http://www.thuisserver.net/fokdagcijfers/
Als het goed is staan er 2 zwarte pieten te wachten om 4 uur.
Dus dat wordt een leuke verassing voor de kinders
NIEUW: Foto's!![]()
Hehe oke, ja ik las het gisteren ofzo. Leukquote:Op woensdag 5 december 2012 08:49 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ja, ik heb gezegd dat ik een uurtje eerder naar huis ga.
Als het goed is staan er 2 zwarte pieten te wachten om 4 uur.
Dus dat wordt een leuke verassing voor de kinders.
![]()
Hoop t wel jaquote:Op woensdag 5 december 2012 08:50 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Hehe oke, ja ik las het gisteren ofzo. Leuk.
quote:mogguh
NIEUW: Foto's!![]()
16 posts gisterenquote:Op woensdag 5 december 2012 08:47 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
http://www.thuisserver.net/fokdagcijfers/
NIEUW: Foto's!![]()
Dat zei ik alquote:Op woensdag 5 december 2012 08:12 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Ik heb liever wat vlees op de botten. Spankt lekkerder, maar niet om het spanken
. Voor het oog en voor het vast pakken meer
.
Ik moet slapen maar ben nog niet moe. Ik ga echt niet wakker zijn als die koerier vanmiddag komt
.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Dat ook, jaquote:Op woensdag 5 december 2012 09:02 schreef DaMook het volgende:
[..]
Dat zei ik al, maar niet om het spanken
. Voor het oog en voor het vast pakken meer
.
Ik moet slapen maar ben nog niet moe. Ik ga echt niet wakker zijn als die koerier vanmiddag komt
.
.
Bwehehe, dan blijf je wakker.
![]()
No way, ik moet nog 1 nachtquote:Op woensdag 5 december 2012 09:03 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Dat ook, ja.
Bwehehe, dan blijf je wakker.
. Daarna wel weekend, maar moet die ene ook nog overleven
.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Hoe laat komt die bezorgknakker dan?quote:Op woensdag 5 december 2012 09:04 schreef DaMook het volgende:
[..]
No way, ik moet nog 1 nacht. Daarna wel weekend, maar moet die ene ook nog overleven
.
![]()
Nog maar een serie kijken en een pilsje drinken dus.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Pils? Dudequote:Op woensdag 5 december 2012 09:04 schreef DaMook het volgende:
Nog maar een serie kijken en een pilsje drinken dus.
![]()
![]()
Die ene die ik af moet wijzen tussen 5 en 8 vanavond, maar die die ik niet af moet wijzen weet ik nietquote:Op woensdag 5 december 2012 09:04 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Hoe laat komt die bezorgknakker dan?.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Gast, nachtdienst, het is avond voor mij nuquote:. Bijna middernacht
.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Lastig.quote:Op woensdag 5 december 2012 09:05 schreef DaMook het volgende:
[..]
Die ene die ik af moet wijzen tussen 5 en 8 vanavond, maar die die ik niet af moet wijzen weet ik niet.
Maar dan nogquote:Op woensdag 5 december 2012 09:06 schreef DaMook het volgende:
[..]
Gast, nachtdienst, het is avond voor mij nu. Bijna middernacht
.
.
![]()
Ja idd lastigquote:. Zul je zien dat die ene bezorger met beide aankomt
.
Ja ik weet het, voor mensen die niet 's nachts werken is dat moeilijk te begrijpen.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Beetje jammer. Waarvoor?quote:Op woensdag 5 december 2012 09:09 schreef AldoTheApache het volgende:
5,8 voor tentamen
wel gehaald, maar tochDat zou goed kunnenquote:Op woensdag 5 december 2012 09:09 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ja idd lastig. Zul je zien dat die ene bezorger met beide aankomt
.
Ja ik weet het, voor mensen die niet 's nachts werken is dat moeilijk te begrijpen.
.
![]()
Filosofiequote:Op woensdag 5 december 2012 09:10 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Beetje jammer. Waarvoor?
[..]
Dat zou goed kunnen.
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Maar dat zou mijn beste tentamen moeten zijn zeg maar
kutzooi
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Zou wel beter zijn eigenlijk, want dan ben ik wel wakkerquote:Op woensdag 5 december 2012 09:10 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Beetje jammer. Waarvoor?
[..]
Dat zou goed kunnen.
.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Bwehehe.quote:Bwehehehequote:Op woensdag 5 december 2012 09:11 schreef AldoTheApache het volgende:
Maar dat zou mijn beste tentamen moeten zijn zeg maar
kutzooiHopen dat die andere toch beter uitvallen dan
Beetje onzinnig als een koerier 2x gaat rijden naar hetzelfde adresquote:Op woensdag 5 december 2012 09:13 schreef DaMook het volgende:
[..]
Zou wel beter zijn eigenlijk, want dan ben ik wel wakker.
.
![]()
Zou toch jammer zijn anders, 3 studiepunten uit een heel trimesterquote:Op woensdag 5 december 2012 09:14 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Bwehehe.
[..]
BweheheheHopen dat die andere toch beter uitvallen dan
[..]
Beetje onzinnig als een koerier 2x gaat rijden naar hetzelfde adres.
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Hoeveel kun je er anders halen?quote:Op woensdag 5 december 2012 09:14 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
Zou toch jammer zijn anders, 3 studiepunten uit een heel trimester![]()
![]()
Die heeft me in ieder geval niet geholpen om zo maar te zeggenquote:
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Weet niet of het met dezelfde koerier verzonden wordt. Zou wel logisch zijn. Maar van de "goede" bezorging kan ik niets volgen, de niet goede kan ik op een kaart zien waar ie isquote:Op woensdag 5 december 2012 09:14 schreef Vinniiee het volgende:
Beetje onzinnig als een koerier 2x gaat rijden naar hetzelfde adres.
.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Nee, inderdaadquote:Op woensdag 5 december 2012 09:17 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
Die heeft me in ieder geval niet geholpen om zo maar te zeggen.
Lekker handig gedaan danquote:Op woensdag 5 december 2012 09:18 schreef DaMook het volgende:
[..]
Weet niet of het met dezelfde koerier verzonden wordt. Zou wel logisch zijn. Maar van de "goede" bezorging kan ik niets volgen, de niet goede kan ik op een kaart zien waar ie is.
![]()
![]()
Ik ga criminal minds kijken en slapen![]()
. Tot vanavond (denk ik)
. Fijne dag allen
.
The only easy day, was yesterday. (USMC)
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)![]()
Trustenquote:Op woensdag 5 december 2012 09:21 schreef DaMook het volgende:
Ik ga criminal minds kijken en slapen![]()
. Tot vanavond (denk ik)
. Fijne dag allen
.
.
![]()
en dan vanmiddag ook een tentamen waar ik eigenlijk niet genoeg voor heb geleerd en vrijdag idem dito![]()
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Sukkelquote:Op woensdag 5 december 2012 09:23 schreef AldoTheApache het volgende:
en dan vanmiddag ook een tentamen waar ik eigenlijk niet genoeg voor heb geleerd en vrijdag idem dito![]()
![]()
![]()
quote:
ik kan me op de een of andere manier echt de ballen concentreren![]()
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Eet smakelijkquote:Op woensdag 5 december 2012 09:24 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Eindelijk koffie en ontbijt dat is pasMoet je FOK! uitzetten. Of uberhaupt internet.quote:Op woensdag 5 december 2012 09:25 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik kan me op de een of andere manier echt de ballen concentreren![]()
![]()
quote:Op woensdag 5 december 2012 09:25 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik kan me op de een of andere manier echt de ballen concentreren
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu nog minder zeker![]()
![]()
okquote:Op woensdag 5 december 2012 09:25 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Eet smakelijk
[..]
Moet je FOK! uitzetten. Of uberhaupt internet.![]()
Ik ga nu verder proberen te leren om vandaag's tentamen te halen
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
quote:Op woensdag 5 december 2012 09:26 schreef LovelyLady het volgende:
[..]Oh wat ben jij gemeenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu nog minder zeker![]()
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus![]()
Succesquote:Op woensdag 5 december 2012 09:26 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ok![]()
Ik ga nu verder proberen te leren om vandaag's tentamen te halen.
![]()
Goed bezigquote:Op woensdag 5 december 2012 09:33 schreef Cryothic het volgende:
Zo, eerste klant is weer blij voor vandaag...
Next!.
Haaaiquote:Op woensdag 5 december 2012 09:35 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Goedemorgen deze morgen
Boel geregel alweer gehad op de vroege morgen.
Waarvoor?![]()
![]()
quote:Op woensdag 5 december 2012 09:35 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Goedemorgen deze morgen
Boel geregel alweer gehad op de vroege morgengitaartje!
NIEUW: Foto's!![]()
Helloquote:Op woensdag 5 december 2012 09:35 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Goed bezig.
[..]
Haaai.
Waarvoor?
Het UWV en het uitzendbureauHeb echt nodig geld nodig enzo
Cryoquote:
Brutal. Fucking. Metal.![]()
Ah vandaar. Nee, zonder geld kun je niet echt levenquote:Op woensdag 5 december 2012 09:38 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Hello
Het UWV en het uitzendbureauHeb echt nodig geld nodig enzo
[..]
Cryo.
![]()
Nee daaromquote:Op woensdag 5 december 2012 09:38 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Ah vandaar. Nee, zonder geld kun je niet echt leven.
Schijnt dat het vandaag of morgen écht op mijn rekening moet staan
Brutal. Fucking. Metal.![]()
Zou eens tijd worden dánquote:Op woensdag 5 december 2012 09:39 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Nee daarom
Schijnt dat het vandaag of morgen écht op mijn rekening moet staan.
![]()
sowieso is de maand december erg onhandigquote:Op woensdag 5 december 2012 09:46 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Mja, en dat is erg onhandig zo in december
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
Zo kun je het ook zien jaquote:Op woensdag 5 december 2012 09:47 schreef Toekito het volgende:
[..]
sowieso is de maand december erg onhandig
Brutal. Fucking. Metal.![]()
Vertel mij watquote:Op woensdag 5 december 2012 09:46 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Mja, en dat is erg onhandig zo in decemberIk heb anderhalf jaar in de bijstand gezeten
![]()
![]()
veel geld uit geven is leuk maar niet als het niet voor jezelf is.quote:PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
En het wordt vooral erg moeilijk als je echt niks meer hebtquote:Op woensdag 5 december 2012 09:48 schreef Toekito het volgende:
[..]
veel geld uit geven is leuk maar niet als het niet voor jezelf is.
Brutal. Fucking. Metal.![]()
ik zit in juni 5 jaar in de bijstand al beweert mijn baas dat ik goed verdienquote:Op woensdag 5 december 2012 09:48 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Vertel mij watIk heb anderhalf jaar in de bijstand gezeten
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
Mja het kan net er onder zitten... Krijg je te horen dat je maar meer moet gaan werkenquote:Op woensdag 5 december 2012 09:49 schreef Toekito het volgende:
[..]
ik zit in juni 5 jaar in de bijstand al beweert mijn baas dat ik goed verdien![]()
Wees daar écht blij om inderdaadquote:Op woensdag 5 december 2012 09:50 schreef Nixx- het volgende:
Gelukkig heb ik nog nooit ww of bijstand of dat soort zaken niet meegemaakt.
Voel me echt een bloedzuiger
Brutal. Fucking. Metal.![]()
Wees blij, 1 en al helquote:Op woensdag 5 december 2012 09:50 schreef Nixx- het volgende:
Gelukkig heb ik nog nooit ww of bijstand of dat soort zaken niet meegemaakt.![]()
nog meer?quote:Op woensdag 5 december 2012 09:51 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Mja het kan net er onder zitten... Krijg je te horen dat je maar meer moet gaan werkenPS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
ik heb ook een niet schoolgaand kind, of mag ik mijn broertje niet voor eigen gewin inzettenquote:Op woensdag 5 december 2012 09:55 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ik moest zoveel mogelijk werkenondanks dat ik een niet schoolgaand kind had.
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
Godverquote:Op woensdag 5 december 2012 09:56 schreef Toekito het volgende:
[..]
ik heb ook een niet schoolgaand kind, of mag ik mijn broertje niet voor eigen gewin inzetten
Brutal. Fucking. Metal.![]()
Eens!quote:If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.![]()
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 5 december 2012 10:01 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ooh fuck, vandaag 7 jaar FOK!kerWaar blijft de taart?
![]()
![]()
dat betekend taart!quote:Op woensdag 5 december 2012 10:01 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ooh fuck, vandaag 7 jaar FOK!kerNIEUW: Foto's!![]()
Geen geld voor ditdatquote:Op woensdag 5 december 2012 10:02 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
GefeliciteerdWaar blijft de taart?
![]()
Brutal. Fucking. Metal.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: