Nee, er volgt geen andere stad meer. Wel vreemd dat je er eentje te kort komt als je alle kaarten hebt met de locaties. Ik had er zelfs 25 terwijl je er maar 24 nodig hebt.quote:Op maandag 31 december 2012 17:55 schreef maxmit het volgende:
Ik kan die laatste Peg Leg trinket niet vinden. Heb de kaart gekocht en ze allemaal opgezocht, maar kom er nog één te kort. Kan net naar New York. Kan het zo zijn dat die in een nog aankomende stad is??? Ik weet het niet.
Kaarten? Er is maar 1 kaart toch?quote:Op dinsdag 1 januari 2013 19:36 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Nee, er volgt geen andere stad meer. Wel vreemd dat je er eentje te kort komt als je alle kaarten hebt met de locaties. Ik had er zelfs 25 terwijl je er maar 24 nodig hebt.
alles is gewoon te vinden in de frontier,quote:Op maandag 31 december 2012 17:55 schreef maxmit het volgende:
Ik kan die laatste Peg Leg trinket niet vinden. Heb de kaart gekocht en ze allemaal opgezocht, maar kom er nog één te kort. Kan net naar New York. Kan het zo zijn dat die in een nog aankomende stad is??? Ik weet het niet.
godver.. Ja inderdaad. Telkens weer die stomme scene, waarin je verplicht bent te kijken hoe een pasr blauwtjes roodjes afvoeren,quote:Op zondag 6 januari 2013 11:31 schreef Rogan het volgende:
Het feit dat je alle cutscenes kan skippen behalve de cutscenes zoals overnemen van een fort.
er inderdaad 1 extraquote:Op dinsdag 1 januari 2013 19:36 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Nee, er volgt geen andere stad meer. Wel vreemd dat je er eentje te kort komt als je alle kaarten hebt met de locaties. Ik had er zelfs 25 terwijl je er maar 24 nodig hebt.
Heb je nu 23 of 24 Peg Leg Trinkets? Je hebt er volgens mij namelijk maar 24...quote:Op dinsdag 8 januari 2013 08:40 schreef maxmit het volgende:
Ik heb er echt maar 24 en op geen enkele kaart staat een glas...
23 bedoel ik.quote:Op dinsdag 8 januari 2013 13:05 schreef Devv het volgende:
[..]
Heb je nu 23 of 24 Peg Leg Trinkets? Je hebt er volgens mij namelijk maar 24...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inderdaad lekker. Ze was ook al te vinden in het Pokemon topic.quote:
Eentje maakt deel uit van de hoofdmissies, dus als je die nog niet gedaan hebt, zou ik me er geen zorgen over maken.quote:Op zondag 13 januari 2013 16:04 schreef Devv het volgende:
Ik zit vast bij West New York's Underground. In de DNA Tracker staat 84%, terwijl ik 11 van de 11 Fast Travel Stations heb gevonden. Wat heb ik hier over het hoofd gezien?
Ik zou de pro controller aanschaffen ervoor. Heb het gister uitgespeelt met heel het spel teren op 1 keer laden van de pro controller. En nog 3 streepjes over. Daarnaast kan je spelen terwijl die oplaadt!! Uiteindelijk volgens de wiiU er 32:58 uur over gedaan. Dus top batterij!quote:Op zaterdag 19 januari 2013 20:43 schreef Klonk het volgende:
Damn, wat een fijn spel, was op zoek naar voer voor mij Wii U, dus deze maar gekocht, anders voelde hij zich achtergesteld bij mijn 360 en PS3
Maar nogmaals, tof spel, heerlijke gameplay, sfeertje doet me wat denken aan The Saboteur, ook overal vijanden, lekker veel verticale gameplay, het is dat mij gamepad nu leeg is anders was ik nog wel ff bezig geweest.
Note aan me zelf, binnenkort de sterkere accu van Nyko voor dat ding kopen
Dat met die standbeelden heb ik ook gehad, op de PS3quote:Op woensdag 23 januari 2013 10:48 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Ik zou de pro controller aanschaffen ervoor. Heb het gister uitgespeelt met heel het spel teren op 1 keer laden van de pro controller. En nog 3 streepjes over. Daarnaast kan je spelen terwijl die oplaadt!!
Verder best wel veel bugs, maar ik hadde wiiu versie dus weet niet of het daaraan lag. Éen keer in het begin met haytman moest je een convooi aanvallen. Ik spring op de koets en spring op het dak, had ik ze allemaal vermoord zei die![]()
ook dat guards als levende standbeelden omeen rijtje stonden enik alles kon doen want ze grepen niet in.
Ik heb niet veel bugs gezien (PC). Maar het einde vond ik tegenvallen... We waren natuurlijk verwend met die fantastische einden van de eerdere spellen (god, wat was ik blij dat ik pas afgelopen jaar begonnen ben met spelen! kon tenminste gelijk het verhaal doorspelen)quote:Op woensdag 23 januari 2013 10:53 schreef Jivis het volgende:
[..]
Dat met die standbeelden heb ik ook gehad, op de PS3.
Sowieso ervoer ik het als de meest buggy en afgeraffelde Assassin's Creed.
had ik ook, vond ik ff niet ergquote:Op woensdag 23 januari 2013 10:48 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Ik zou de pro controller aanschaffen ervoor. Heb het gister uitgespeelt met heel het spel teren op 1 keer laden van de pro controller. En nog 3 streepjes over. Daarnaast kan je spelen terwijl die oplaadt!! Uiteindelijk volgens de wiiU er 32:58 uur over gedaan. Dus top batterij!
Verder best wel veel bugs, maar ik hadde wiiu versie dus weet niet of het daaraan lag. Éen keer in het begin met haytman moest je een convooi aanvallen. Ik spring op de koets en spring op het dak, had ik ze allemaal vermoord zei die![]()
ook dat guards als levende standbeelden omeen rijtje stonden enik alles kon doen want ze grepen niet in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |