Puike post. Sluit ik me bij aan. Opsturen dat ding en doe dat via HTC zelf en niet via je provider. De mijne had ik binnen 5 dagen weer terug (di opgestuurd, za terug)quote:Op maandag 3 december 2012 18:58 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Als jij een reset hebt gedaan, zelf geen rare apps (bv buiten de market om) hebt geinstalleerd en niet hebt geroot / custom ROM dan is dit probleem ook gewoon garantie hoor.
Sowieso kunnen al die crashen best een achterliggende hardware oorzaak hebben, kapot memory oid bv.
Thx, dat is een betere reactiequote:Op maandag 3 december 2012 18:58 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Als jij een reset hebt gedaan, zelf geen rare apps (bv buiten de market om) hebt geinstalleerd en niet hebt geroot / custom ROM dan is dit probleem ook gewoon garantie hoor.
Sowieso kunnen al die crashen best een achterliggende hardware oorzaak hebben, kapot memory oid bv.
Sowieso het design van die Samsung meukquote:Op maandag 3 december 2012 19:05 schreef ReMcOrE het volgende:
ik ben tot nu toe meer dan tevreden met mijn DHD, ook na 2 jaar!! en we krijgen dan weliswaar geen update naar ICS, maar zoveel maakt dat in mijn ogen niet uit...
en voordat ik eventueel een One X+ in bezit heb, zal de update naar JB wel overal beschikbaar zijn gekomen
neig zelf maar naar de One X+ dan de SIII, vind die laatste toch iets te fragiel (plastic) aanvoelen
Het is wel zo dat Samsung cheap plastic heeft voor de achterkant.quote:Op maandag 3 december 2012 19:07 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Sowieso het design van die Samsung meuk_!
quote:Op maandag 3 december 2012 19:08 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Het is wel zo dat Samsung cheap plastic heeft voor de achterkant.
Ja, dat industriele design is gewoon 10 keer beter.quote:Op maandag 3 december 2012 19:09 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik vind het maar lomp uitziende ondingen. Bovendien is het jasje van HTC om Android (Sense) veeeeeel mooier dan die van Samsung.
Dan is onderstaande toch 1000x mooier
[ afbeelding ]
TBP heb je pas iets aan als je ROOT hebt en dat heb je niet. Je kan zelfs geen instellingen terugzetten of apps herstellen. Alleen standaarddingetjes zoals SMS herstellen en nog wat dingetjes...quote:Op maandag 3 december 2012 19:04 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Thx, dat is een betere reactie
Ik denk dat het idd aan een programma buiten de market om ligt. Nu er nog achter komen welke het is. Die Titanium Backup Pro had ik er ook op staan maar gebruik ik nooit.
Weet iemand of er een makkelijke manier is om erachter te komen welke app er fout is?
Aan virus scanner heb je in principe ook niets
Industriele design?quote:Op maandag 3 december 2012 19:14 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ja, dat industriele design is gewoon 10 keer beter.
Ja design van HTC. Het design is gewoon mooi, dat wil ik duidelijk maken.quote:Op maandag 3 december 2012 19:16 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Industriele design?
Ik doel meer op de lelijke kleuren van Samsung (glanzend wit en een rare kleur blauw) en de rondingen die de S3 aan zich heeft.
HTC-designquote:Op maandag 3 december 2012 19:09 schreef Neo-Mullen het volgende:
Dan is onderstaande toch 1000x mooier
[ afbeelding ]
Waarschijnlijk niet helemaal legaal iddquote:Op maandag 3 december 2012 19:16 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
TBP heb je pas iets aan als je ROOT hebt en dat heb je niet. Je kan zelfs geen instellingen terugzetten of apps herstellen. Alleen standaarddingetjes zoals SMS herstellen en nog wat dingetjes...
Mag ik ervan uitgaan dat je TBP niet op helemaal legale wijze hebt gekregen? Daar zou crap in kunnen zitten. Net als met alles wat je van piraterysites afhaalt.
Ik weet niet of een niet gerootte toestel wel 100% beschermd is tegen crap. Het is wel zo dat als ie wel geroot is crap veel meer kan doen. Dat ben ik wel met je eens...quote:Op maandag 3 december 2012 19:21 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet helemaal legaal idd
Maar ik dacht als ie niet geroot is, mijn systeem afgeschermd was voor foute software
Maar ff goed die niet zo legale apps in de gaten houden dan maar.
Ik kan zelf ook niets in mijn systeem veranderen, dus ik ging er vanuit dat andere apps ook niets aan het systeem kunnen veranderen. Natuurlijk lees ik wel altijd de rechten die een app nodig heeft.quote:Op maandag 3 december 2012 19:27 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Ik weet niet of een niet gerootte toestel wel 100% beschermd is tegen crap. Het is wel zo dat als ie wel geroot is crap veel meer kan doen. Dat ben ik wel met je eens...
Dat heb ik niet gezegd. Ik weet niet of crap uberhaupt wel iets kan uitrichten op een niet gerootte phone. Je kan prima gelijk hebben, ik stond er ff niet bij stil dat je toestel helemaal niet geroot is.quote:Op maandag 3 december 2012 19:30 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik kan zelf ook niets in mijn systeem veranderen, dus ik ging er vanuit dat andere apps ook niets aan het systeem kunnen veranderen. Natuurlijk lees ik wel altijd de rechten die een app nodig heeft.
Maar blijkbaar is het dus niet helemaal beschermd
Wtf? Ik heb dat sowieso al 2 keer geopperd, en nog meer users met mij... Als dat aan de software zou liggen, zou je niet de enige zijn met zulk soort problemen.quote:
quote:Op maandag 3 december 2012 19:21 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet helemaal legaal idd
lol, misschien welquote:Op maandag 3 december 2012 19:51 schreef Ireyon het volgende:
[..]![]()
Sukkel. Je verdient alle ellende die je met 't toestel krijgt.
Heb je de app al verwijderd,data verwijderd en opnieuw geinstalleerd?quote:Op maandag 3 december 2012 20:40 schreef pokertime het volgende:
Hoi. Ik hoop dat iemand mij kan helpen. Uiteraard heb ik eerst zelf gezocht (maar waarschijnlijk niet goed...) Als ik een widget plaats (gmail, agenda) dan synchroniseert deze niet. De rest wel. Alvast bedankt voor de hulp!
De apps synchroniseren perfect, het zijn de widgets op de diverse bladen die niet verversen. Bedankt voor het meedenken!quote:Op maandag 3 december 2012 20:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Heb je de app al verwijderd,data verwijderd en opnieuw geinstalleerd?
De widgets zijn ondereel van de app, maar aan je reactie te zien heb je dat al gedaanquote:Op maandag 3 december 2012 21:08 schreef pokertime het volgende:
[..]
De apps synchroniseren perfect, het zijn de widgets op de diverse bladen die niet verversen. Bedankt voor het meedenken!
Ga het nu proberen, mijn reaktie was puur positief en zeker niet verkeerd bedoeld!quote:Op maandag 3 december 2012 21:10 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
De widgets zijn ondereel van de app, maar aan je reactie te zien heb je dat al gedaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |