Zij pa is Marokkaans toch?quote:Op zondag 9 december 2012 22:21 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Niet waar, heeft een Nederlandse moeder en vader is onbekend.
quote:Op zondag 9 december 2012 22:21 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Niet waar, heeft een Nederlandse moeder en vader is onbekend.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Pierre_van_Hooijdonk#Triviaquote:Van Hooijdonks biologische vader is van Marokkaanse afkomst. Hij heeft hem echter nooit ontmoet en beschouwt Jan van Hooijdonk, de man van zijn moeder Connie, als zijn echte vader. Dit maakte biograaf Emile Schelvis bekend op de dvd Het laatste gevecht die gaat over het voetballeven van Van Hooijdonk.[1]
quote:Op zondag 9 december 2012 22:24 schreef zoekeenleven het volgende:
Cruyf is een seniele oude man, daar moet je niet naar luisteren
Voetbal doet iedereen, van arm naar rijk. Met een bal kan je allesquote:Op zondag 9 december 2012 22:23 schreef Evertjan het volgende:
Rugby en hockey zijn studenten sporten dus minder tuig
man en paard noemen zoals ze het bij VI wel doenquote:Op zondag 9 december 2012 22:24 schreef macca728 het volgende:
en maar krampachtig politiek correct zijn.
jezus
Alleen JD zei wat veel mensen denkenquote:Op zondag 9 december 2012 22:24 schreef macca728 het volgende:
en maar krampachtig politiek correct zijn.
jezus
ja zeg gewoon wat het probleem is. Geen respect tonen naar wie dan ook door bepaalde groepen.quote:Op zondag 9 december 2012 22:24 schreef Evertjan het volgende:
[..]
man en paard noemen zoals ze het bij VI wel doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |