SPOILER: Memleketler!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meet!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Handig toch, kan ze het gelijk droog vegen.quote:Op zaterdag 1 december 2012 15:39 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Moslims die squirten.Zie je het al voor je: Fatima met doek.
Even gezocht. Onvindbaar.quote:Op zaterdag 1 december 2012 15:39 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Moslims die squirten.Zie je het al voor je: Fatima met doek.
Oh boy, je moest eens weten.quote:Op zaterdag 1 december 2012 15:39 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Moslims die squirten.Zie je het al voor je: Fatima met doek.
quote:Op zaterdag 1 december 2012 15:42 schreef Levolution het volgende:
[..]
Handig toch, kan ze het gelijk droog vegen.
Een prinsesje met een voorliefde voor weerwolven en dode mensen in de reeks ook wel bekend als Twilightquote:Op zaterdag 1 december 2012 15:07 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Hou ik van, weet je toch. Wie is Bella? Prachtnaam.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hun allergrootste pijn/zorg op dat moment is die prik. Dat vind ik lief. En verder herinner ik me dit gevoel. Ik kan mij mijn eerste inenting van de GGD nog herinneren.quote:Op zaterdag 1 december 2012 16:12 schreef WammesWaggel het volgende:
Wat is daar lief aan?
Verneem ik daar een broedsgevoel?
Ja toch.quote:Op zaterdag 1 december 2012 16:32 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Lachen om pijn, boven jezelf uitstijgen als een volwaardige yogi op dat soort momenten
Ik kan van een beetje pijn genieten, ja.quote:Op zaterdag 1 december 2012 16:56 schreef Weissman het volgende:
Kunnen we hier uit opmaken dat Ambi geniet van pijn ?
Oh nee, dat is afschuwelijk! Ik doelde op een ander soort pijn.quote:
Ik weet wel meer dingen waar je van kan genieten.quote:Op zaterdag 1 december 2012 16:59 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Ik kan van een beetje pijn genieten, ja.
Sure. You're Weissman.quote:Op zaterdag 1 december 2012 17:09 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ik weet wel meer dingen waar je van kan genieten.
Kinderen mishandelenquote:Op zaterdag 1 december 2012 16:49 schreef Ambipur het volgende:
Ik kan er ook niet tegen, dan heb ik zin ze een extra smack te verkopen.
Boeie.quote:Op zaterdag 1 december 2012 18:45 schreef fb12fb12 het volgende:
Ik stress me echt aan me tante gaat ze me neefje hier brengen omdat hij dat wou
FUCK OFF
Hij wilt elke dag naar mij toe heeft hij geen vrienden ofzo tering
Dat weet ik niet. Wel de meest eerlijke.quote:Op zaterdag 1 december 2012 19:28 schreef Gulmez het volgende:
[..]
jij bent de liefste vrouw van dit topic
Gulmez, je doet me glimlachen. Je opmerking is zo achterlijk, maar o zo geniaal.quote:Op zaterdag 1 december 2012 19:30 schreef Gulmez het volgende:
als wij later stel wij krijgen kinderen en gaan trouwen wij snachts in bed liggen en dood stil is horen we beide onze eigen tinnitus dat is best wel mooi toch op een of anderen manier
True! Eens kijken of ik vanavond een lange vent kan hosselen.quote:Op zaterdag 1 december 2012 19:31 schreef WammesWaggel het volgende:
Iniedergeval de langste, dat is ook iets
Neuh, ga zo naar Amsterdam. Zijn ze ook best kleinquote:Op zaterdag 1 december 2012 19:33 schreef WammesWaggel het volgende:
Ga naar Groningen of een basketballclub
Of naar Weiss, die is ook lang!
Maakt niet uit broederabilan! Die Beempie is voldoende compensatie!quote:Op zaterdag 1 december 2012 19:33 schreef Gulmez het volgende:
ik ben juist best kort mijn broekmaat voor lengte is heel klein in primark waren mijn broekmaat niet eens verkrijgbaar
Over het algemeen zijn Circassiers de langste Turken, helaas ken ik geen vrijgezelle mannen in Holland voor jequote:Op zaterdag 1 december 2012 19:34 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Neuh, ga zo naar Amsterdam. Zijn ze ook best klein
Weiss zou me niet aankunnen, arme man.
Bullshit. De meest lange Turken komen uit het Oosten. Alle mannen in mijn familie zijn langer dan 1.77 en sommigen zijn zowat 2 meter.quote:Op zaterdag 1 december 2012 19:36 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Over het algemeen zijn Circassiers de langste Turken, helaas ken ik geen vrijgezelle mannen in Holland voor je
Jouw familie is speciaal.quote:Op zaterdag 1 december 2012 19:37 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Bullshit. De meest lange Turken komen uit het Oosten. Alle mannen in mijn familie zijn langer dan 1.77 en sommigen zijn zowat 2 meter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |