Verkrijgbaarheid is nog niet zo groot, maar bedrijven als de phone house hebben wel dummies liggen.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 12:19 schreef Stansfield het volgende:
op Pda shop is de nokia 920 niet duur. Maar ik wil hem eerste even in mijn hand hebben voordat ik hem bestel. Maar ligt de nokia 920 al bij de saturn bijvoorbeeld? Of is de verkrijgbaarheid nog niet zo groot?
twitter:O2 twitterde op vrijdag 18-01-2013 om 18:13:20@RadioInTheUK Hi there, the 7.8 Windows Phone update will be released by the end of January and will be available via Zune. reageer retweet
Bij de saturn lagen ze ook. Maar ze zaten vast aan zo'n koort en volgens mij zat de accu er ook niet in want ze waren helemaal niet zwaar. Wel irritant van dat koortje, want dat is toch lastig vergelijken qua gladheid wat je veel leest.quote:Op zaterdag 19 januari 2013 12:41 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Verkrijgbaarheid is nog niet zo groot, maar bedrijven als de phone house hebben wel dummies liggen.
Dat is wat onhandig inderdaad. Hoe het gaat met omruilen bij pdashop gaat weet ik niet, maar reken er maar wel op dat je hem dan terug moet sturen en er in totaal wel een of twee weken over heen kan gaan.quote:Op zondag 20 januari 2013 10:47 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Bij de saturn lagen ze ook. Maar ze zaten vast aan zo'n koort en volgens mij zat de accu er ook niet in want ze waren helemaal niet zwaar. Wel irritant van dat koortje, want dat is toch lastig vergelijken qua gladheid wat je veel leest.
Ik zit er wel over te denken om hem te bestellen bij pda shop. Maar ik lees ook veel over het defect in de trilfunctie. Hoe zit dat met pda shop qua ruilen enz? Dat wordt dan via de post terugsturen enz? Dat is dan wel weer irritant.
Aha dat is dan wel weer een nadeel, maar ja als de prijs een stukje goedkoper is, dan is dat wel weer te doen.quote:Op zondag 20 januari 2013 14:18 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Dat is wat onhandig inderdaad. Hoe het gaat met omruilen bij pdashop gaat weet ik niet, maar reken er maar wel op dat je hem dan terug moet sturen en er in totaal wel een of twee weken over heen kan gaan.
Dinsdag of woensdag wordt m'n 820 bezorgd
Waar heb je hem besteld als ik vragen mag en wanneer? Via Vodafone afgelopen week?quote:Op zondag 20 januari 2013 16:36 schreef E.B.A.H. het volgende:
Ok, ik heb nu een lumia 820 in mijn andere hand en godverdomme wat loopt die shit soepel. Pff, dit maakt het wel moeilijk. Aan de ene kant wil ik wachten op de Xperia Z, SGS4 en M7 maar aan de andere kant is wp8 echt vet. Rawr
Hij is van de schoonvader van een maatje. Ik weet alleen dat hij wel van Vodafone is.quote:Op zondag 20 januari 2013 22:02 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Waar heb je hem besteld als ik vragen mag en wanneer? Via Vodafone afgelopen week?
quote:Op zondag 20 januari 2013 14:53 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Aha dat is dan wel weer een nadeel, maar ja als de prijs een stukje goedkoper is, dan is dat wel weer te doen.
Hoe zit het eigenlijk met hoesjes enzo voor de 920? Ik heb nu een iphone 3Gs met een incipeo feather hoesje eromheen met screenprotector. Dat is een hoesje die mijn iphone beschermt tegen kleine krasjes enz. Als ik hem uit mijn handen laat vallen is hij nog steeds kapot maar voor het gewone gebruik is hij perfect. Maar heeft de nokia 920 dat niet nodig?
hoesje is niet echt nodig, maar anders kun je gewoon voor de officiele nokia hoesjes gaan voor een tientje; cc-1043 uit m'n hoofdquote:Op zondag 20 januari 2013 14:53 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Aha dat is dan wel weer een nadeel, maar ja als de prijs een stukje goedkoper is, dan is dat wel weer te doen.
Hoe zit het eigenlijk met hoesjes enzo voor de 920? Ik heb nu een iphone 3Gs met een incipeo feather hoesje eromheen met screenprotector. Dat is een hoesje die mijn iphone beschermt tegen kleine krasjes enz. Als ik hem uit mijn handen laat vallen is hij nog steeds kapot maar voor het gewone gebruik is hij perfect. Maar heeft de nokia 920 dat niet nodig?
Ah, ok. Vodafone heeft afgelopen week een fout op de website gehad waar ze dinsdag al van op de hoogte waren en wil nu alle abonnementen die met die fout zijn besteld annuleren. Ze hebben echter meermaals aan mij en op twitter bevestigd dat die prijzen klopten.quote:Op zondag 20 januari 2013 22:03 schreef E.B.A.H. het volgende:
[..]
Hij is van de schoonvader van een maatje. Ik weet alleen dat hij wel van Vodafone is.
Dat is idd een prima hoesje. Maar eerst maar eens kijken hoe hij er in het dagelijks gebruik uit gaat zien. En voor een tientje is het goed te doen.quote:Op zondag 20 januari 2013 22:04 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
[..]
hoesje is niet echt nodig, maar anders kun je gewoon voor de officiele nokia hoesjes gaan voor een tientje; cc-1043 uit m'n hoofd
Perfecte hoesjes, zijn dezelfde die meegeleverd werden met lumia 800 maar dan in 920 uitvoering. Heel strak eromheen, doet niets af aan het designquote:Op zondag 20 januari 2013 22:10 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Dat is idd een prima hoesje. Maar eerst maar eens kijken hoe hij er in het dagelijks gebruik uit gaat zien. En voor een tientje is het goed te doen.
Het went echt snel..quote:Op dinsdag 22 januari 2013 23:06 schreef E.B.A.H. het volgende:
Ok, alles werkt nu. Leuk en alles maar ik weet niet of ik kan wennen aan WP8.
Zegt ie na een dag. Geef het even wat tijd man, het werkt als een tietquote:Op dinsdag 22 januari 2013 23:06 schreef E.B.A.H. het volgende:
Ok, alles werkt nu. Leuk en alles maar ik weet niet of ik kan wennen aan WP8.
Ik had precies hetzelfde. Baalde als een stekker ook toen ik zag dat er geen ING app beschikbaar is.quote:Op woensdag 23 januari 2013 14:40 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Zegt ie na een dag. Geef het even wat tijd man, het werkt als een tiet
Overgestapt van?quote:Op woensdag 23 januari 2013 14:41 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Ik had precies hetzelfde. Baalde als een stekker ook toen ik zag dat er geen ING app beschikbaar is.
Nu een maand later ben ik er dik tevreden mee! Al mijn gebruikte apps op 1 scherm, duidelijk overzichtelijk.
Tot nu toe vind ik alles zo omslachtig werken. Vind het ook jammer dat veel gebruikte apps zoals Facebook zo kut zijn. Kan bijvoorbeeld niet bij mijn 2e pagina wat via Android wel kon. Dat ING nog geen app heeft kan ik nog begrijpen. Vind het gewoon erg tegenvallen qua apps.quote:Op woensdag 23 januari 2013 14:40 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Zegt ie na een dag. Geef het even wat tijd man, het werkt als een tiet
Gebruik je die van Microsoft zelf? Ik heb nog een pagina maar die kan ik niet bereiken via de app. Of ik weet niet hoe dit moet..quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:26 schreef popolon het volgende:
Alle apps die ik op de Android had werken ook op W8, of beter zelfs. Ik vind de facebook app juist stukken beter.
Sommige pagina's zijn enkel via een pc te bereiken, vaak apps binnen Facebook.quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:49 schreef E.B.A.H. het volgende:
[..]
Gebruik je die van Microsoft zelf? Ik heb nog een pagina maar die kan ik niet bereiken via de app. Of ik weet niet hoe dit moet..
Het is geen app. Het is een bedrijfspagina.quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Sommige pagina's zijn enkel via een pc te bereiken, vaak apps binnen Facebook.
Geen idee hoe dat moet, geen ervaring mee. Van ING is inderdaad erg jammer, hopelijk schieten ze daar een beetje op want ik zou de app ook graag willen hebben. ABN Amro en Rabobank hebben trouwens al wel apps, ING is gewoon traag en kutquote:Op woensdag 23 januari 2013 19:54 schreef E.B.A.H. het volgende:
[..]
Het is geen app. Het is een bedrijfspagina.
Er zijn er verschillende maar ik gebruik de standaard op de HTC 8X. Vond juist de originele android app erg buggy.quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:49 schreef E.B.A.H. het volgende:
[..]
Gebruik je die van Microsoft zelf? Ik heb nog een pagina maar die kan ik niet bereiken via de app. Of ik weet niet hoe dit moet..
Android.quote:
http://www.windowsphone.c(...)57-af7b-b897bff25a2cquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:02 schreef E.B.A.H. het volgende:
Is er ook een snelle manier om Wifi, gps en dat soort dingetjes aan/uit te zetten?
Thanksquote:Op woensdag 23 januari 2013 21:08 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
http://www.windowsphone.c(...)57-af7b-b897bff25a2c
quote:Op woensdag 23 januari 2013 21:09 schreef Stereotomy het volgende:
Ja, in het notificatie centrum.
Oh wacht.
Zie je, niemand is veilig!quote:Op woensdag 23 januari 2013 22:48 schreef E.B.A.H. het volgende:
Shit, ik begin het steeds leuker te vinden
quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:26 schreef popolon het volgende:
Alle apps die ik op de Android had werken ook op W8, of beter zelfs. Ik vind de facebook app juist stukken beter.
Ait, nou nog even een degelijk notificatiecenter erbij, vlotte whatsapp app erbij, goede accu en allemaal ietsje dunner en ik sluit per direct een maximale lening bij IB groep afquote:Op woensdag 23 januari 2013 19:40 schreef ArnosL het volgende:
http://www.nu.nl/gadgets/(...)-pureviewcamera.html
Er komen alweer nieuwe, terwijl er nu nog leveringsproblemen zijn met de huidige. Zou wel bruut zijn, een Lumia 920+ met 41 megapixel camera
whatsapp vind ik prima werken t.o.v. WP7 qua snelheid. Minpuntje vind ik nog dat deze niet in het lockscreen z'n updates laat zien en dat deze niet geïntegreerd is in de people hub. Accu vind ik niet zo'n probleem omdat deze toch vaak aan de ketting ligt. Notificatiecentrum mis ik niet, maar dat is puur persoonlijk uiteraard.quote:Op donderdag 24 januari 2013 01:14 schreef andreas612 het volgende:
[..]
[..]
Ait, nou nog even een degelijk notificatiecenter erbij, vlotte whatsapp app erbij, goede accu en allemaal ietsje dunner en ik sluit per direct een maximale lening bij IB groep af
Ik ben android gewend dus notificaties ben ik wel aan gehechtquote:Op donderdag 24 januari 2013 11:23 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
whatsapp vind ik prima werken t.o.v. WP7 qua snelheid. Minpuntje vind ik nog dat deze niet in het lockscreen z'n updates laat zien en dat deze niet geïntegreerd is in de people hub. Accu vind ik niet zo'n probleem omdat deze toch vaak aan de ketting ligt. Notificatiecentrum mis ik niet, maar dat is puur persoonlijk uiteraard.
er is bij foto's toch ook de optie om op datum gesorteerd te kijken ? ik zie bv. een optie januari 2013. Als je daar 700 foto's hebt dan heb je een probleem mogelijk, maar als ze netjes verdeeld zijn over meerdere maanden qua datum zie ik geen probleem.quote:Op zondag 27 januari 2013 22:17 schreef E.B.A.H. het volgende:
En kan ik ook mijn fotos sorteren van nieuw naar oud. Nu moet ik elke keer helemaal naar beneden scrollen als ik bij mijn nieuwe pics wil komen. Vooral als ik werkfoto's moet laten zien is dit irritant omdat ik er tegen de 700 heb.
Optie datum heb ik al gezien ja. Het probleem is dat ik dan alle foto's van al mijn albums zie, inclusief wijvenquote:Op zondag 27 januari 2013 23:35 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
er is bij foto's toch ook de optie om op datum gesorteerd te kijken ? ik zie bv. een optie januari 2013. Als je daar 700 foto's hebt dan heb je een probleem mogelijk, maar als ze netjes verdeeld zijn over meerdere maanden qua datum zie ik geen probleem.
Daar zit met een Ismart 150 abonnement van tmobile wat ik ga verlengen wel een prijsverschil tussen in de aanschaf. Bij pda shop is de telefoon dan 69 euro. Bij the phone house 120.quote:Op maandag 28 januari 2013 17:00 schreef ArnosL het volgende:
Leveringen zijn nog steeds drama geloof ik. The Phone house heeft ze regelmatig wel gewoon in voorraad.
Tsja, dan moet je nog even wachten. Nokia produceert nu wel een stuk meer dan de afgelopen maanden schijnt het, dus levertijden zouden terug moeten lopen.quote:Op maandag 28 januari 2013 19:30 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Daar zit met een Ismart 150 abonnement van tmobile wat ik ga verlengen wel een prijsverschil tussen in de aanschaf. Bij pda shop is de telefoon dan 69 euro. Bij the phone house 120.
Ik zat net met een verkoper in de chat op tmobile.nl en daar hebben ze nog geen datum. Terwijl er bij coming soon eind januari staat. Dus nog maar een paar weekjes wachten.quote:Op maandag 28 januari 2013 19:31 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Tsja, dan moet je nog even wachten. Nokia produceert nu wel een stuk meer dan de afgelopen maanden schijnt het, dus levertijden zouden terug moeten lopen.
Officiële lancering was 14 januari, dus kun je nagaan hoe slecht de leveringen zijn als ze daar nog steeds niks hebbenquote:Op maandag 28 januari 2013 19:33 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Ik zat net met een verkoper in de chat op tmobile.nl en daar hebben ze nog geen datum. Terwijl er bij coming soon eind januari staat. Dus nog maar een paar weekjes wachten.
Precies, ik snap dat dat op de 1e dag niet allemaal tegelijk verkrijgbaar kan zijn, maar nu zijn we 2 weken verder dan kan je toch een hele lading van die dingen al naar nederland verstuurd hebben.quote:Op maandag 28 januari 2013 19:35 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Officiële lancering was 14 januari, dus kun je nagaan hoe slecht de leveringen zijn als ze daar nog steeds niks hebbenLumia 820 is al wel goed verkrijgbaar
Ik lig lichtelijk in de clinch met Vodafone. Vandaag een klacht ingediend bij Consuwijzer tegen ze en gister al een klachtenbrief naar ze gestuurd. Ze hebben me namelijk vorige week zaterdag beloofd dat ik hem afgelopen dinsdag of woensdag zou ontvangen, maar toen kreeg ik niks. Ding was niet eens verstuurd bleek, maar donderdag meldden ze me dat hij verstuurd was en de volgende dag afgeleverd zou worden.quote:Op maandag 28 januari 2013 19:38 schreef Boterbartje het volgende:
vandaag bij vodafone geweest, alweer. Volgende week komt de lumia 820 bij vf maar 920 weten ze nog steeds niet. Sta 2e op de lijst dus wordt iig snel gebeld.
Bij kpn in HENGELO OV lagen nog zwarte lumia 920's
Ja ik heb dus ook al meerdere toezeggingen gehad waar ik niet over te spreken ben. Het is dat ze in de winkel aardig zijn maar van corporate uit is het kut. Ik ga ook een paar klachtenbrieven tikken en naar Consumentenbond, vodafone etc sturen.quote:Op maandag 28 januari 2013 19:41 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Ik lig lichtelijk in de clinch met Vodafone. Vandaag een klacht ingediend bij Consuwijzer tegen ze en gister al een klachtenbrief naar ze gestuurd. Ze hebben me namelijk vorige week zaterdag beloofd dat ik hem afgelopen dinsdag of woensdag zou ontvangen, maar toen kreeg ik niks. Ding was niet eens verstuurd bleek, maar donderdag meldden ze me dat hij verstuurd was en de volgende dag afgeleverd zou worden.
Weer niet gebeurd, dus weer chagrijnig opgebeld. Ding was nog steeds het magazijn niet uit. Vandaag beloven ze weer vrolijk dat ze snel zullen leveren
Klachtenbrieven moeten officieel naar een postadres gestuurd worden, maar als je ze naar webcare.nl@vodafone.com stuurt worden ze ook in behandeling genomen. Gaat wat sneller als het goed isquote:Op maandag 28 januari 2013 19:52 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ja ik heb dus ook al meerdere toezeggingen gehad waar ik niet over te spreken ben. Het is dat ze in de winkel aardig zijn maar van corporate uit is het kut. Ik ga ook een paar klachtenbrieven tikken en naar Consumentenbond, vodafone etc sturen.
Doe gewoon via de post. Beetje antrax erbijquote:Op maandag 28 januari 2013 19:53 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Klachtenbrieven moeten officieel naar een postadres gestuurd worden, maar als je ze naar webcare.nl@vodafone.com stuurt worden ze ook in behandeling genomen. Gaat wat sneller als het goed is
hahaha lol xd dat is een goeiquote:Op maandag 28 januari 2013 19:56 schreef andreas612 het volgende:
Of een scheet in de enveloppe laten en gauw verzegelen
Eens met deze porno verklaringquote:Op dinsdag 29 januari 2013 13:45 schreef Klonk het volgende:
alleen bang dat ik als figuur wat graag roms flasht me helemaal kapot ga vervelen maar toch, die 920 is pure porno
kan je nagaan als je porno op je 920 gaat kijken... pornceptionquote:Op dinsdag 29 januari 2013 13:45 schreef Klonk het volgende:
Gisteren even staan pielen met de lumia 920 en damn wat een geil toestel is dat zeg, bouwkwaliteit echt super hoe dat in je hand ligt. En hoe soepel alles draait
Ben alleen bang dat ik als figuur wat graag roms flasht me helemaal kapot ga vervelen maar toch, die 920 is pure porno
Heb ik ook ja, erg irritantquote:Op maandag 28 januari 2013 20:36 schreef SpankmasterC het volgende:
Is m'n vriendin de enige die in haar Maps-app niets meer op kan zoeken? Geen enkel iets wil hij vinden, bestaande adressen, zelfs dingen in de VS niet. Is op een HTC 8S
Inmiddels opgelost, zoekopdrachten doen het weer gewoonquote:
Dit. Die pleuris update is er al een tijdje, dus uitrollen die hap. Zune houdt hier zn bek over een update.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 20:34 schreef Artillerieschaap het volgende:
Nou, het is nog tweeënhalve dag 'eind januari', het half jaar wachten op 7.8 moet toch ieder moment voorbij zijn...
Ja die kleinere tegels en meerdere kleurenquote:Op woensdag 30 januari 2013 19:46 schreef Koepert het volgende:
Updaten atm.. Ben benieuwd..maar verwacht er idd niet teveel van..
Nieuwe formaten tiles..ja..leuk..misschien... Verder??
En een kek nieuw startschermpje..quote:Op woensdag 30 januari 2013 19:48 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Ja die kleinere tegels en meerdere kleuren
En achter de schermen vast ook allemaal kleine bugfixesquote:Op woensdag 30 januari 2013 20:17 schreef Koepert het volgende:
[..]
En een kek nieuw startschermpje..
Ik ben nu bezig met het updatenquote:Op woensdag 30 januari 2013 21:08 schreef spenky het volgende:
mensen al gelukt je telefoon te updaten? Mijne heeft nog geen update ontvangen, en manual lukt het ook niet, via de disconnect methode
quote:Ik heb een DHCP adres op mijn PC.
Om mijn leven makkelijker te maken gebruik ik onderstaand batch bestandje.
Aktie1:
Open Notepad
Copieer in het bestand
ipconfig /release
pause
ipconfig /renew
pause
Sla 'm op met een willekeurige naam maar wel eindigend met de extentie .bat.
Aktie2:
Start Zune met je Lumia zonder Wifi en Data connectie op je Lumia.
Klik op "update" in Zune. Na een paar seconden dubbelklik je op bovenstaand gemaakte .bat bestand.
Na de notificatie dat er een update is, druk je op enter om het bestand bestand verder te laten lopen. Nu heb je weer internet verbinding en kan de update gedownload worden.
Idem voor de 2de update.
Ik krijg het na 100000x proberen nog steeds niet voor elkaar dat die gaat updatenquote:Op woensdag 30 januari 2013 21:15 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Ik ben nu bezig met het updaten
Heb de 1e update gehad, net weer de disconnect methode gedaan. nu bezig met de 2e update, en hierna moet ik nog 1 keer de disconnect truck uitvoeren en 'm dan pas bijwerken naar de 7.8
Hoe heb je verbinding? Met wifi of bekabeld?quote:Op woensdag 30 januari 2013 21:34 schreef spenky het volgende:
[..]
Ik krijg het na 100000x proberen nog steeds niet voor elkaar dat die gaat updaten
haha ja dat had ik ookquote:Op woensdag 30 januari 2013 22:03 schreef badboynova het volgende:
Hoppa 3 updates uitgevoerd, en daar is dan 7.8 op mijn HTC Titan.
Wel schrikken als je de grote tiles voor het eerst ziet.
Die grote tiles zijn toch hetzelfde? 'k dacht dat ze alleen die kleintjes hadden toegevoegd?quote:Op woensdag 30 januari 2013 22:03 schreef badboynova het volgende:
Hoppa 3 updates uitgevoerd, en daar is dan 7.8 op mijn HTC Titan.
Wel schrikken als je de grote tiles voor het eerst ziet.
Nee zijn een slag groter omdat de zwarte balk aan de rechterkant weg isquote:Op woensdag 30 januari 2013 22:05 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Die grote tiles zijn toch hetzelfde? 'k dacht dat ze alleen die kleintjes hadden toegevoegd?
ah ohjaquote:Op woensdag 30 januari 2013 22:05 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Nee zijn een slag groter omdat de zwarte balk aan de rechterkant weg is
Op een 4,7'' scherm gebruik je 't?quote:Op woensdag 30 januari 2013 22:07 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Nu ik het een beetje ingedeeld heb valt het verschil niet meer op
Uh ja gewoon op de Lumia 800quote:Op woensdag 30 januari 2013 22:08 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Op een 4,7'' scherm gebruik je 't?
kabel,quote:Op woensdag 30 januari 2013 21:35 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Hoe heb je verbinding? Met wifi of bekabeld?
ziet er mooi uitquote:Op woensdag 30 januari 2013 22:11 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Uh ja gewoon op de Lumia 800
Foto net gemaakt
[ afbeelding ]
Ja ik heb een unbranded toestel,quote:Op woensdag 30 januari 2013 22:11 schreef spenky het volgende:
[..]
kabel,
ik schakel dan wel mn internet uit.. Maar hij heeft in 4 seconde al door dat er geen update is en anders staat er kan nit verbinden met update server
heb een throphy Vodafone branded
Ja dat doe ik iedere keer, miss idd vodafone zn schuldquote:Op woensdag 30 januari 2013 22:14 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Ja ik heb een unbranded toestel,
1. Wifi en data disconnecten op je telefoon
2. Naar update gaan in zune, ff paar keer tellen hoelang t duurt voordat zune aangeeft dat er geen update is.
3. Dan naar een andere optie, dan naar updaten, net een seconde voor t einde de kabel uit je laptop halen
Zo is het bij mij gelukt
Het kan heel goed zijn dat het voor jouw vodafone brand nog niet mogelijk is
Bij de lumia 610 van m'n moeder vindt ie ook niks, ondanks een keer of 10 m'n internet eruit knallenquote:Op woensdag 30 januari 2013 23:29 schreef spenky het volgende:
[..]
Ja dat doe ik iedere keer, miss idd vodafone zn schuld
USB of netwerkkabel? Vodafone Lumia 800 hierquote:Op woensdag 30 januari 2013 22:14 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Ja ik heb een unbranded toestel,
1. Wifi en data disconnecten op je telefoon
2. Naar update gaan in zune, ff paar keer tellen hoelang t duurt voordat zune aangeeft dat er geen update is.
3. Dan naar een andere optie, dan naar updaten, net een seconde voor t einde de kabel uit je laptop halen
Zo is het bij mij gelukt
Het kan heel goed zijn dat het voor jouw vodafone brand nog niet mogelijk is
internetquote:Op donderdag 31 januari 2013 09:25 schreef DoofenSchmirz het volgende:
[..]
USB of netwerkkabel? Vodafone Lumia 800 hier
Bij mij wel. Moest het bij elke fucking update doen. het zijn er 3.quote:Op donderdag 31 januari 2013 11:28 schreef SpankmasterC het volgende:
De disconnect-truc heeft bij mij helaas nog geen vruchten afgeworpen (HTC Radar bij Hi), ga t zo wel weer proberen
Yes, hij heeft 'm gepakt, doet nu de eerste update!quote:Op donderdag 31 januari 2013 11:30 schreef DoofenSchmirz het volgende:
[..]
Bij mij wel. Moest het bij elke fucking update doen. het zijn er 3.
Hij is nu de laatste aan het installeren. Ben benieuwd.
Als je een error code krijgt, ben je te vroeg. Zegt ie dat ie up to date is, ben je te langzaam.
Ik tel 1 missisipi, 2 missisipi, 3 mis *plug*
Nog iets wat helpt, zet je foon op Airplane mode!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |