Wat een knuppelquote:Op vrijdag 30 november 2012 18:11 schreef msacras het volgende:
[..]
Haha nouja ze weet natuurlijk dat hij vorig jaar voor haar dat had gemaakt, maar nu was hij zo dom om te zeggen op facebook "kunnen we niet opnieuw lootjes trekken, ik heb dezelfde als vorig jaar."![]()
Mongool is hij ook haha, en dat is dan een 20-jarige student?
Ja maar daarmee sluit je mensen mee uit. Als je dan twintig bent mag je ineens niet meer posten.quote:Op vrijdag 30 november 2012 18:12 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Ben ik nog niet helemaal over uit, ik vind tieners sowieso al beter, dat heeft niet zo'n negatieve lading als pubers.
ja, door dit soort gedrag gaat meer.macht naar de.hoge heren in den haag, loeminadiequote:
Of gewoon Young Adults. YOU!!!quote:Op vrijdag 30 november 2012 18:13 schreef krullenbolletje het volgende:
of "young", als in young adults
Dat is hij ook, hoef je je niet over te verontschuldigen haha. Ik had het bericht maar snel verwijderd (ik was admin van zo'n evenpagina ofzo blabla dus dat kon) maar toen had ze het al gezien.quote:
Als ik in de topiclijst kijk zie ik inderdaad wel verandering.quote:Op vrijdag 30 november 2012 18:13 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
blijkbaar wel want het is veranderd
Ik ga alquote:Op vrijdag 30 november 2012 18:13 schreef Conflict het volgende:
[..]
Ja maar daarmee sluit je mensen mee uit. Als je dan twintig bent mag je ineens niet meer posten.
Of gewoon een SC in onz.quote:Op vrijdag 30 november 2012 18:15 schreef Conflict het volgende:
[..]
Ik vind het niet eens een slecht idee. Maar nogmaals de naam veranderen lijkt me niet slim.
Idd maar dat wij daar nog over discussieren is het ergstequote:Op vrijdag 30 november 2012 18:13 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
blijkbaar wel want het is veranderd
Ohquote:Op vrijdag 30 november 2012 18:14 schreef msacras het volgende:
[..]
Dat is hij ook, hoef je je niet over te verontschuldigen haha. Ik had het bericht maar snel verwijderd (ik was admin van zo'n evenpagina ofzo blabla dus dat kon) maar toen had ze het al gezien.
Zegt wie? Ik denk dat twintigers ook niet graag met "jong" geassocieerd worden, zo zijn er bepaalde mensen die hier niet meer posten (alleen nog maar in NB) terwijl ze in pub sc wel posten. Ik heb het idee dat zij zich nu eerder weggejaagd voelenquote:Op vrijdag 30 november 2012 18:13 schreef Conflict het volgende:
[..]
Ja maar daarmee sluit je mensen mee uit. Als je dan twintig bent mag je ineens niet meer posten.
je hoeft het niet te lezenquote:Op vrijdag 30 november 2012 18:15 schreef ChesterPerry het volgende:
[..]
Idd maar dat wij daar nog over discussieren is het ergste
Nee dat is op zich waar.quote:Op vrijdag 30 november 2012 18:15 schreef Conflict het volgende:
[..]
Ik vind het niet eens een slecht idee. Maar nogmaals de naam veranderen lijkt me niet slim.
ik ben speciaal voor jou gekomen a maatjequote:Op vrijdag 30 november 2012 18:16 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
je hoeft het niet te lezen
ik voel mij vereerdquote:Op vrijdag 30 november 2012 18:17 schreef ChesterPerry het volgende:
[..]
ik ben speciaal voor jou gekomen a maatje
Ik kwam nooit in pub, omdat pub. Toen vroeg ik me af sinds wanneer er Jong! wasquote:Op vrijdag 30 november 2012 18:16 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Zegt wie? Ik denk dat twintigers ook niet graag met "jong" geassocieerd worden, zo zijn er bepaalde mensen die hier niet meer posten (alleen nog maar in NB) terwijl ze in pub sc wel posten. Ik heb het idee dat zij zich nu eerder weggejaagd voelen
pedoquote:Op vrijdag 30 november 2012 18:17 schreef ChesterPerry het volgende:
[..]
ik ben speciaal voor jou gekomen a maatje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |