abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_119821236
Nergens last van gehad met mn torrentjes en RSS feed. Zet 's ochtends mn computer aan, ding maakt zelf verbinding, zoek de goede series, haalt ze voor me binnen en zet ze in het juiste mapje...ik hoef ze alleen nog maar te kijken :P
pi_119824214
Godverdomme, mn scene verpest door Caroline.
Al maakte die date met Klaus t wel weer goed :P

jammer van dat gesire..alsof elena nietuit vrije wil op Damon wil ;(
pi_119832618
Heb op nieuwsgroepen nog geen goede werkende download gevonden voor laatste aflevering :( Kan iemand me een werkende nzb pm/dm-en ? :)
  zondag 2 december 2012 @ 02:43:08 #54
236046 NotYou
tigerblood
pi_119832966
Oh god, als zelfs de Vampire Diaries huisvrouwen aan 't usenetten slaan dan weet je wel hoe laat het is. RIP aan de nabestaanden, het was een heerlijk systeem. :'(
Je suis Charlie Sheen
  zondag 2 december 2012 @ 12:21:47 #55
128491 J-net
Prettig gestoord
pi_119838183
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 december 2012 15:07 schreef Mrs.Salvatore het volgende:

[..]

Gewoon Torrents of Nieuwsgroepen?! Zo moeilijk is het niet |:(
Ik heb normaal op vrijdagochtend binnen maar dit keer wasmer geen werkend bestand.
Normalit heb ik geen problemen, maar toen ik hier postte hadden er meer het. Dus afgelopen week was het moeilijk ;-)
~~~~~~Dream as if you 'll live forever, live like you 'll die today~~~~~
pi_119838225
ik kijk t gewoon online..
  zondag 2 december 2012 @ 13:00:39 #58
147091 janeway
live long and prosper
pi_119839127
ze zijn er wel te vinden hoor de werkende nzb's Maureentje heeft een pmetje van deze usenettende semi huisvrouw...
pi_119842310
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 december 2012 21:40 schreef Kleurdoos het volgende:
jammer van dat gesire..alsof elena nietuit vrije wil op Damon wil ;(
Natuurlijk zou ze dat nooit uit vrije wil willen :{w
pi_119842621
Ik had met 4x06 al problemen. Kon nergens een nzb vinden. Dus deze aflevering heb ik met een livestream gekeken. Heb hem nou gedownload, hij was niet compleet maar heeft hem wel uitgepakt dus denk dat ie het wel doet. Heb hem nog niet geprobeerd.
pi_119843300
uTorrent in combinatie met isohunt werkt prima, ik kan alles eigenlijk wel vinden en gewoon al heel snel.
pi_119843796
ik normaal ook maar 4x06 kon ik pas 22.00 's avonds vinden (had hem al op een stream website gekeken maar toch) meestal staan de afleveringen er rond 4.00 's nachts al op. misschien dat het iets eenmaligs was, maar vond het wel apart.
pi_119847750
Ik had hem 's ochtends direct gevonden, meerdere zelfs. Raar.
pi_119853204
Ik ook. Heel vreemd idd ik heb echt nergens last van
Gewoon normaal doen ja.
pi_119870385
quote:
0s.gif Op zondag 2 december 2012 15:40 schreef AlwaysHappy het volgende:
uTorrent in combinatie met isohunt werkt prima, ik kan alles eigenlijk wel vinden en gewoon al heel snel.
Hier ook!
pi_119876911
Aflevering zelf vond ik trouwens wel leuk. Eindelijk wat Damon/Elena actie! En ik geloof er niks van dat dat allemaal veroorzaakt moet zijn door die sire bond. Al voordat ze vampier werd had ze zeer sterke gevoelens voor Damon. En er zijn ook dingen die ze niet heeft gedaan nadat Damon het zei. Daarnaast is het wel heel erg toevallig dat een zeldzame sire bond bij vampieren net bij Elena en Damon ontstaat. Laat ze toch gewoon even gezellig samen zijn zonder de kijker het idee te geven dat ze nooit samen gelukkig kunnen zijn zonder een andere reden ( Damon bijna dood / sire bond/ etc ). Gun de Damon/Elena kijkers ook eens wat! Ook al is het maar een paar afleveringen. Ondertussen is het voor mij bijna zeker dat Elena met Stefan eindigt, maar kan het nou zoveel kwaad dat om Elena een paar afleveringen met Damon te gunnen?

En Caroline vind ik normaal erg leuk maar die moet niet zeiken over Elena. Zelf heeft ze gevoelens voor Klaus..hypocriet.
pi_119876958
Ik hoop in ieder geval dat het allemaal niet klopt, die sire bond. Vind het wel echt stom dat ze dit weer moesten verzinnen, ik kan me niet voorstellen dat er meer Stelena dan Delena fans zijn.

En ik ergerde me ook aan Caroline.
Gewoon normaal doen ja.
pi_119880444
Dit is gewoon voor de opvulling. Natuurlijk kunnen Damon & Elena nu niet gelukkig samen zijn. Dan is er niks spannends meer aan. Ik denk dat Damon gelooft dat Elena's gevoelens voor hem door die sire bond komen (omdat hij nog nooit gekozen is :'() en dat Elena denkt dat het BS is en zeker weet dat haar gevoelens voor Damon echt zijn. Dan besteedt ze het 2de deel van het seizoen eraan om te vechten voor Damon en hem te bewijzen dat haar gevoelens echt zijn.

De schrijvers hebben ons nu een voorproefje van DE gegeven en nou rukken ze het weer weg voor onze neus omdat ze daar zo goed in zijn :P
pi_119881182
ja maar kom op, ze mogen toch wel even 2 afleveringen gelukkig neuken?
pi_119890005
gave laatste episode, alleen snapte ik 1 dinge niet helemaal

stefan zei '' elena is gebonde aan damon '' hoezo gebonden..
bedoeld ie dan soulmates ofzo???
pi_119890136
quote:
0s.gif Op maandag 3 december 2012 19:03 schreef casper019 het volgende:
gave laatste episode, alleen snapte ik 1 dinge niet helemaal

stefan zei '' elena is gebonde aan damon '' hoezo gebonden..
bedoeld ie dan soulmates ofzo???
Sire bond, op dezelfde manier dat Klaus zijn hybrids zijn gebonden aan Klaus.
pi_119899208
quote:
0s.gif Op maandag 3 december 2012 15:14 schreef Kleurdoos het volgende:
ja maar kom op, ze mogen toch wel even 2 afleveringen gelukkig neuken?
Tsja mijn idee. Maar ik ben bang dat de schrijvers ons dit niet gunnen :'(
pi_119901101
quote:
1s.gif Op maandag 3 december 2012 19:07 schreef krullenbolletje het volgende:

[..]

Sire bond, op dezelfde manier dat Klaus zijn hybrids zijn gebonden aan Klaus.
Maar waarom heeft Klaus Tyler niet gebatst dan? :?
Je suis Charlie Sheen
pi_119901160
quote:
0s.gif Op maandag 3 december 2012 22:40 schreef NotYou het volgende:

[..]

Maar waarom heeft Klaus Tyler niet gebatst dan? :?
dat is dus niet uitgelegd :+ Waarschijnlijk omdat elena gewoon gevoelens heeft voor damon
pi_119901924
Ik ben benieuwd wat die weerwolf chick bij Shane deed.

En Klaus was veel te lief ;(
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')