Seks! Vrijwel iedereen doet het of heeft het erover. Maar wat betekent seks nu voor jou (en je partner)? Meningen, ideeën, vragen en discussies zijn welkom. Geen puberaal gedrag aub.
Hier vind je allemaal super toffe (vaste) users die over van alles kunnen praten. Het gaat hier niet alleen om of over seks, maar eigenlijk wel vaak. Ook praten we vaak over het weer, over BBQ'en, over vakantie en over leuke toffe dingen zoals roze olifanten en lolly's met spinnen erin. Maar ook over spelletjes zoals weerwolfje en flesjedraaien. Je kan het zo gek niet bedenken of er wordt hier over gesproken!
Ik heb op de laatste 2 mails geen antwoord gehad... Denk dat ik het laatste mailtje nog een keer stuur en steeds ga opnummeren hoeveel keer ik het mailtje gestuurd heb.
Is goed met je. Ga maar lekker in JNG de kleuter uithangen verder.
[..]
Moraalridder? Redden? WTF? Ik vraag me oprecht af waar deze rant nou weer vandaan komt? Het raakt namelijk kant nog wal.
En als je niet wil dat iemand zich daar mee bemoeit, moet je dan in dm of pm doen.
Nee, het interesseert me niet dat je je ermee bemoeit, je trekt alleen verkeerde conclusies want het is niet mijn bedoeling om neerbuigend over te komen, ik wil alleen maar uitleggen wat de invloed is van die pret-nestjes.
Oja, daar had je de vorige keer toch ook al last van? Sterkte Gaat wel goed hier, plannen voor het weekend stromen binnen .
Dat klopt, Ik had maandag en dinsdag erg pijn, maar toen belde ik de tandarts gisteren omdat ik eruit zag als een hamster met wintervoorraad in zijn wang, en toen moest ik langskomen, en kreeg ik pillen en pijnstilling!The Blessing!!
Dat klopt, Ik had maandag en dinsdag erg pijn, maar toen belde ik de tandarts gisteren omdat ik eruit zag als een hamster met wintervoorraad in zijn wang, en toen moest ik langskomen, en kreeg ik pillen en pijnstilling!The Blessing!!
Wat ga je allemaal voor leuke dingen doen?
Hehehehe . Nou, gelukkig heb je er nu medicatie voor
Nou, ik moet even kerstkaarten kopen, naar de kapper, en 's avonds naar Nitro Circus