Hehe!quote:Op maandag 3 december 2012 11:11 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
Een onmisbaar artikel om je ramen handig schoon te kunnen maken... de Glass Master Pro! Lijkt echt op een tellsell ding, maar het werkt verdomd fijn!
http://carclean.nl/produc(...)_kit_GMP_7601_100736
Bestel meteen wat MF dingen erbij: Glass Master Pro - Terry Bonnet - 3 pack
Dan ben je klaar
Scheelt je een berg onnodig klotewerk
Ja heb hem ook gevonden, is dat niks?quote:Op maandag 3 december 2012 11:12 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Oh, die hebben alleen de liquid versie van ProVision.
Ja maar carclean heeft nog eens 5e verzendkosten, beetje veel voor een eenmalige bestelling.quote:Op maandag 3 december 2012 12:26 schreef jitzzzze het volgende:
Bij halfords is de provision wel een stuk duurder dan bij carclean.
Dat dacht ik ook.quote:
Dat hadden ze bij mij vanochtend al gedaan.quote:Op vrijdag 7 december 2012 13:23 schreef jitzzzze het volgende:
Net alle sneeuw van de wagen geveegd, voordat één of ander buurtjochie een sneeuwbal van mijn motorkap maakt. En daarbij mogelijk allemaal krassen maakt.
Bij mij gelukkig niet, even snel met het wissertje erover en het gevaar is gewekenquote:Op vrijdag 7 december 2012 13:45 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Dat hadden ze bij mij vanochtend al gedaan.
Ja, ik was vanochtend te laat om 8 uur. Toen was het al gebeurd. Net wel de rest er ff afgehaald.quote:Op vrijdag 7 december 2012 13:46 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Bij mij gelukkig niet, even snel met het wissertje erover en het gevaar is geweken
En zojuist twee 10l jerrycans ontvangen om zelf water mee te nemen naar de wasdoosquote:Op vrijdag 7 december 2012 13:47 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Ja, ik was vanochtend te laat om 8 uur. Toen was het al gebeurd. Net wel de rest er ff afgehaald.
Had je niet beter afsluitbare emmers kunnen nemen?quote:Op vrijdag 7 december 2012 13:48 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
En zojuist twee 10l jerrycans ontvangen om zelf water mee te nemen naar de wasdoos
Nou ja, dit is alleen voor de wintermaanden. De rest van het jaar was ik hem hier voor de deur.quote:Op vrijdag 7 december 2012 13:51 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Had je niet beter afsluitbare emmers kunnen nemen?
Ook in de wintermaanden mag ie glimmenquote:Op vrijdag 7 december 2012 20:37 schreef Repeating het volgende:
Jezus wat een moeite steek jij er nog in tijdens de wintermaanden. Het is mij veel te koud en hij ziet er bovendien na 1 dag niet meer uit. Even met de hogedruk erover is dus ook het enige wat ik nu doe. Begin maart krijgt 'ie weer een dosis liefde.
Alleen maar lof.quote:Op vrijdag 7 december 2012 21:06 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Ook in de wintermaanden mag ie glimmenHij glimt nog steeds keihard na de wasbeurt van vorige week. En dan heb ik de hele week gereden.
Morgen weer eventjes wassen, 3e laag wheelsealant erbij, banden in de bold & bright, ramen van binnen weer schoonmaken en ik kan weer een week vooruit. Ik zit minimaal 10 uur per week in die wagen, dan mag het wel schoon zijn vind ik.quote:Op vrijdag 7 december 2012 21:10 schreef Repeating het volgende:
[..]
Alleen maar lof.![]()
Ik heb er de tijd en motivatie niet meer voor met dit weer!
Heb je er voor gezorgd dat je banden goed vrij zijn van allerlei vuil en vet?quote:Op zaterdag 8 december 2012 15:25 schreef jitzzzze het volgende:
De PB bold & bright blijft prima zitten op de vrij nieuwe voorbanden, maar op de achterbanden is de pret van korte duur.
Vandaag meegewassen met de shampoo en vorige week met velgenreinigerquote:Op zaterdag 8 december 2012 16:15 schreef Repeating het volgende:
[..]
Heb je er voor gezorgd dat je banden goed vrij zijn van allerlei vuil en vet?
Kan ook zijn dat je banden al richting het uitgedroogde gaan. Dan nemen ze veel meer op en is het effect sneller weg.:)quote:Op zaterdag 8 december 2012 15:25 schreef jitzzzze het volgende:
De PB bold & bright blijft prima zitten op de vrij nieuwe voorbanden, maar op de achterbanden is de pret van korte duur.
Kan, maar dat zou je moeten zien aan de banden zelf. Ze zien er verder prima uit, maar ik denk dat er enorm veel vuil aan zit.quote:Op donderdag 13 december 2012 08:31 schreef M3rcury het volgende:
[..]
Kan ook zijn dat je banden al richting het uitgedroogde gaan. Dan nemen ze veel meer op en is het effect sneller weg.:)
Klopt, maar is niet iets waar iedereen aan denkt. Grondig schoonmaken met APC gaat de truuk waarschijnlijk wel doenquote:Op donderdag 13 december 2012 08:51 schreef jitzzzze het volgende:
dat zou je moeten zien aan de banden zelf. Ze zien er verder prima uit, maar ik denk dat er enorm v
Ik ga er morgen achter komen. Heb nu APC in huis en een PB spuitfles, dus ik kan de banden eens goed schoonmaken en de bekleding. Eens kijken of die vlekken eruit gaan.quote:Op donderdag 13 december 2012 18:34 schreef M3rcury het volgende:
[..]
Klopt, maar is niet iets waar iedereen aan denkt. Grondig schoonmaken met APC gaat de truuk waarschijnlijk wel doen
Even schoonmaken met een borstel oid, en dan goed naspoelen met water. APC is soms best een sterk goedje.quote:Op vrijdag 14 december 2012 09:35 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Ik ga er morgen achter komen. Heb nu APC in huis en een PB spuitfles, dus ik kan de banden eens goed schoonmaken en de bekleding. Eens kijken of die vlekken eruit gaan.
Gewoon inspuiten en afnemen met een handdoek?
Ook de bekleding goed naspoelen met water?quote:Op zaterdag 15 december 2012 08:17 schreef M3rcury het volgende:
[..]
Even schoonmaken met een borstel oid, en dan goed naspoelen met water. APC is soms best een sterk goedje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |