zal wel makelijk voor hem wezen, gewoon een trammetje dan richting Arena, kan ie lekker achterover leunen in de skybox van zijn vriendquote:Op woensdag 28 november 2012 18:02 schreef Copycat het volgende:
Opa wil zeker niet naar een halalwoning verhuizen?
Inderdaad toch weer Hollandsche kost. Geertjequote:Op woensdag 28 november 2012 18:11 schreef pullup het volgende:
Ik wist wel dat hij die Hawaiaaners niet zou vertrouwen iets lekker te kunnen brouwen.
Saté? Hollands?quote:Op woensdag 28 november 2012 18:13 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Inderdaad toch weer Hollandsche kost. Geertje
quote:Op woensdag 28 november 2012 18:02 schreef Scrutinizer het volgende:
Ope heeft eigenlijk te weinig tijd voor de chat, hij overweegt een secretaresse in dienst te nemen.
De stream van Oop wordt inderdaad regelmatig doorgeschakeld naar het grote scherm in de bar ja.quote:Op woensdag 28 november 2012 17:15 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Rotterdammers naar een Ajaxied?
Zeg ik toch, een beetje seniel, maar verder best een goeie vent.quote:Op woensdag 28 november 2012 18:19 schreef Scrutinizer het volgende:
"Ten eerste heb ik een kleindochter en ten tweede moet je kinderen erbuiten laten."
De logica
quote:Op woensdag 28 november 2012 18:05 schreef Pearlbitch het volgende:
We hebben de hele dag in spanning gezeten, maar nu weten we het: het is Chicken Tonight SATÉ!!!
[ afbeelding ]
ach wat een krummel, maar Schrutz ik vind alles best maar hou op met kleinzoon, jij en ik en de halve wereld weten dat hij een prachtige kleindochter heeft, laat die er buiten en doe gewoon normaal daarover.quote:
Dacht je nou echt dat ik wist dat hij een kleindochter had?quote:Op woensdag 28 november 2012 18:23 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ach wat een krummel, maar Schrutz ik vind alles best maar hou op met kleinzoon, jij en ik en de halve wereld weten dat hij een prachtige kleindochter heeft, laat die er buiten en doe gewoon normaal daarover.
Haal die foto weg! Je moet z'n kleindochter erbuiten latenquote:Op woensdag 28 november 2012 18:24 schreef Jian het volgende:
Maare, genoeg gedold, hč,Scrut, de echte kleindochter van Oop heeft gewoon een leuk guitig koppie![]()
[ afbeelding ]
Ja, maar dit is de echte, dan mag 't ......., toch?quote:Op woensdag 28 november 2012 18:26 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Haal die foto weg! Je moet z'n kleindochter erbuiten laten![]()
doe nou niet zo dom he dat wist je, en zo niet dan weet je het nu, hij heeft een heerlijke kleindochter met prachtige kijkers en een mooie naam, vind het zo vernederend steeds te lezen, en niet alleen van jou, maar over dat kleinzoon, dus nogmaals hij heeft een heerlijk kleinkind en het is een meisje.quote:Op woensdag 28 november 2012 18:25 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dacht je nou echt dat ik wist dat hij een kleindochter had?
Hou op, ik rol van de bankquote:Op woensdag 28 november 2012 18:27 schreef Toverheks het volgende:
[..]
doe nou niet zo dom he dat wist je, en zo niet dan weet je het nu, hij heeft een heerlijke kleindochter met prachtige kijkers en een mooie naam, vind het zo vernederend steeds te lezen, en niet alleen van jou maar over dat kleinzoon, dus nogmaals hij heeft een heerlijk kleinkind en het is een meisje.
hoop dat je zacht rollt dan, wil niet dat je jezelf zeer doetquote:
Moet je Oop maar niet proberen te pakken met zijn kleindochterquote:Op woensdag 28 november 2012 18:29 schreef Scrutinizer het volgende:
Ben ik in een timelapse van onvoorstelbare domheid terecht gekomen?
Ja, ga maar even afkoelen, dat is denk ik wel goed. Vreselijke man, een beetje een foto van een sikkeneurig kijkend jongetje plaatsen en insinueren dat het een kleinkind van Oop is, hoe kun jequote:Op woensdag 28 november 2012 18:33 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik ga even een tijdje op m'n handen zitten anders is deze reeks zo weer gesloten.
quote:Op woensdag 28 november 2012 18:33 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik ga even een tijdje op m'n handen zitten anders is deze reeks zo weer gesloten.
Ik vind wel dat we hem nu hard genoeg aangepakt hebben Heks, okee, het was een geweldige overtreding van de hier geldende normen en waarden, maar we moeten ook bereid zijn Scrut te vergevenquote:Op woensdag 28 november 2012 18:35 schreef Toverheks het volgende:
[..]![]()
![]()
jammer he als je een keertje op je woorden gepakt wordt en niet iedereen het leuk vind wat je steeds post om maar *lollllig* over te komen, wees een volwassen vent en klagen kan je bij Danny of Gert.
even goede vrienden hoor, heb een zwak voor Schrutz dus slotje eropquote:Op woensdag 28 november 2012 18:37 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik vind wel dat we hem nu hard genoeg aangepakt hebben Heks, okee, het was een geweldige overtreding van de hier geldende normen en waarden, maar we moeten ook bereid zijn Scrut te vergeven
Nog wel, Scrut gaat wat over de schreef dus dat proberen we nu in goede banen te leiden zodat we niet weer een nieuwe sluiting tegemoet gaan. Ik denk dat we het gaan redden, maar het zal kantje boord zijn.quote:
drijgbriefen,kogelstukken en poedermails kan ook wel eens voor een sluiting zorgen..........quote:Op woensdag 28 november 2012 18:41 schreef Jian het volgende:
[..]
Nog wel, Scrut gaat wat over de schreef dus dat proberen we nu in goede banen te leiden zodat we niet weer een nieuwe sluiting tegemoet gaan. Ik denk dat we het gaan redden, maar het zal kantje boord zijn.
Pak die scrutz dan maar ff goed aan want weer een sluiting kunnen wij niet gebruikenquote:Op woensdag 28 november 2012 18:41 schreef Jian het volgende:
[..]
Nog wel, Scrut gaat wat over de schreef dus dat proberen we nu in goede banen te leiden zodat we niet weer een nieuwe sluiting tegemoet gaan. Ik denk dat we het gaan redden, maar het zal kantje boord zijn.
dat is een mooie rooiequote:Op woensdag 28 november 2012 18:43 schreef Pearlbitch het volgende:
Zondag is de grote dag: dan wordt in Huize Oop de kerstboom opgezet. Om alvast in de sfeer te komen heeft Oop Oma al een mooie kerstster cadeau gedaan. En uiteraard komt ook deze kerstster van Leo!!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zoet maarquote:Op woensdag 28 november 2012 18:47 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik weet gewoon niet meer wat ik nog moet zeggen![]()
Blllllgg brr bnin vawoti soedeloekoe roe?
Oop's kleinkind klinkt helemaal niet zo, die kan al veel beter praten, waarom doe je dit tochquote:Op woensdag 28 november 2012 18:47 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik weet gewoon niet meer wat ik nog moet zeggen![]()
Blllllgg brr bnin vawoti soedeloekoe roe?
Doe nou maar rustig aan Schrutz, alles komt goed en kusje eropquote:Op woensdag 28 november 2012 18:47 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik weet gewoon niet meer wat ik nog moet zeggen![]()
Blllllgg brr bnin vawoti soedeloekoe roe?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |