Hij heeft net sorry gezegdquote:Op woensdag 28 november 2012 17:43 schreef pullup het volgende:
[..]
Voorlopig durft hij niet meer over me te gaan schelden nu hij weet dat ik kijk.
Staat zijn stoel misschien richting Mekka?quote:Op woensdag 28 november 2012 17:41 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik ben er nog niet helemaal over uit, het zou ook kunnen dat hij nu wat meer op een moslim lijkt.
quote:
Bye BQquote:Op woensdag 28 november 2012 17:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Zoonlief komt net binnen. Smakelijk allemaal en laterzzzzz.
Dramaquote:Op woensdag 28 november 2012 17:48 schreef Jian het volgende:
Er wordt steeds minder Sinterklaas gevierd volgens Oop, alleen die moslims fucken nog en die vieren geen Sinterklaas
geweldige analyse weer, Geert zal trots zijn
En sinds Nederland een moslimland is geworden is er altijd gedoe rond Sinterklaas. Dan is het boek weer gejat door Marokkanen, dan zijn weer alle pakjes 'weg' en ook eens hebben die bontkraagjes de hele pakjesboot gejat.quote:Op woensdag 28 november 2012 17:48 schreef Jian het volgende:
Er wordt steeds minder Sinterklaas gevierd volgens Oop, alleen die moslims fucken nog en die vieren geen Sinterklaas
geweldige analyse weer, Geert zal trots zijn
Dit jaar moest Sint met een kleinere boot komen en daarom had ie zijn paar via TNT naar Nederland gestuurd. Nou je raadt het al, die is nog steeds niet aangekomen, waarschijnlijk weer zo'n Marokkaanse postbode, die dat paard achterover heeft gedruktquote:Op woensdag 28 november 2012 17:53 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
En sinds Nederland een moslimland is geworden is er altijd gedoe rond Sinterklaas. Dan is het boek weer gejat door Marokkanen, dan zijn weer alle pakjes 'weg' en ook eens hebben die bontkraagjes de hele pakjesboot gejat.
Op 2 december zet hij de boom neer, hem kan niets gebeuren.quote:Op woensdag 28 november 2012 17:56 schreef Jian het volgende:
Oop leest de bovenstaande posts en zit goedkeurend te knikken.
Ha ha ha ha ha ha echt waar hoe kom je der bij/opquote:Op woensdag 28 november 2012 18:02 schreef Jian het volgende:
Oma zegt dat ze oop's potje net in het water heeft gezet om te weken, want ze durft m niet af te wassen want dan gaan de letters er misschien af. Ik dacht altijd dat ie nog gewoon naar de wc ging,maar hij is dus al een stuk verder heen dan ik dacht.
Dat zei ze echt, ik lieg echt niet, echt niet!quote:Op woensdag 28 november 2012 18:03 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ha ha ha ha ha ha echt waar hoe kom je der bij/op![]()
Nee, hij gruwt van de achtergestelde positie van de vrouw in de Islam. Die moslimmannen doen geen klap in huis, die vrouwen moeten alles alleen doen; schoonmaken, eten koken, hun man bedienen.... Opa vindt dat niet meer van deze tijd.quote:Op woensdag 28 november 2012 18:02 schreef Copycat het volgende:
Opa wil zeker niet naar een halalwoning verhuizen?
Hij kan niet genoeg luiers kopen van zijn persoonsgebonden budget.quote:Op woensdag 28 november 2012 18:02 schreef Jian het volgende:
Oma zegt dat ze oop's potje net in het water heeft gezet om te weken, want ze durft m niet af te wassen want dan gaan de letters er misschien af. Ik dacht altijd dat ie nog gewoon naar de wc ging,maar hij is dus al een stuk verder heen dan ik dacht.
Mijn god,spuit elf, hij gaat als zowat weer eten .......quote:Op woensdag 28 november 2012 18:05 schreef Pearlbitch het volgende:
We hebben de hele dag in spanning gezeten, maar nu weten we het: het is Chicken Tonight SATÉ!!!
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 28 november 2012 18:05 schreef Pearlbitch het volgende:
We hebben de hele dag in spanning gezeten, maar nu weten we het: het is Chicken Tonight SATÉ!!!
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |