quote:Op woensdag 28 november 2012 14:07 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Ik denk niet in de huiskamer, maar in een horecagelegenheid.
Daar houden wij van, bij Ons in de P.C.quote:Op woensdag 28 november 2012 14:23 schreef Deisyy het volgende:
In de cel ten huwelijk gevraagd.... zo romantisch
Ja, en?quote:Op woensdag 28 november 2012 14:04 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ze kan voornemen wat ze wil. Ze is nog getrouwd.
Geen idee, heb me er niet in verdiept, maar logischerwijs denk ik dat je eerst moet scheiden, wil je kunnen trouwen. Dan zou iedereen die getrouwd is, zeggen dat het voornemen er is om met iemand te trouwen die dreigt opgesloten te worden (als je daar bij moet getuigen natuurlijk).quote:Op woensdag 28 november 2012 14:34 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ja, en?
haar voorgenomen huwelijk met Hari geeft wellicht al verschoningsrecht.
O dat wist ik niet! Nee, dan zal het wel instortingsgevaar zijn geweest inderdaad.quote:Op woensdag 28 november 2012 14:03 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Er was een psycholoog aanwezig toen Estelle ging ehh...verklaren dat ze niet ging verklaren. Lijkt me niet dat er een dergelijke specialist voor nodig is om een voorgenomen huwelijk als reden op te voeren.
Nah, gezien eerdere jurisprudentie lijkt me dat niet.quote:Op woensdag 28 november 2012 14:34 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ja, en?
haar voorgenomen huwelijk met Hari geeft wellicht al verschoningsrecht.
Misschien moet madamme wat afleiding zoeken in het zorgen voor haar twee kinderen. Ipv zich als een kleuter te laten verzorgen daar de hare.quote:'Het valt Estelle zwaar dat Badr weer vastzit. Ze zou nauwelijks nog de deur uitkomen en haar moeder zorgt nu voor haar. 'Estelle is elk moment van de dag met Badr bezig. Ze kan niet meer slapen en is kilo's afgevallen. Ze oogt heel broos.'
Het EHRM heeft kort geleden besloten van niet. Daar ging het om iemand die al 18 jaar samen was met haar partner. Verschoningsrecht geldt voor gehuwden en geregistreerd partners, niet voor verkering in welk stadium dan ook.quote:Op woensdag 28 november 2012 14:34 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ja, en?
haar voorgenomen huwelijk met Hari geeft wellicht al verschoningsrecht.
En... misschien heeft ze echt wel niets gezienquote:Op woensdag 28 november 2012 14:38 schreef ThunderBitch het volgende:
Alsof het raar is dat iemand van de kaart is in zo'n situatie. De waarheid is de waarheid, of ze nou labiel is of niet.
Ik zou zeggen, laat ze door een onafhankelijke psy of loog gezien worden.
Dan kan ze dat natuurlijk zeggen. Is ze snel klaar, mag ze weer naar huis.quote:Op woensdag 28 november 2012 14:58 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
En... misschien heeft ze echt wel niets gezien
ja snap ik, maar het zou kunnen... dat bedoel ik, is moeilijk maar niet onmogelijk.quote:Op woensdag 28 november 2012 14:59 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dan kan ze dat natuurlijk zeggen. Is ze snel klaar, mag ze weer naar huis.
Heel onwaarschijnlijk, want waarom heeft ze een psycholoog nodig om aan te tonen dat ze niet kan getuigen als ze niets heeft gezien?quote:Op woensdag 28 november 2012 15:01 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
ja snap ik, maar het zou kunnen... dat bedoel ik, is moeilijk maar niet onmogelijk.
ja, goeie vraagquote:Op woensdag 28 november 2012 15:03 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Heel onwaarschijnlijk, want waarom heeft ze een psycholoog nodig om aan te tonen dat ze niet kan getuigen als ze niets heeft gezien?
Met Gijrath en Kuster als getuige, ze weten nu hoe het hoort.quote:Op woensdag 28 november 2012 14:07 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Ik denk niet in de huiskamer, maar in een horecagelegenheid.
Aha, helder!quote:Op woensdag 28 november 2012 14:44 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Het EHRM heeft kort geleden besloten van niet. Daar ging het om iemand die al 18 jaar samen was met haar partner. Verschoningsrecht geldt voor gehuwden en geregistreerd partners, niet voor verkering in welk stadium dan ook.
Dat wordt geen sprookje met een happy end voor Estelle.quote:Op woensdag 28 november 2012 17:38 schreef barca1971 het volgende:
Er is pas idd verklaard dat er nog 2 getuigen gehoord moeten worden, 1 daarvan is Estelle. Lijkt me dat ze er niet veel langer onderuit kan komen, tenzij ze nu weer gaan proberen haar voor een nitwit te verslijten, gezien het terug sturen van Badr naar de cel..het is een klucht aan het worden, mag toch hopen dat de RM nu ook geen geduld meer met haar heeft, als je niks gezien hebt hoef je ook geen psycholoog te laten zeggen dat je niks kunt verklaren...ze is zo intens gek op die Badr dat ze niks ten nadele van hem wil of durft te zeggen...
Maak je geen zorgen, in dat wereldje bestaan geen principes.quote:Op woensdag 28 november 2012 14:01 schreef MightyMightyM het volgende:
Ben ook toch wel benieuwd naar welke ontwerper zich nog met haar wil associeren, of Leco de maquillage nog wel wil verzorgen, de gastenlijst, of Evert haar weg gaat geven in plaats van Henny.
Goed punt. Dat zou te gemakkelijk zijn.quote:Op woensdag 28 november 2012 14:36 schreef ThunderBitch het volgende:
Dan zou iedereen die getrouwd is, zeggen dat het voornemen er is om met iemand te trouwen die dreigt opgesloten te worden (als je daar bij moet getuigen natuurlijk).
quote:Op woensdag 28 november 2012 18:04 schreef MightyMightyM het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een advies, "de beuk erin"
Maar ja, Bram Bakker. Die zegt wel vaker rare dingen.quote:Op woensdag 28 november 2012 18:27 schreef Leandra het volgende:
Het is het enige advies wat hij niet nodig heeft, sterker nog "De beuk er niet meer in" zou een beter advies zijn.
Was dat niet die man die zijn eigen cliëntes neukte en ze vervolgens uitleende aan een vriend om haar ook door hem te laten neuken?quote:Op woensdag 28 november 2012 18:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar ja, Bram Bakker. Die zegt wel vaker rare dingen.
das keith bakkerquote:Op woensdag 28 november 2012 19:56 schreef Disorder het volgende:
[..]
Was dat niet die man die zijn eigen cliëntes neukte en ze vervolgens uitleende aan een vriend om haar ook door hem te laten neuken?
Is dit het vervolg van plan A? Het charme offensief gaat gestaag door.quote:Op woensdag 28 november 2012 18:04 schreef MightyMightyM het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een advies, "de beuk erin"
Nou een hekel is een groot woord, maar mjn ervaring leert me dat ze er niet heel erg op zitten wachten. Heb ervaring met Marokkaanse (schoon)ouders die een beetje make-up al sletterig vinden en dan moet je net het persoonlijke opmaakpopje van Leco hebben. Verder is ze natuurlijk niet-moslim en ligt in scheiding.quote:Op woensdag 28 november 2012 20:17 schreef barca1971 het volgende:
Denk je dat Mighty? hebben die mensen gewoon standaard een hekel aan westerse dames voor hun zonen
Estelle is dan misschien wel te stom om te telle, maar te slim om haar partneralimentatie af te bestellequote:Op donderdag 29 november 2012 08:58 schreef Leandra het volgende:
Als ze werkelijk zo graag (en snel) met hem zou willen trouwen dan had ze wel geregeld dat ze al gescheiden was.
Die echtscheiding is al bijna 6 maanden geleden aangevraagd, als ze opnieuw trouwt dan maakt de partneralimentatie weinig uit, kinderalimentatie zal het probleem niet zijn, dus wat is de reden van rekken dan wel?
Het vermogen van de man met wie ze niet in gemeenschap van goederen getrouwd was?
Nou bestaat er waarschijnlijk wel recht op een deel van de groei van dat vermogen, maar die berekening zal vast niet zo moeilijk zijn dat ze daar niet uitkomen.
Ja.quote:Op donderdag 29 november 2012 12:05 schreef barca1971 het volgende:
ehhmm is het uberhaupt toegestaan om in de gevangenis te trouwen? mensen zitten daar niet voor niks, lijkt me dan ook dat trouwen niet een mogelijkheid dient te horen..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |