Ik ga er vanmiddag naar kijken!quote:Op zaterdag 8 december 2012 19:28 schreef Diconnected het volgende:
En die lakjes van mij![]()
Leuk verslag! Morgen weer een van Mss dus?![]()
Mooie buit! 2 van mijquote:Op zaterdag 8 december 2012 18:26 schreef Debsterr het volgende:
Dus, laatst kwam de doos bij mij aan. Hij was bezorgd bij de buurvrouw maar ze vond me geloof ik maar een klein beetje raar dus dat viel wel mee
.
De doos is echt fantastisch nu met die stevige box en de lakjes allemaal netjes in bubbeltjesplatic met stiekjes. Ik ben eerst gaan sorteren op wat ik zo al zag dat niet interessant was en wat ik wat beter wilde bekijken. Toen had ik een stapel van ongeveer 30 lakjes
. Dus, alles unwrappen, twijfel twijfel, weer inpakken en *hop* terug de doos in. Na wat getwijfel (heb ik niet al iets dat er teveel op lijkt, ga ik dit nou wel echt dragen?) 6 prachtige lakjes over gehouden:
[ afbeelding ]
CG Stella - OPI Lucky Lucky Lavender - OPI Dim Sum Plum
[ afbeelding ]
Zoya Zuza - Sinful Colors Hottie - Essie Dive Bar
Er daar gingen deze voor terug:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mss was de laatste?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 18:39 schreef Sharana_LV het volgende:
Oh jammer dat de ronde niet afgemaakt wordt
dan maar ff wachten tot we weer verder gaan
Oh check! Ik dacht toen jij en dico de mamma's werden dat er ook een nieuwe ronde gestart wasquote:
dat was de bedoeling, maar niemand wilde of had hem net gehad, vandaarquote:Op vrijdag 4 januari 2013 18:54 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Oh check! Ik dacht toen jij en dico de mamma's werden dat er ook een nieuwe ronde gestart wasmy bad!
Ik snap hem! Maar daarom dacht ik dus dat ik ook weer in deze ronde zatquote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:07 schreef Mirjam het volgende:
[..]
dat was de bedoeling, maar niemand wilde of had hem net gehad, vandaar
okquote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:09 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Ik snap hem! Maar daarom dacht ik dus dat ik ook weer in deze ronde zat
Wacht gewoon op de volgende
Ufcurs kan datquote:Op vrijdag 11 januari 2013 12:50 schreef Sharana_LV het volgende:
Als we al kunnen opgeven, ik doe mee!
Jawel hoorquote:Op maandag 24 juni 2013 20:45 schreef Mirjam het volgende:
Whoop whoop whoop.
Begint het alweer te kriebelen, hebben er mensen weer wat te ruilen, of is het nog te vroeg?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |