5voorquote:
Dan moet je er maar zijnquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:33 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Ja ik zit niet om half 4 op skype.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Terwijl hij praat gewoon uppercutje kin, tanden eruit jonguhquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:35 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Ik liep vandaag perongeluk op de hakken van zo'n nerd, hij helemaal aggresief reageren en ging helemaal stoer doen, echt wtf met z'n kuthoofd.
Nou dit was mijn dagboek story van vandaag.
quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:35 schreef ThadCastle het volgende:
ShaktarLol, gewoon doen joh YOLO.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:35 schreef ThadCastle het volgende:
ShaktarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:35 schreef ThadCastle het volgende:
ShaktarEn wat nu? Goal weggeven zoals bij Vertonghen toen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik weet nog wel een Heitinga tegen Portugalquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:40 schreef Thorb het volgende:
Hebben ze daarna nog een goal terug gegeven of niet? Weet nog wel zo'n filmpje van een ploeg die dat ook wilde maar de keeper ging de bal steeds stoppen
Hij zal ook nog wel een doodschoppie krijgen.
Nee joh niks natuurlijk. Nords maakte nog 2-1 maar nu is het 2-2.quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:41 schreef diedjuh het volgende:
[..]
En wat nu? Goal weggeven zoals bij Vertonghen toen?
Is ook een keer gebeurd bij JOng ajax tegen cambuur.quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:40 schreef Thorb het volgende:
Hebben ze daarna nog een goal terug gegeven of niet? Weet nog wel zo'n filmpje van een ploeg die dat ook wilde maar de keeper ging de bal steeds stoppen
Hij zal ook nog wel een doodschoppie krijgen.
Nee, ze gaan gewoon 2-2 spelen of nog 2-3 maken en verder in de CL om die miljoenen binnen te harken.quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:41 schreef diedjuh het volgende:
[..]
En wat nu? Goal weggeven zoals bij Vertonghen toen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja die spelers hebben denk ik toch wel minder gevoel voor het spel. It's all about the money daarquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:42 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Nee, ze gaan gewoon 2-2 spelen of nog 2-3 maken en verder in de CL om die miljoenen binnen te harken.
Een paar wilden dat doen en een paar niet. Ze lieten een speler 15 meter vrij doorlopen en toen kwam er ineens een tackle zeiden ze net bij sport1quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:41 schreef diedjuh het volgende:
[..]
En wat nu? Goal weggeven zoals bij Vertonghen toen?
Ik denk dat de gemiddelde Nederlander er niet zoveel problemen mee gehad zou hebben als Nederland zo in die WK finale nog een gelijkmaker had gescoord.quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:45 schreef ThadCastle het volgende:
[..]
Ja die spelers hebben denk ik toch wel minder gevoel voor het spel. It's all about the money daar
Jawel man dat is toch niks om trots op te zijn? Dat is zoiets als trots zijn terwilj je weet dat je team een omgekochte wedstrijd heeft gewonnenquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:47 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Ik denk dat de gemiddelde Nederlander er niet zoveel problemen mee gehad zou hebben als Nederland zo in die WK finale nog een gelijkmaker had gescoord.
Idd. Zo hoef ik echt geen WK te winnen. Scoren met een buitenspelgoal is prima, daar heb ik wel vrede mee dan, maar dit kan echt niet.quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:49 schreef ThadCastle het volgende:
[..]
Jawel man dat is toch niks om trots op te zijn? Dat is zoiets als trots zijn terwilj je weet dat je team een omgekochte wedstrijd heeft gewonnen
Iddquote:
Darijo Srna is ook wel een baas.quote:Op dinsdag 20 november 2012 21:54 schreef ThadCastle het volgende:
Shaktar
Enige lichtpuntje daar is Willian
De backs ook, Srna en Ratquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:54 schreef ThadCastle het volgende:
Shaktar
Enige lichtpuntje daar is Willian
Ik kijk niet vaak in ONZ, maar dit soort topics zie ik echt 100x per dag daar..je zal daar maar mod zijnquote:
Onz is dan ook kutquote:Op dinsdag 20 november 2012 21:57 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik kijk niet vaak in ONZ, maar dit soort topics zie ik echt 100x per dag daar..je zal daar maar mod zijn
Vooral 's nachts is het erg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |