quote:Op vrijdag 16 november 2012 13:25 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik doe met je mee!
Moet ie wel vóór vanavond komen, dan ben ik aan het feesten
Ik ook, maar ik blijf er niet voor thuis laat staan dat ik m'n nachtrust er voor inlever.quote:Op vrijdag 16 november 2012 13:23 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Wel een beetje té vaak voor echt leuke inhoud. Maar ik zou 'm ook nog kopen hoor als 't zou lukken. Die van 50 euro dan.
Heb je het nou via 1DK gedaan of niet?quote:Op vrijdag 16 november 2012 13:26 schreef Ailuranthrope het volgende:
Maja ik had als een doel een doos te kopen en dat is me gelukt ook nog ik dacht dat het onmogelijk was.
Nee ik refreshte en zag een glimp van de doos terwijl het oude product er nog stond toen die volledige geladen was, maar toen had ik al geschakeld om hem te kopen.quote:Op vrijdag 16 november 2012 13:26 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Heb je het nou via 1DK gedaan of niet?
Wat heb je nog staan beste man?quote:Op vrijdag 16 november 2012 13:26 schreef OhNoes het volgende:
Ik heb nog allemaal zooi van de vorige box staan, verouderde zooi, al helemaal nu maar ben te lui om het op mp te doen
quote:Quazier: hmm ook lekker, paypal heeft bedrag wel afgeboekt, maar bij ibood staat ie niet tussen mn bestellingen...
Ja zo ben je lekker snel inderdaadquote:Op vrijdag 16 november 2012 13:27 schreef Ailuranthrope het volgende:
[..]
Nee ik refreshte en zag een glimp van de doos terwijl het oude product er nog stond toen die volledige geladen was, maar toen had ik al geschakeld om hem te kopen.
Uhm, 2x netgear eva 2000 ofzo, een minimuis (maar die heb ik sinds een week in gebruik :p ) en een wozter div 35 xp rec high ofzoietsquote:Op vrijdag 16 november 2012 13:27 schreef Ailuranthrope het volgende:
[..]
Wat heb je nog staan beste man?
Bestelnummer Product Status Verwachte verzenddatum Afleveradres wijzigen Retouren en garantiequote:
Ja jammer en zonde. Ik heb echt geluk gehad dat is zo echt puur geluk.quote:Op vrijdag 16 november 2012 13:28 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Ja zo ben je lekker snel inderdaad![]()
Ik zag hem pas toen ibood zelf refreshte, tja
DAT IS ERG ZUURquote:Op vrijdag 16 november 2012 13:29 schreef Renn het volgende:
Ik zag hem toen ik de deur van mijn kamer opendeed met een glas drinken
Knip je bestelnummer even wegquote:Op vrijdag 16 november 2012 13:28 schreef Ailuranthrope het volgende:
[..]
Bestelnummer Product Status Verwachte verzenddatum Afleveradres wijzigen Retouren en garantie
XXX SNEL! SNEL! SNEL! Betaald 23 november 2012
[..]
Ja jammer en zonde. Ik heb echt geluk gehad dat is zo echt puur geluk.
Mag ook wel eens tochquote:Op vrijdag 16 november 2012 13:28 schreef Ailuranthrope het volgende:
[..]
Ja jammer en zonde. Ik heb echt geluk gehad dat is zo echt puur geluk.
Met de fokgroepquote:Op vrijdag 16 november 2012 13:31 schreef OhNoes het volgende:
Yes weerwen groepsopdracht erbij
3e in 2.5 maand
Fml
quote:Op vrijdag 16 november 2012 13:31 schreef OhNoes het volgende:
Yes weer een groepsopdracht erbij
3e in 2.5 maand
Fml
Goed zo. Zweep erover bij die luie studenten.quote:Op vrijdag 16 november 2012 13:31 schreef OhNoes het volgende:
Yes weer een groepsopdracht erbij
3e in 2.5 maand
Fml
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |